Чергове засідання депутатів «Спільної Думки»

12 травня 2013 року, у міськраді, відбулось розширене засідання депутатської групи «Спільна думка». Обговорювався великий список питань по життєзабезпеченню дошкільних навчальних закладів (дитсадків) міста Нововолинська. Які, як відомо, фінансуються із міського бюджету у недостатньому обсязі, чим грубо порушується Конституція та Закони України.

Так, на плечі батьків місцева влада, схоже, поклала фінансування капітальних ремонтів дахів та внутрішніх приміщень, придбання миючих засобів, іграшок, меблів, канцелярських товарів, дитячої літератури, заміну вікон і дверей, сантехнічних пристроїв, частково харчування тощо.

Що входить у навчально-виховний процес, який проводиться у державних дитячих дошкільних закладах?

Про те, що їжу малюкам часто готують із продуктів сумнівної якості. Окрім того, серйозна мова велася про ремонти внутрішньоміських шляхів, технологічна якість яких викликає обурення членів громади і вимоги перевірки розцінок виконавців (підрядників), у форматі імовірного завищення цін і обсягів виконаних робіт.

Активну участь у засіданні взяв голова Нововолинського МО ВО «Свобода» Олекса Гольчук.

Була запрошена велика група батьків дітей, що перебувають у ДНЗ міста, які розповіли про своє бачення навчально-виховного процесу у дитсадках, у світлі безумовного і повного виконання «Закону України про дошкільну освіту».

Батьки вручили ряд заяв для оприлюднення на наступній сесії міськради.

Голово ГО «Україна + Польща» Анатолій Бідзюра, журналіст. Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

22

І шо? Абсолютно нічого нового, побалакали і розійшлися. Питання в тому чи буде якесь продовження. 

Зображення користувача Калина Загоровська.

А що вони можуть,тільки показуха. Та пану Гольчуку немає що робити з аферистами обдурять і кинуть. Цеж внуки і діти комуністів  там немає, ні правди, ні волі.

Так всі справи починаються з обговорення. Чи не так? А от чи піде справа далі розмов,поживемо-побачимо. Ще рано робити якісь висновки.

То ось ця брюнетка з дитиною на фото це Ви?

Зображення користувача Анатоль.

Так, це я, сер. А може, це ви? Псевдо "гість" безлике та безстатеве. Назвіть своє справжнє прізвище, тоді поговоримо. № мого телефону ні для кого не є таємницею. Телефонуйте, якщо не трясетесь за свою посаду. За спілкування зі мною, запросто можуть витурити із роботи.

Взагалі то, не до Вас було питання.

Навіщо Вам телефонувати? Вам настільки самотньо, що шукаєте будь-кого аби поговорити?

Яку посаду і з якої роботи?

Крава запевняю буде

Щиро на це надіюсь! Я тільки ЗА! 

Зображення користувача Error 404.

Мабуть не 12 травня а 12 червня.

А розширене засідання це коли замість 18 чоловік СД присутні тільки 9? )))) Мабуть це звужене засідання )))

Молодці хлопці!

Приємно що в нашій безнадійній міський раді, великою частиною якої є загниваючий БЮТ на чолі з мером, де депутати просиділи по кілька скликань і нічого не зробили для міста, а роботою для них було розкрадання міста, або мовчазне одобрення розкрадання та нищення Нововолинська!

Приємно що знайшлися група депутатів які виступили проти безгосподарністі, та відвертого знищення Нововолинська!

піднімайте надалі ці питання, ініціюйте їх вирішення і все в дасться Вам! Знайдеться підтримка з боку держави! Розкрадання і безгосподарність в Нововолинську бачить і в Луцьку і в Києві!

 

Пані Загоровська,Ви на стільки добре знаете Гольчука,що можете поручитись за його чесність та незаплямовану репутацію? Наприклад можна обговорити найвищі ціни у аптеках,які належать даному "добродієві", по цілому Нововолинську і не тільки.

Зображення користувача Калина Загоровська.

Я знаю пана Гольчука як фахівця  в своїй справі,що він ніколи непідсуне непотрібних ліків і завжди дасть добру пораду. І тещо в його аптеці завжди людно показує те що люди йому довіряють. А як би в нього були найдорожчі ціни то навряд чи там було стільки людей.А як пані знає де дешевше і фахово обслужать нехай зробить розділ я думаю що пан Гольчук небуде  проти.

А ще краще ви зробіть список ліків і як десь в місті найдете дешевше принесіть до пана Гольчука і обгрунтуйте чому в нього така ціна а тут така. Проведіть маленьке журналістке розслідування  вам пан бідзюра мігби помогти я його особисто раджу знаю сама що він такіх ділах фахівець. Якщо ви не зтих людей що на вітер слова кидаєте то так і зробите.І на тому буде крапка. А то "Спільно дерибанщики" всі на тому спекулюють  і ви туди з ними.         

Не наказуй робити іншим те,що сам не можеш!

Мене не цікавить, що обговорюють інші люди чи депутати. Я Вам запропонувала обговорення теми цін,а Ви стрілки переводите. Я знаю про що саме я говорю. У мене маленька дитина,і я іноді не можу їхати у місто і купувати їх там,бо там дешевше. І в ліках,і в фаховому обслуговуванні, шановна, я розуміюсь не гірше Гольчука. Думаю,що у місті не він один фахівець,не носіться з ним,як з писаною торбою. Якщо я переплачую за ліки тільки тому,що їх закупила людина з "брендовим" прізвищем,то посмірдує завищеною самооцінкою такого пана. Нічим там носитись,бачила на відео  та знаю як він голосував для "папи" і ніяких депутатів мені не приплітайте,я аполітична,звертаюсь до тих,хто може чимось допомогти,а не сидіти біля монітора і кидати какашки.

А те,що людей у аптеках повно,і не тільки у пана Гольчука,то це не його заслуга,а а у якійсь мірі Кроноспана,у якійсь мірі штучно створеного злиденного життя людей,у якійсь мірі і тих самих фармацевтів,бо відомо,що на ринку ліків,більша частина з них фальсифікат,не думаю,що саме для пана Гольчука фармацевтичні компанії виготовляють якісні ліки,не смішіть. Та й не "канули ще в літу" маски на обличчя,які запопадливий Гольчук продавав у своїх аптеках  по 15 грн.,а може вони були пошиті руками цнотливих дівчат опівночі,а бавовна теж збиралась удосвіта цнотливими дівчатами,і тільки коробочки певної величини, і перебиралась вручну?Сміх та й годі,як би не було так сумно.

 

Зображення користувача Анатоль.

Якщо трохи розвинути тему, то у нашій лікарні мені теж часом відмовляли у медичній допомозі, порушуючи ст. 49 Конституції України. Докази? Та, хоч і зараз. Маю зо три заяви до прокурора міста та пару скарг. Копії збереглись. Андрій Миронович можуть дещо із цього, підтвердити. А якщо взятися всерйоз, то завітавши у поліклініку для дорослих, можна нашукати багато таких випадків, і  щодень. Добре, якби хто написав про стаціонарне лікування.

Зображення користувача Калина Загоровська.

Я думала, що ви адекватні на нормальні справи. Я вам запропонувала як вивести Гольчука на чисту воду. Але я бачу істеричний лист і ту брехню яку роповсюджують недоброзичливці Гольчука  6 рік. Якщо ніхто не хоче провести опитування і предявити Гольчуку значить немає нам про що з вами говорити. В місті повно аптек, кожен обирає ту яка йому до вподоби. Як що ви живете на 15 мк-н то там крім Гольчука є ще  аптеки.

А людям можу запропонувати  Львівську аптеку на розі біля пожежної, там і ціни доступні і обсуговуючий персонал відповідний.

По моєму це Вас звинувачували у неадекватній поведінці,почитавши Ваші коментарі,психіатр Ви наша.

Зображення користувача Калина Загоровська.

Я знала що ви перейдете на особистості.Замість того щоб провести фахове розслідування ви як завжди переходите на особистості. Працювати треба а не бути перенощиком сплетні. Учіться у фахового журналіста пана Бідзюри.

калина, а тичасом чогось там не куриш чи не нюхаєш??? Не дай Боже щось вживаєш?

читаю твоі коментарі - в тебе каша в голові! Ти сама розумієш що пишеш?

вибач за відвертість

Зображення користувача Калина Загоровська.

Ти ти так часто використовуєш наркоманські слова, що одививід напрошується. Що "Спільна думка" наняла якогось наркомана.

 

калина - космос))))))))

я батьківщинівець!

в думках не загубись))))))))

Зображення користувача Калина Загоровська.

Мені однаково ви з одноного "Сапожнікої" сімї  вийшли і одними руками прикормляні. Вас таки тяне до спільного дерибану.

 

вам сім"я "сапожніка" не подобається?)

чи ви кущ тої сім"ї?

Сторінки