Через повідомлення в інтернеті прокуратура відкрила провадження щодо правомірності викупу кінотеатру

Прокуратура відреагувала на повідомлення локальних інформаційних ресурсів щодо порушень у проведенні аукціону, під час якого було продано кінотеатр “Україна” в Нововолинську. На підставі публікацій та коментарів на сайтах поліція відкрила кримінальне провадження.

Про це “БУГу” повідомив прокурор Іван Васьовчик.

Він пояснив: у повідомленнях інтернет-ресурсів йшлося про те, що в аукціоні брала участь підставна людина, а у теперішнього власника кінотеатру недостатньо можливостей заплатити визначену суму тощо.

Прокурор відзначив, що на сьогодні конкретних відомостей про порушення у передачі комунальної власності в приватну немає.

Нагадаємо, що кінотеатр “Україна” купив місцевий підприємець Юрій Сиротюк за 4 мільйони 692 тисячі гривень 14-го липня на аукціоні, який відбувся у приміщенні Нововолинської міської ради. Про відкриття кримінального провадження підприємцю стало відомо з тих же сайтів, які моніторить прокурор.

“Аукціон стовідсотково відбувся чесно. Станом на сьогодні ні в поліцію, ні у прокуратуру мене не викликали. В інтернеті акцентують увагу на тому, що роботи біля кінотеатру призупинили. Справді це так, але не через перевірки прокуратури, просто на разі працюю над виготовленням технічної документації. І як, скажіть, цим сайтам вірити, коли читаєш і розумієш: половина матеріалу – неправда?

Думаю, комусь все-таки не дає спокою думка, що кінотеатр став приватною власністю. Написали, що підставна людина подала документи на викуп приміщення. У нас в місті всі один одного знають. Якщо інший мій знайомий, а не Гаврилюк, захоче його купити – то це підстава?

Очікував, що будуть конкуренти. Скажу лише, недешеве це задоволення, яке коштувало 220 тисяч доларів, а ще треба вкласти тисяч 500-600. І от 10 років кінотеатр нікому не був потрібен, а тільки купили – починаються проблеми.

Як власник приміщення, я мав би бути повідомлений, яка причина відкриття провадження. Виходить так: без мене мене женили”, – прокоментував ситуацію Юрій Сиротюк.

“Коли ми прийдемо до конкретного висновку з даного питання – повідомимо про результат”, – підсумував прокурор.

 

 

Коментарі