Чисте довкілля

Околиці Нововолинська гарні тим, що потопають в зелені з весни, коли з'являються перші бруньки, до осені, коли злітає останнє листя.

У суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня дозвілля активісти партії "Удар" Нововолинська та Іваничівсього району спільними зусиллями здійснили прибирання одного з місць відпочинку нововолинців, лісовий масив біля с. Шахтарське.

Під керівництвом досвідченого еколога Дудник І.В. було зібрано 20 мішків сміття (здебільшого пластик та поліетилен). Також були проведені роз'яснювальні бесіди з відпочивальниками.

Вразив рівень забруднення території: ці 20 мішків сміття було зібрано на території приблизно в 1000 кв.м.

Ніяка влада, мери, чиновники, комунальні служби не зможуть вберегти довкілля, якщо ми самі не будемо дбати про нього. Ліси, річки, озера, дикі тварини - це наше багатство, наш спільний дім, який можемо зберегти тільки ми самі.

Ромашевський В.І.

Коментарі

Коментарі

6
Зображення користувача root.

Дякуємо за новину. Завжди приємно бачити реальну роботу та її результат. 

От тільки на майбутнє таких заходів хотілося б бачи більше на території Нововолинська, тут також є що прибирати.. і парки і шприци на вулицях.. 

Дуже правильно, що поруч із батьками працювали діти. Тому прибирання мало не лише екологічний ефект, а й виховний. 

Для тих, хто не знає: село Шахтарське - це нинішня назва княжого села Дорогиничі.

Молодці, прихильники партії УДАР!!! Якби ми самі після себе прибирали, то таку акцію не потрібно було проводити! Це звичайно - ганьба! Закликаю вас, нововолинці, не лишайте сміття пілся себе! Мене у цій статті зацікавило: "Під керівництвом досвідченого еколога Дудник І.В."... Це у нашому місті працюють екологи??? Це новина ... А без еколога сміття не можна було позбирати!!!

А чому таке здивування? Сміття і без еколога можна позбирати, тут ніде правди діти. Але, якщо паралельно зі збиранням сміття вести роз'яснювальну роботу, то еколог напевне зможе краще пояснити суть ніж економіст, чи не так?

Хоча нашим людцям, які після себе гадять, начебто востаннє на природу поїхали, не еколога треба. Треба по шиї і мордякою в те сміття, і на відео і на Youtube. Може тоді в голові поправиться...

 

 

В Нововолинському "УДАРі" є екологи, які, до речі, розповідали мені і про діяльність деревообробних підприємств, і про питну воду, і про нововолинське сміттєзвалище, і про птахоферми.

Сторінки