Чи буде у Нововолинську постійно діючий Майдан?

Це залежить від того, чи дозволить міський голова В. Сапожніков використовувати звукоозвучувальну установку Палацу культури. «Ну, дав же він її студентам, нещодавно» – скажете ви. Дав то він її, дав. Та не забувайте, що на молодіжному мітингу звучали дифірамби на його честь. Зі уст двох виступаючих.

Та, все по-порядку. Я вже повідомляв, що у найбільшої політичної сили Нововолинська не вистачає рішучості та доброї волі для організації постійно діючого Євромітингу у місті.

І ось, сьогодні, ми вдвох – Василь Киричук (київський єврокоординатор по організації майданів у регіонах) та я пішли до директора міського Палацу культури, щоби заручитися дозволом на використання установки. І якраз вчасно. Вона саме збиралася на нараду у міськвиконком. Написали заяву.

Ми розуміли, що вона сама нічого не вирішує. Тому і не змушували до поспіху. Домовились завтра, 06 грудня об 11-00, у разі позитивного вирішення цього питання, розпочати мітинг. Але, якщо В. Сапожніков не дозволить, то мітинг все-одно буде, хоча й зі запізненням на день чи два.

Мушу нагадати, що звуковий пристрій не є чиєюсь приватною власністю, а куплений за кошти платників податків міста Нововолинська. І має використовуватись виключно, для її потреб. Почекаємо до завтра. Слідкуйте за повідомленнями. Фотокопію нашої заяви, додаю.

Співкоординатор київського Євромайдану М. Киричук. Голова ГО «Україна + Польща» А. Бідзюра.

Коментарі

Коментарі

30
Зображення користувача root.

У даний складний для України час я закликаю всіх нововолинців незалежно від партійної приналежності відложити місцеві проблеми, забути про партійні суперечки та об’єднатися. Головна ціль у нас одна - імпічмент президента, так  як саме він відповідає і за кривавий розгін майдану і за уряд, який довів країну до ручки (за останніми даними ми вже продали кусок України китайцям взамін за долари), саме він відповідає за тотальний рівень корупції у країні. Звідти також беруть свої початки і місцеві проблеми, так як кришується все зверху. Бур’ян потрібно викорчовувати з кореня, а не обривати листочки.. 

Мені дуже прикро, що наші місцеві партії у цей час продовжують обливати один одного брудом. Наведу приклад, тиждень тому біля ринку стояла палатка, де збирали списки охочих поїхати на Майдан у Київ, збирали пожертвування, люди допомагали чим могли. Добру справу робили організатори? Звичайно! От тільки замість подяки від своїх політичних опонентів після даного заходу вони отримали цілу купу звинувачень, наприклад, що вони не допомагають, а тільки піаряться, використовующи Майдан для власної реклами.. Після таких заяв ці люди вже не хочуть ставити палатку, кажуть, "Навіщо мені це? поїду краще у Київ сам!" А тепер скажіть - "допоможе така поведінка Майдану?" Звісно, що ні.. від цього всі тільки програють.. 

Так поливає брудом нвіп 

А хто організовував палатки ?

Зображення користувача admin.

Оргкомітет. Детальніше тут і тут.

Володю, а не можна припустити, що люди просто не вірять у те, що говорять депутати? Скажу за себе, і вже не повірю...мені було достатньо площі біля прикордонника та дитячого садка під прокуратуру.

"Когда тебя предали - это всё равно, что руки сломали..Простить можно, но вот обнять уже не получается.."(Л.Н. Толстой)

 

Хоча цьому відео вже рік та я думаю, що сьогодні нічого не змінилося... Не вірю нікому.

http://youtu.be/aCYH4_WsLuA

Зображення користувача root.

Якщо ви про Майдан, то 99% там не із-за депутатів, люди вийшли, щоб захистити свої права, за своє майбутнє, за Україну без банди. І не варто зараз думати про наших депутатів, вони не варті такої честі, зараз є більш важлива проблема, потрібно об’єднуватися. 

Просто зайдіть сюди http://vk.com/uarevo і почитайте, що робиться у Києві та по всій Україні. Ось наприклад відео звідти, люди у Києві гімн України співають у метро!

А що у Нововолинську?! Потрібно терміново виправляти ситуацію!

Можливо люди й вишли захистити свої права, а скористаються цим лихоїмці.

Не забувайте,що сталося після помаранчевої. Такий самий бедлам.

Не в зміні влади щось зрушиться з місця у нашій дикій державі, а зі зміною поколінь та зміною свідомості...і починається та зміна з того,що кидати недопалки на вулиці, смаркати і плювати людям під ноги, кидати папірці від цукерок, чіпсів собі під ноги не можна, і далі по наростаючій змінити спочатку себе. По іншому не буде змін!

Після кожної "революції" знову-здорово,так до безкінечності.

Ну, що толку, що в метро волають гімн Україні? Глянути з іншого боку, тим людям кому наприклад з дитиною у лікарню треба їхати, як це зробити при такому скупченні народу в метро? У нас революція, а до інших нам байдуже?

Я розумію і вболіваю за свою батьківщину, хотілося б і дієвих змін...та навіть не уявляю, як це зробити...бо історія таких подій, нажаль не втішна.

Зображення користувача admin.

Тут на мою думку паралель з помаренчевою може розійтись. Люди вийшли висловити своє бажання бути разом з Європою. Але їх бажання, думку нащадно розтоптала та побила через беркут наша влада. Справа відповідно одразу зайшла в інше русло, і впевнений що більша частина України такої влади вже не хоче! Мирним шляхом старається її змінити. Люди нарешті побачили хто такі наші комуністи на чолі з Симоненком, про регіоналів навіть говорити немає бажання, і надіюсь зроблять правильний вибір.

п.с. в інтернеті є списки фірм які належать ПР і які закликають бойкотувати. Люди організовуються, терпіти таке знущання ніхто не буде...

Події розгортаються занадто схоже на помаранчеві, от тільки думаю опозиція хотіла виграти собі теплі місця у владі за рахунок простих людей, а пішло все трішки по-іншому...ось, що пишуть ті, хто бачив деякі події:

 

"Это мое субъективное мнение, мое, писать буду только то что я видел собственными глазами и снимал мой оператор:
11.30. Парк Шевченко. Очень много людей. Много партийных флагов. Простым людям это не нравится. 12,0 Шествие. Майдан. Сломали елку, на каркасе флаги парий. Подогнали джип с трибуной. На трибуне Турчинов. Минут сорок не могут подключить колонки. Неожиданно для вышедших людей пошла европейская накрутка. Гузар, Качинский, Тягнибок, Кличко, Яценюк и т.д. Гимн от Вакарчука и Русланы. 13,00. Мы в метре от трибуны. Пробирается кто то из студентов и пытается донести до лидеров, что на Банковой беспорядки. Его не слышат, он пишет записку и передает Руслане, та читает и рассказывает о беспорядках Кличко и Яценюку. Выбираемся из толпы, народ ругает оппозицию, мол,вышли за детей, а они пиарятся. Через пять минут Банковой. 13.30 Две шеренги внутрених войск, пацаны срочники, за ними автобусы. Подготовленные и экипированные группы людей пытаются пойти на штурм. Колесный бульдозер. На нем люди в масках. Решают ехать на пацанов. Нормальные люди и журналисты становятся на пути бульдозера. Летят первые камни. Люди в масках, противогазах и арматурой пытаются убрать людей с пути бульдозера. Постоянно вспыхивают потасовки. В внутренние войска летят куски асфальта и брусчатки. Политиков нет. Боевики прорывают цепь людей и идут на штурм, взрывпакеты, петарды, арматура, палки.. У внутренних войск первые раненные. 14,30. Пришел Порошенко, пытается остановить боевиков и не пустить бульдозер на восемнадцатилетних пацанов. Его не слушают и называют «московской подстилкой». Подошли Кужель и Денисова. Их никто не слушает. Люди в масках стаскивают Порошенко с бульдозера и начинают толкать и бить. Другая часть людей в масках начинает штурм, по пути бьют и людей которые пытаются спасти солдат. Политиков нет, начинается рубка. Больше все достается тем кто держит цепь перед солдатами, одни украинцы с флагами бьют других. Град камней. Группы хорошо подготовлены и управляемы. Опять бульдозер, девчонки закрывают путь, их оттаскивает озверевшая толпа. На вопрос: «Почему нужно на кровь студентов ответить кровью восемнадцатилетних пацанов?» Отвечают : «Что революции без крови не бывает.....» Защитников смели, пошел бульдозер и толпа с палками и арматурой. Где то 15,30. Драки, драки, драки... Много камней. Войска ответили газовыми и шумовыми гранатами. Есть раненые. Выносят девушку. Прибывает народ. Гранаты рвутся каждые десять, пятнадцать секунд.... Политиков нет. На Банковую подошло много простых людей, им достается, от «Черемухи» марлевые повязки их не спасают. Газ, газ, газ... Банковая заполнена людьми. 16.30 Из-за спин Внутренних войск вышел «Беркут» и начал разгон.... Народ побежал по Банковой и Институтской. Спецназ лютует. Кровавое месиво. Много пострадавших, жестоко избит оператор Евроньюс. Паника. 17,00 Через четыре часа бойни пришли народные депутаты. Кличко и Тягнибок пытаются развести народ, цепь из депутатов. Войска отходят метров на пятьдесят.
А теперь я себе позволю сделать вывод. Оппозиция редкие гандон, как и Янукович, и висеть рядом на майданной елке. Они четыре часа ждали развития ситуации, захватят ли для них Банковую боевики или нет, в пяти минутах ходьбы ждали... а когда поняли, что не удалось - пришли рулить и миротворить. А то, что четыре часа одни украинцы убивали других их не волновало! Вы продали Украину, горите в аду! И еще... Я горжусь, что стоял в одной цепи с настоящими людьми, людьми с большой буквы, журналистами, учителями, студентами... Людьми, которые готовые были лечь под бульдозер и отдать свою жизнь но защитить жизни восемнадцатилетних пацанов-срочников... Извините за ошибки и сумбур, очень устал..."

Це написав на своїй сторінці у фейсбук журналіст Олег Крючков, який безсторонній.

Зображення користувача admin.

Жоден з лідерів не закликав йти штурмувати Банкову, провокатори хочуть розділити людей і підштовхнути їх на порушення Закону. Цілі та методи їхні зрозумілі. Тому люди які протестують мають зрозуміти дві прості речі: не пити алкоголь і не порушувати Закон!

Також був розчарований в помаренчевій тому, що змін фактично ніяких не відбулось. Але тут влада перейшла межу! І соромно усвідомлювати коли тобою хочуть керувати і далі ПР та комуністи, які побоялись засудити дії азірова і президента відповідно. Це ганьба! Чи будуть порядні нинішні лідери опозиції — поживемо, побачим...

Зображення користувача root.

Змін не відбулося після помаренчевої революції? Пам’ятаю, кілька років тому всі сильно ображалися за це на Ющенка, який він поганий президент.. Тепер всіх, хто ображався нехай порівняють те, як ми жили при Ющенкові і те, як ми живемо зараз при Януковичові... Порівняються рівень корупції, к-сть колишніх бандитів на уголовників у владі, кількість бидла при владі в тч. депутатів, ментів, прокурорів, даїшників ітд. Зараз для влади закон взагалі не існує. Вона робить взагалі все що заманеться. 

При Ющенкові не було жодного кривавого розгону мітингу. Ющенко 4 роки їздив у Європу і добивався євроінтеграції.. А Янукович навіть готове відмовився підписати.. 

під час помаранчевої революції президентом був Кучма, а кров не пролилася тільки того, що Тимошнко  була завжди на передовій! і люди майже завжди були під наглядом.

де ті "лідери" були під час штурму? вони закликають людей на майдан,а відповідальності на себе не беруть, оберігають тільки трибуну для виступів. щоб не з"явилися лідери з народу

Зображення користувача admin.

Як де? Кличко прийшов і позабирав нормальних людей на Майдан, пояснивши, що штурм організований провокаторами! Є багато відео в інтернеті!!!

трохі довго йшов.

я взагалі не розумію, чому під час штурму АП нікого з лідерів опозиції не було, пізніше з"я вився Порошенко. Вони, що не бачили що маса народу туди пішла?

Зображення користувача admin.

Думаю не бачили, 500 000 тис. попробуй проконтролюй, тим більше не одноразово говорили не йти без їх закликів щось робити...

Зображення користувача root.

Варто задати собі дуже просте запитання - "чи влаштовує вас теперішня ситуаці в країні?" рівень достатків насення, прозорість влади, рівень корупції, хабарництво, політична ситуація в Нововолинську (яка є наслідком загальножержавної політичної ситуації) ітд. Задайте собі це запитання і дайте чесну відповіть. Якщо ви відповіли "так" то можете далі не читати, ви або належите до тої частини країни, якій повезло або до тої частини, яка щаслива бо не розуміє що відбувається. 

Якщо ж ви відповіли "ні" то тут без варіантів. Однозначно потрібно щось змінювати. Бо якщо нічого не міняти, то все мало того, що не покращиться, воно навпаки буде з кожним днем гіршати, тому що якщо зараз Майдан розійдеться і нічого не доб’ється то відразу після цього почнутсья тотальні репресії та диктатура, причому робитися все буде на фоні кризи, яка буде тільки погіршуватися - Україні треба гроші, а враховуючи останні події їй їх вже ніхто не дає, ні МВФ ні ЄС, навіть Китай. Залишається здатися Росії у рабство за пару доларів..

Звичайно, ніякої гарантії не має, що новий керівник виведе Україну з кризи. Але є хочаб шанс, великий чи малий, але він є! Якщо є нічого не робити то шансів немає взагалі - 0,00%.

Доречі, зі зміною поколінь нічого не зміниться, не надійтеся. Чому? Дуже просто. Ви подивіться у яких умовах живе теперішня молодь! По-перше тотальне безкультур’я, а по-друге вони живуть у корупційній країні, де хабарництво вже  вважається нормою! Коли вони виростуть в таких умовах вони не стануть кращими. Для того, щоб нове покоління стало кращим треба щоб воно росло у інших, кращих умовах. Скільки часу Моїсей водив євреїв по пустелі? Для чого? Як гадаєте? 

Це важливе питання я поставила собі ще два роки тому, відповівши собі великими буквами-"НІ", коли припинила сплачувати добровільно-примусові внески, рік тому написала про це у прокуратуру, отримуючи у спину плювки та брудні наговори, та вони не торкаються мене, торкається лише одне- людей не турбує те, що з них деруть гроші просто так, вони не бачать винними посадовців, які їх обдирають, вони бачать у мені проблему!

 Багато людей зверталось до мене за порадою, стосовно того, як зробити так, щоб не платити "спонсорських", я терпляче пояснювала, складала та диктувала для них заяви, та все на цьому і закінчувалось, а знаєте чому, тому, що далі потрібно було діяти САМОМУ, не я мала занести заяву, а саме та людина мала сама показати своє відношення до влади...і люди просто лякались. Лякались своєї відповідальності, свого ототожнення з людиною, гідною поваги та гідною на дотримання її прав владою.

От тепер я задам питання? Якщо б сьогодні забрати натовп і кожного, хто волає проти влади та за ЄС поставити ОДНОГО перед міською радою, то чи стояв би хоч один? Ні, не стояв би, злякався, що сам.От коли у людях не буде страху, а буде усвідомлення всього,що відбувається і буде чітке ототожнення себе у тих подіях, тільки тоді настануть зміни.

А на рахунок того, що молодь у поганих умовах росте, це зовсім не привід думати, що обов*язково кожен буде бидлом. Я, наприклад, все своє дитинство зростала у атмосфері де дідусь та дядько пили, постійні бійки, скандали, матюки та чомусь мене не тягне пити, палити, лупити своїх дітей, істерити та влаштовувати скандали з гриманням дверей, так,що сусіди здригаються.

"Гуртом добре батька бити."

чула, що вчора мав бути мітинг. всі бюджетні організації мусили дати по 10 людей на майдан. мусів виступати міський голова. але раптом зранку дали телефоном команду отбой. видно, хлопці із області Сапожніку нагадали СІЗО 2010 року і ті папки компромату, який на нього мають.

Зображення користувача root.

А без Сапожнікова у Нововолинську вже ніхто і у туалет сходити не може? Для чого нам Сапожніков, щоб провести мітинг? Бюджетники це вчителі, лікарі, держ. службовці, це можна сказати еліта Нововолинська! Та вони перші повинні стояти на цьому мітингу і вести за собою всіх інших. А не чекати Сапожнікова.. який ще до цієї порі не визначився кого йому підтримати - людей, які за нього голосували і можуть голосувати на наступних виборах, чи начальство зверху.. 

Без Сапожнікова в туалет не можна сходити!

і майдану не буде, навіщо він йому? 

Що б висловили недовіру чи що б кричали ганьба?

Зображення користувача root.

Майдан робить не Сапожніков, майдан роблять люди! Якщо вони захочуть то він буде і буде не залежно від того буде цього хотіти Сапожніков чи ні. Що він зробить, якщо люди прийдуть? Розжене їх силою? Один вже розігнав, тепер лікті кусає..

Ви думаєте, що у Києві Майдан подобається Януковичу? Та він йому як більмо на оці! І що? Не залежно від цього Майдан у Києві є! І навтіь розвивається і не думає розходитися. Побачите, що буде на ці вихідні, коли туди з’їдеться вся Україна! 

Люди роблять майдан, що б подякувати Сапожнікову ( як на молодіжному)

Молодіжний майдан, то була помилка! 
Мало все бути інакше...  

Особисто для мене Сапожніков не являється мером, так як і Янукович президентом.

Невже свідомі люди можуть проголосувати за Сапожнікова у 2015 році? Проголосують залякані хазяями,які навіть не мають своєї думки(апріорі не знають, що вона таки може бути), проплачені та ті, хто добре жив при такому "господареві міста" та сам тягнув все, що можна потягнути у нору.

Ганьба не владі, ганьба нам, що ми її заштовхали на п*єдестал та дали нагайку в руки.

Зображення користувача root.

Зображення користувача root.

Луцьк!

Зображення користувача root.

Що люди думають про Майдан:

На сколько я себя считаю аполитичным человеком, но в последнее время просто невозможно оставаться в стороне от происходящего в нашей стране. Вчера была на Майдане, прошлась везде, возле сцены, возле ёлки, возле палаток и Дома Профсоюза. Хочу заметить на сколько действительно там все организовано без агрессии и злости. Как только мы вышли с метро, нам сразу женщина предложила ночлег, подумала, что мы не с Киева. Проходя мимо палаток нам несколько раз предложили покушать, выпить чаю и сказали "Які файні дівчата..")
На Майдане сейчас такое чувство, что там маленькая страна в стране. Парни играют в футбол, согреваются возле костров, поют песни и танцуют. Люди выходят и выходят на майдан.
Люди приезжают с разных городов, а те, кто не могут приехать, организовуют свои майданы в своих городах.. Все выходят не только потому что они хотят в Евросоюз, а люди больше хотят, чтоб у нас были европейские ценности. "Ценности Союза.
Ценностями, на которых основан Союз, являются уважение человеческого достоинства, свободы, демократии, равенства, верховенства закона и уважения прав человека, включая права лиц, принадлежащих к меньшинствам. Эти ценности являются общими для совокупности государств-членов, которая характеризуется плюрализмом, недискриминацией, терпимостью, справедливостью, солидарностью и равенством между женщинами и мужчинами. "
Очень хочется, чтоб нас уважали, ценили наше мнение, чтоб справедливость и чесность, а не деньги и власть были во главе!!!
Лично я сначала совсем не вникала в происходящее и не хотела выходить на Майдан, просто не понимала зачем и наверное не было веры в то, что можно что-то поменять. Но сейчас я поняла, что просто страшно жить в такой стране! Хочется перемен! Я не хочу бояться идти по улице, потому что мне могут приписать все что угодно. Сейчас именно так и происходит. 
Почему провокаторы быстро убегаюти и их никто не ловит, а обычных мирных людей садят и хотят дать 5-8 лет??!! Это не есть нормально! 
Некоторые говорят, что не верятв то, что может стать лучше, а я думаю, куда же еще хуже... Некоторые говорят,что некого выбрать, но я думаю, что Яценюк, Кличко , Тягнибок, Порошенко и их команды могут для нас сделать больше, чем нынешняя власть, которая нас и за людей не держит. Они объединились и идут за одну идею!
А тем, кто говорит, что люди стоят за деньги, тоже хочу сказать, что я таких не видела, я лично знаю людей, которые сдавали деньги, шли волонтерами и им за это ничего не платят. Они идут за идею! Платят тем, кто собирается на поддержку Януковича!

Можете пойти на Майдан и увидеть все своими глазами, а не просто верить всему, что пишут в интернете и говорят по ящику!! 

Подобрала некоторые видео и статьи, которые будет интересно посмотреть:
http://hromadske.tv/ (Громадське ТБ)
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25190708...
http://www.youtube.com/watch?v=ciOJjywGwnk
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/06/5/5112172/
http://blogs.pravda.com.ua/authors/nayem/
http://www.youtube.com/watch?v=hrUhnDPuS0U
http://www.youtube.com/watch?v=ztM4K_a9_Kc

http://www.youtube.com/watch?v=hBTMLE5alyM
http://www.youtube.com/watch?v=E9WisdGTuKY
http://www.youtube.com/watch?v=CggEPUdENRw
http://www.youtube.com/watch?v=K0YvHh-BUBg

http://kontrakty.ua/article/70678
http://kontrakty.ua/article/70449

Я б Бідзюрі не давби апаратуру.
Цікаво ким він буде щоденне бденія робить ? 

Сторінки