Члени люстраційного комітету на прийомі у нардепа І. Гузя

Побували 09 лютого 2015 року у Нововолинську. У заяві, яку вони попросили оприлюднити із трибуни у Верховній раді України, йшлося про узурпацію влади місцевими керівниками міської ради, створення ними антиукраїнської, неофеодальної системи при якій Конституція та закони держави Україна у місті майже не діють, або ігноруються взагалі.

Низка претензій була висловлена і на адресу правоохоронних органів міста – бездіяльність, порушення присяги на вірність народу України, покривання посадових злочинів службовців місцевого самоврядування, корупція, імовірні «непомічання» земельних махінацій, розкрадання бюджетних коштів та незаконне суміщення посад чиновників у міській раді. «Арифметичні помилки» в офіційних документах прокурорських перевірок ремонту шляхів у Нововолинську. Відписки на заяви та інформаційні запити громадських організацій по пільговому перевезенню пасажирів та зловживання у центральній міській лікарні. Небажання прокурорів та чиновників міської ради надати широкій громадськості списки посадових осіб прокуратури, міліції, суду, СБУ та інших державних службовців і місцевих керівників тощо, котрі отримали і приватизували квартири, фінські будинки, та земельні ділянки під індивідуальну забудову. Тобто, майна, що є власністю членів територіальної громади і багато чого іншого.

Разом із членами громадського люстраційного комітету на прийомі у народного депутата побував і колишній пацієнт Луцької психіатричної лікарні № 1, за сфабрикованою прокурорами справою, Василь Мартинюк. Яка є дзеркальним відображенням жахливого та ганебного стану, у якому перебувають нині правоохоронні органи і судді в українському Нововолинську. Колишній в’язень сумління закритої психіатричної клініки, куди його достав у кайданках конвой, що складався із працівників Нововолинського МВ УВС, приніс із собою на прийом до І. Гузя течку із документами. Які безумовно доводять причетність до зловживань посадовим становищем та імовірні службові злочини скоєні керівниками Нововолинської міської та Волинської обласної прокуратур. Потерпілий В. Мартинюк пообіцяв опублікувати задокументовані докази їхньої вини у друкованих ЗМІ та інтерневиданнях.

Не обійшли увагою члени Громадського Люстраційного комітету і факт викрадення, у 2011 році, ПП «Кабельне телебачення «Львівська жінка», який останнім часом, викликав неабиякий резонанс в українському суспільстві. Розповіли, також, і про замах на життя власника КТ «ЛЖ» Ігоря Желізка, замовники якого до цих пір розгулюють на свободі.

Фотокопію заяви народному депутату ВРУ І. Гузю, додаємо.

Члени Громадського Люстраційного комітету м. Нововолинська В. Мигас, В. Павлюк, А. Бідзюра, В. Ковальчук. Нововолинськ, Волинь.

Коментарі

Коментарі

11

Хлопці, а Ви що за організація та звідки взялись??? і яка громадкість Вас туди поставила??? особисто я чомусь участі не брав та взагалі сомніваюсь у вашій компетентності на наявності здорового глузду

Маразм кріпчає.

Та самозванці вони! Ніхто їх не уповноважував. З таким самим успіхом я певне теж створю мегалюстраційний комітет, або люстрацію люстраторів! А чого, матеріалів про Бідзюрині результати роботи , як директора міськсвітла та липову доплату по інвалідності , про Ковальчукові борги по аренді, які він досі не сплатив, про" плідну " роботу Мигаса на посаді у міськвиконкомі.... З кого почнемо?

Може те панство із себе почало б?

Бідзюра був директором міськсвітла?  Ну це ж треба ! А так виспівує про корупцію у владі . А сам в тій владі був!

Ну якщо це правда тоді я в шоці.

Був директором , все правильно. Наробив ділов і втік на пенсію. Іще й доплати собі по інвалідності піддурив.

Знову видно коментаторів, які стараються відвести в сторону від теми статті. Замітно відразу ж, звідки "ноги стирчать".

Не зрозуміло, чи люстратори це придумали, чи дійсно все це твориться в Нововолинську?

Якщо люстратори працюють у міській владі, то подайте до прокуратури документи про їхні злочинні дії та оприлюдніть на цьому сайті, а то получається, що ви оббріхуєте людей.

Наскільки мені відомо, депутат Гузь найближчим часом подасть звернення до відповідних органів за цією заявою.

Якщо хтось має конкретні факти, які покажуть, що в заяві брехня, то оприлюднюйте їх у коментарях та приносьте у приймальню нардепа.

Пане Бюрократе, ви мабуть не розуміете, про що громада пише, справа не в статті , а в тому, що жменька невідомих людей назвались люстраторами та на щось себе уповноважели та взялись до роботи - чи то корупцію шукаюти чи то від своїх не дуже законний дій погляд відвести....мені здається, що то більше останне.Їх хто призначив на посади та наділив правами??? чому громада не вкурсі взідки такі люстратори взялися??? коли збори були??? чомусь я не вкурсі і не один я ... взагалі мені ці люди довірине внушають!

Читаю і в шоці, а виходить Мартинюка просто как в лікарню для душевно хворих поклали. Сміх дай годі. Люди добрі в психіатрії здорових людей навіть  одного дня просто так не тримають.

Ну якщо здорова людина додумається покласти селітру в камеру схову, та ще й ключі прокурору принести, сказавши що все взірве..... Тоді може й просто так ..

Завтра, мудо чи модо, підеш за свідка і будеш *** доводити два питання при слідстві:

----чому мовчав до цих пір,бачачи селітру в камері схову.

-----і що за ключі!!! ти бачив .

Будеш разом з Савчучкою Валюхою по батареям перекликатися.За базар відповіш Мудо.

 

Лікарю!!! Ти назвись,хто ти є,ти ж не байстрюк,чи живеш як той пес при кличці.

Тобі персонально,лікарю,принесу кінцевий результат,Чекай-я тебе всерівно вичислю.

Хочеш підеш відповідачем. (читай ст3.Конституції УКРАЇНИ)..

не чіпай мене-я тебе попередив.

Сторінки