Шахтарі в Києві: натовп прорвав міліцейський кордон перед Адміністрацією Президента

О 10. 30 делегати всеукраїнського з’їзду та гірники, які приїхали на підтримку з регіонів від Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневого палацу), рушили до Адміністрації Президента, де з 11.00 планують розпочати мітинг.

Як повідомив нам громадський активіст Богдан Макарчук, чотирьохтисячний натовп прорвав кордон охорони (Нацгвардія), шахтарі знаходяться під самою будівлею.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", протестувальники голосно стукають шоломами і кричать. Шахтарі поки що не висловили своїх вимог, проте поводяться агресивно. Біля будівлі АП вишикувалося кілька кордонів міліції (загалом близько 100 осіб). До охорони правопорядку залучено також бійців Нацгвардії.

З 12.00 шахтарі планують піти до Верховної Ради, де з 12.30 до 14.30 відбудеться також мітинг. Ще один мітинг відбудеться біля Міністерства енергетики і вугільної промисловості – з 16.00 до 18.00.

Шахтарі підготували звернення до Президента, в якому вимагають скликання РНБО. Шахтарі зараз визначають групу перемовників із представниками Адміністрації Президента і слідуватимуть за раніше визначеним маршрутом, - повідомляє голова НПГУ Михайло Волинець.

Коментарі