Шоста сесія міської ради: звіт начальника поліції та прокурора, депутати матимуть помічників, кінотеатр «Україна» передадуть в оренду

23 лютого відбулась шоста сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання. На засіданні було розглянуто до 50-ти питань, серед яких депутати:

- внесли зміни в міський бюджет, програму економічного і соціального розвитку міста, а також зміни до статуту «Нововолинськтеплокомуненерго» і «Нововолинськводоканал»
- заслухали інформацію начальника міського відділу поліції та прокурора про стан забезпечення охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю за 2015 рік у місті Нововолинську та селищі Жовтневе;
- затвердили положення про помічника-консультанта депутата Нововолинської міської ради VII скликання;
- розглянули звернення громадян та організацій;
- надали дозвіл на довгострокову оренду із правом викупу кінотеатру «Україна», що знаходиться на бульварі Шевченка, пізніше буде проведено конкурс з переможцем якого буде укладено договір;
- спортивному клубу «Атлет» надали приміщення в Палаці культури селища Жовтневе в оренду та встановили плату одну гривню на рік, а за опалення - плату як для населення.

Голосування, згідно доповненого Закону "Про місцеве самоврядування в Україні", проводилось поіменно, результати будуть опубліковані на сайті міської ради.

На сесії також був присутній народний депутат України Ігор Гузь, який наприкінці засідання вислухав та відповідав на запитання депутатів.

Коментарі

Коментарі

4

А хто зараз орендарь кінотеатра?По закону в нього переважне право викупу.Цікаво,яка ринкова та оціночна ціна такого об'єкта?

Зображення користувача Сотник ВУС.

арендує ІГІЛ

ІГІЛ немає кода ЄДРПО,там помоєму "Аль-Джазіра".

Зображення користувача jurasik.

от цікаво, як назвати такі сесії - цирком! слабо, мабудь посміховиськом краще!а ще краще знущанням над людьми! - от проблема! петиції, скільки голосів і на який термін!!!!!!.....кристально чесний комуніст сапожніков захриплим голосом починає,цікаво де?....біля шахтарів постояв і мовчки захріп? але вже циркач! думав, що його мають пошкодувати але веде на свій кшталт, незабереш, досвід...рожелюка цікавлять стовчики, які хтось штовхає! ОЦЕ ПРОБЛЕМА!!!!!!......а те що на порядку денномму звіт виконкому по факту перевірки з Луцька не стояв, це що?....а те що на сторонському " висять" невідомо де 37000 грн, це що?.....а за що відзвітовувалась прокуратура? за то що вона нічого не робить з нововолинськими чиновниками-корупціонерами?......а як непомітно пройшло " технічне питання" для надання інвестицій " нововолинськтеплокомуненерго" від рожелюка із сапожніковим - вищій пілотаж від корупціонерів, під тою статею, що хочеш провести можна!!!!!!!!!!.....а прокуратура хай із стовпчиками займається!!!!!!......а де перейменування комуністичних вулиць на порядку денному?, а от фразу від найпрацьовитішого мера -"так комунізму ми не побудуємо"- ніхто не почув, або не захотів почути, це коли оренду кінотеатра обговорювали?! це що? сесія по збереженню комуністичних ідеалів від нововолинських босів?.......шкода, так і буде все тягнутися, або одобрямс, або всіх все влаштовує!!!!!

Сторінки