#штраф5100: Сапожніков знову не виконує рішення суду

Очільник виконкому Нововолинської міської ради, мер Віктор Сапожніков вдруге не виконав рішення суду: не надав публічну інформацію щодо комунального майна і коштів на запит голови ГО "Україна + Польща". Про це Анатолій Бідзюра повідомив у соцмережі.

"Довожу до відома, що відділом примусового виконання покарань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – В.Б. Сапожніков) за невиконання «Постанови» Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 2017 року, справа № 165\2223\16а, за відмову у наданні гр. Бідзюрі А.М. інформації, що є публічною та протиправні дії, був вдруге оштрафований на суму 5 100 грн", - написав Анатолій Бідзюра.

Довідка: Вперше, Нововолинський міський виконавчий комітет, обласним 
Управлінням виконавчої служби було оштрафовано на суму 5 100 грн. за невиконання «Постанови» Лвівського адміністративного апеляційного суду, що стосувалося публічної інформації про комунальне майно членів територіальної громади м. Нововолинська (квартири, земельні ділянки, фінські будиночки тощо, позивач Бідзюра А.М.) у березні 2017 року.
Виконком Нововолинської міської ради тоді оскаржив рішення обласного Управління виконавчої служби у Нововолинському міському суді (суддя Лизун Ю.В.). Суди тривають. Наступне судове засідання, по першому штрафу, за участі керівників міськради та Облуправління примусового виконання покарань відбудеться 12 жовтня 2017 року о 14-30 год. у міському суді Нововолинська.

Коментарі