Що насправді сталось у нововолинському осередку «Самопомочі»

Я, Бабійчук Борис Федорович, мешканець міста Нововолинська, активний учасник Майдану в Києві, волонтер, виконавчий директор БФ Нововолинського центру допомоги військовим, керівник декількох напрямків об’єднання волонтерів,  а нині обраний головою Нововолинського міського осередку політичної партії  «Об`єднання «Самопоміч», хочу роз’яснити ситуацію, яка відбулась навколо нововолинського осередку «Самопомочі».

Перш за все, хочу подякувати всім представникам  ініціативних груп, які обрали мене на таку відповідальну посаду.

У зв’язку з запуском спектаклю з дискредитації політичного осередку «Самопомочі» та реагуючи на дані випади, я змушений спростувати  недостовірну інформацію  навколо НМОПП «Самопоміч» та її діяльності.

 Ми з однодумцями симпатизували цій політичній партії з початків Майдану. Все, що говорили активісти, - це були не просто гарні фрази,  все, що говорили, – реалізували.

Всі створені тут ініціативні групи відвідували семінари, проходили навчання і працюють, не відходячи від ідеології та принципів ГО «Самопоміч».

З приводу публікацій у ЗМІ скажу таке.

Володимир Стасюк описав у тексті своє суб’єктивне бачення, яке явно не відповідає ідеології та стандартам «Самопомочі» і далеке від дійсності.  Він виклав події, які відбувалися всередині групи Марчука, конфлікт виник через викривлення інформації,  яка подавалася членам ініціативної групи.

Володимир  пише, що він був «членом нововолинського осередку партії «Самопоміч».

Насправді, він був членом громадської організації «Самопоміч», яка ніякого відношення не має до політичної партії. По принципах формування команди для політичного осередку люди, які брали активну участь у громадській роботі від ініціативної групи та пройшли співбесіду, можуть брати участь у виборах. При цьому активність ініціативних груп не припиняється, тож окремі активісти виявили бажання балотуватися в депутати.

У Нововолинську працювало декілька ініціативних груп: ГО «Самопоміч»; Нововолинський центр допомоги військовим; Шахтарі; ТНЕУ.  Представники всіх ініціативних груп  пройшли співбесіди, а це понад 80 людей, з яких лише 30 потрапили  в списки на обговорення. Роману Марчуку (ГО «Самопоміч») надали повноваження зареєструвати НМОПП «Самопоміч» та сформувати команду з людей, які пройшли співбесіду.

 Роман почав створення політичної партії на базі своєї ініціативної групи. Зареєструвавши партійний осередок, він нікому з ініціативних груп не запропонував співпрацювати в політичному напрямку, ця позиція не зрозуміла, адже людей не так  багато в списку. На моє прохання роз’яснити ситуацію, чому волонтери не можуть іти від «Самопомочі», він відповів,  що вони своєю групою вирішили сторонніх не брати, а формувати команду зі своєї ініціативної групи.

Після заяви Романа про зняття з виборів НМОПП «Самопоміч», обласним осередком було ініційовано три зустрічі для з’ясування ситуації в м. Нововолинськ, на яких було виявлено, що у нас багато ініціативних людей, які готові іти на вибори і працювати командою. Роману було запропоновано надалі очолювати НМОПП «Самопоміч» і йти на вибори – він відмовився.

На підставі вище описаного,  обласним осередком був скликаний виконком обласного осередку політичної партії, де прийнято рішення скликати виконком Нововолинського осередку, згідно зі статутом п. 6.12. Посилання Романа на п. 6.13 статуту відноситься до первинних організацій ПП, і жодної підстави для застосування до НМОПП «Самопоміч» не має.

Згідно з протоколом, НМОПП «Самопоміч» було припинено повноваження голови Марчука Романа, припинено повноваження виконкому НМОПП «Самопоміч», припинено повноваження контролера.

Прийнято рішення про обрання голови Бабійчука Бориса, нового складу виконкому та контролера.

На зборах були присутні  члени партії «Самопоміч», представники чотирьох ініціативних груп, які працювали в місті і бажають іти в політику.

Чи це не приклад прозорості  та демократичності?

На сьогоднішній день всім людям, які пройшли співбесіду, запропоновано іти на вибори та пройти публічне обговорення. Остаточний список кандидатів у депутати буде оприлюднено згодом на сайті http://samopomich.ua/vybory2015/ .

Чому я іду в політику. Щоденно працюючи з проблемами  військових та їхніх родин, впевнився , що потрібно робити зміни на законодавчому рівні, люди не повинні бігали за чиновниками, принижуватись і випрошували довідки. Це  чиновники повинні робили все необхідне самі і видавати результати, як робиться у всьому цивілізованому світі.  

Не можливо чекати два роки й дивитися, як глузують ті, кому зараз вигідно, щоб «Самопоміч» не взяла участі у виборах, а справжні герої – учасники бойових дій на сході - і надалі  місяцями оббивали кабінети чиновників.

Ці та інші проблеми й вирішуватимуть депутати від «Самопомочі». Тому ми – йдемо на вибори.

 

З повагою Борис Бабійчук

 

 

Коментарі

Коментарі

30
Зображення користувача root.

Кому цікаво, що НАСПРАВДІ сталося - читайте статтю "Рейдерське захоплення нововолинського осередку партії "Самопоміч""

Аж смішно чувак хвалить себе і жодного факту щодо реальної проблеми в партії. Та саме важливе це позиція - Чому я іду в політику. Щоденно працюючи з проблемами  військових та їхніх родин, впевнився , що потрібно робити зміни на законодавчому рівні, люди не повинні бігали за чиновниками, принижуватись і випрошували довідки. Це  чиновники повинні робили все необхідне самі і видавати результати, як робиться у всьому цивілізованому світі.  Дятьку ставши головою партії нести таку фігню це срамота, ти спочатку ознайомся з повноваженнями депутата міської ради та його обовязками і прочитай Закон Про місцеве самоврядування. Бо виходить так, що ти нетільки рейдер, а ще й д......к.

Борисе! Вам приміщення в центрі міста за гарні очі влада виділила? Яку суму комунальних платежів Ви платите щомісяця. За які гроші існує Ваш центр? Для чого всі досягнення приписувати собі?

Приміщення видали на час проведення АТО. Було два публічних депутатських звернення, щоб виділити приміщення для волонтерів.

Так як ми зареєстрували благодійну організацію і з обгрунтуванням написали звернення до міської ради про встановлення мінімальної тарифної ставки за послуги то зараз платимо 1.26грн оренди плюс електроенергія. Рішення приймалися на сесіях міськради.

Закінчиться АТО приміщення заберуть назад.

В нашому місті підуть на вибори Батьківщина, Солідарність(спільно з народним фронтом та ударом - одним списком) та радикальна партія Ляшка. Очевидно, що цим партіям вигідно ,щоб Самопоміч, яка набирає все більшої популярності в Україні не йшла на вибори. Логічно б було в даній ситуації відкинути особисті амбіції, включити здоровий глузд і спільно зробити максимум зусиль, аби чим більше незалежних людей потрапили у владу. Я Роману казав - воюй за своїх людей, які не пройшли співбесіду, а він обрав позицію не йти на вибори. Один в полі не воїн. Після переобрання голови НМОПП Самопоміч я пропонував і надалі пропоную всім - продовжуємо боротьбу спільним списком.

Зображення користувача root.

Ага, "якщо сам себе не похвалиш то ніхто не похвалить" :)
Взагалі-то рекламні  пости та коментарі заборонені на даному сайті. 
Це на рахунок "набирає все більшої популярності" та іншого.
Ще кілька таких факапів, як у Нововолинську, Енергодарі, у Вінниці є аналогічний випадок, та, впевнений, по всій Україні майже не саме, просто не всі мають сміливість відмовитися від так жаданних крісел та розповісти про все, та Самопоміч, я впевнений, чекає та сама "все більша популярність" що і Свободу, Батьківщину, Народний Фронт та інших. Шило в мішку не сховаєш.

Народний Фронт, доречі, за останньою інформацією не йде на вибори, дивно, що ти не слідкуєш за політичними новинами. Видно, рейтинг настільки здувся, що вирішили навіть не позоритися.

Перефразую Фаїну Раневську. Трошки. Так смішно читати брехню, коли знаєш правду. А критикувати не хочеться - людина ж старається.

Порада Марчуку Роману. Потрібно відпустити із свого життя усіх клоунів, цирк повинен гастролювати.

От тебе Вітя вже бачу відпустили. І з "Пори" потім з "Удару " потім із "самопомічі" тепер знову з "удару",   відпущений ти наш.

Добре , що вчасно зозуміли хто ти є.

Ти гонуча сапогова!

   Без наїздів один на одного можна обійтись,але подію про перипетії у "Самопомочі" потрібно взяти до уваги виборцям.Молода партія і молоді амбітні хлопці хочуть попробувати себе у ролі депутатів і це нормально,але для  того потрібно просто опустити списи і спокійно сісти за стіл та відкинути образи,бо і Роман і Борис мають лідерські задатки,але і той і інший є представниками"Самопомочі" і тому в даній ситуації буде розумно скласти список кандидатів у депутати і йти команді Романа та команді Бориса на вибори єдиним самопомочівським фронтом!А далі по Статуту партії прийде час перевиборів голови партії і в Романа буде можливість висунути свою кандидатуру на голову партії.А зараз за стіл -та до роботи...Я не є чиїмось прихильником,але так ,здається буде розумно.З повагою до обох. 

Думка звичайно геніальна. Але. Давайте я прийду у ваш дім, який ви будували, скажу, що він мені теж давно подобається, без вашої участі перепишу його на себе, приведу жити туди друзів і родичів,розкажу всім, що ви самі цього хотіли, а я лише виконавець вашої волі, і взагалі, я на цей дім безапеляційно заслуговую. Потім дослухаюсь порад і можливо впущу вас туди жити. Як вам такий варіант? Кінець зв'язку.

Слушна думка

 

 

Тут вже Кишкар, "хвалений", так перед нашими шахтарями розпинався і так гарно себе піарив, коли приїзджав з Гузем. І що?Були його виступи у верховній раді? Ей, люди! ви знайдіть відео його виступу в Нововолинську перед шахтарями, як він після свого виступу сміється до своїх помічників"ото, лохи. Я також взяв машину в кредит і не можу виплатити, але до ВР пройти гроші знайшлися, і ще й на помічників"! Це типу нашого, я так думаю Буторіна, який на Майдані просидів в останій день за шинами і виліз як побачмв ТВ камеру зі своїми "побратимами" (Недещук, Бадзюнь і т.дД)!!!!!!!!!!!!!! Але приїхав зразу і почав "пісюнами мірятися" ""ВЕЛИКИЙ СПЕЦІАЛІТ НОВОВОЛИНСЬКА""

гість не бичи на буторіна, на відміну від тебе троля проплаченого він разом з братом воює в маріуполі, прикриває твою дупу- а тобі слабо, тебе ждуть в широкино, трьохїзбінкі, в щасті

А тобі -слабо?

Все политические партии умирают, подавившись собственной ложью! Марк Твен.

    Якщо не розумієш що таке первинний осередок то краще не писати. Первинний осередок політичної партії, це підрозділ цієї ж партії тільки без статусу юридичної особи. І якщо осередок партії з правом юридичної особи ( в нашому випадку обл. осередок у Волинській області) хоче скликати конференцію. То повинен повідомити про це не пізніше ніж за тиждень первинний осередок у м. Нововолинськ. 

А за Ромашевського, наскільки знаю в порі ніколи не був, і я був би радий бачити його в самопомочі, але він відмовився.

Був Ромаха в порі , був. Погано ти його знаєш. Навіть в депутати балотувався від пори. Щоправда набрав аж 45 голосів. А відмовився , тому що назад в удар пішов, а тут така халепа , удар злився з порошенком. А зрадників ніде не люблять.

Може й балотувався, але членом Пори ніколи не був. Коли ми створювали ініціативну групу, він відразу попередив, що до Самопомічі вступати не буде. З минулого літа Ромашевський є безпартійним, хоча, ваша правда, йому пропонували знову очолити Нововолинський Удар.

Скоріше за все Ромашевський набив собі лоба, стукаючи об стіну корупції, тотального безладу та брехні з продажністю на пару.
Навіщо витрачати своє здоров'я і життя на ту беспросвітну тупість та совкові традиції?
Хтось тут в сусідніх темах писав, що там у когось академічні регалії, та нехай хоч сім папірців про вищі академічні освіти на лоба наклей, та якщо в голові немає елементарної гальмівної кнопки, яка б била по тих мізках, що ще є, лупила по звивинах та кричала: досить такого порядкування у місті, досить брехні, приписок, звітів совєтскіх, вони нікому не потрібні, це відбувальщина та втрата часу. Та совок, як Лєнін: живєє, всєх живих...
Коротше, хто розуміє усю безпросвітність ситуації, виходять з тої політики назавжди.

це не політика, це місцеве самоврядування, і якщо людина сама відмовляється від того щоб спробувати щось змінити у своєму власному місті, то це дуже і дуже погано

Ну, от Ви пане  уже стільки часу намагаєтесь щось змінити, а що "нажили"? Лише неприязнь, ага?

До переобрання Марчука всі лідери ініціативних груп Самопомочі та їх групи, в тому числі Бабійчук, були невдоволені впливом "зверху" щодо формування списків. Цебула їх спільна позиція, це їх обєднувало. Призначення Бабійчука без згоди інших - це просто зрада та темне пятно на заслуги волонтерського руху, яким хизується бабійчук. 

Бабійчук, шахтарські профспілки незалежні і всі хто входить в Самопоміч - Камишнікова написала, що не сяде з вами навіть срати на одному гектарі!

то ж з ким вона тоді сяде с***ти разом

вона тільки з Сорокою і Рязановим може сісти срати , але виключно на " собачому " сайті , на всіх підряд , прилюдно

З Анатолем також сяде поруч ср*ти!

говорив сьогодні з ромашевським. лоб цілий)))

Сторінки