Яке майбутнє готують власникам авто на іноземній реєстрації?

Автомобілі які заїхали 06.09.2017 до 00:00 в Україну на іноземній реєстрації від 2000 року випуску будуть розмитнені за зниженою ставкою до 2,2 куб. близько 1000 євро, понад 2,2 куб. від ‎1200-1400 евро. Такі зміни будуть приймати найближчим часом у Києві в Верховній раді. Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від БПП Ніна Южаніна.

А орієнтовно до листопада Верховна Рада України може заборонити ввезення в країну автомобілів з іноземними номерами. Про це повідомляє представник президента Ірина Луценко, - пише espreso.tv

За її словами, на це знадобиться близько 1-2 місяців, потім буде прийнятий закон щодо обмеження.

"Уже працює робоча група, ми найближчим часом закриваємо кордон для того, щоб не продовжувати ці транзитні пересування, це накопичення в Україні таких незаконних автомобілів", - сказала вона.

"Ми повинні до листопада прийняти закон, який заборонить в'їжджати, тобто ми припиняємо таку навалу", - сказала Луценко і додала, що буде створено робочу групу, в якій за три місяці має бути напрацьований компромісний закон.

"Якийсь певний період мораторію на такі драконівські заходи буде зроблений, але кордон закриється і напрацюється компромісний варіант розмитнення цих автомобілів", - зазначила представник президента в парламенті.

Коментарі