Як "віджати" осередок "Самопомочі", - прес-конференція

Екс-голова міського осередку Роман Марчук та колишній керуючий справами Євген Синяков розповіли про незаконні дії обласного осередку, "зелені" та "жовті" списки кандидатів до міськради, лобіювання людей, які не відповідають критеріям відбору, з області й інші цікаві речі, які відбувалися навколо "Самопомочі" протягом останнього місяця.

Коментарі

Коментарі

6

а чого ніхто не дає висказатись Борису Бабійчуку?

Зображення користувача root.

Чому? Борис Бабійчук надав свій коментар, який є на даному сайті:
http://nvip.com.ua/node/80702
щоправда, його заява не відповідає дійсності, читайте мій коментар під даною заявою.

Після таких ганебних дій, кому цікава думка Бабійчука. Та нікому!

він всюди заявляв, що вибори і Самопоміч не цікавлять, а тут тишком нишком як так криса зробив сві осередок... по-чоловічому!

Зелені та жовті списки - так. Проте, є іще й чорні. І ви потрапили саме у них. Організована злочинність після Майдану запанікувала. Але, швидко оговталась після бездіяльності "Самооборони" і внутрішньої гризні та поділу портфелів у "Правому секторі". Як подолати мафію? Дуже просто: ми самі повинні припинити давати хабарі, красти, брехати і підлабузнюватись. Хто перший? Я цього не роблю давно вже. Наступний, хто? Приєднуйтесь. Знаю - важко із незвички, відчуваєш себе білою вороною, можна втратити роботу і будуть переслідувати... У такому випадку не брешіть собі та людям, що хочете змін на краще у нашій Державі. Але, як легко на душі буде після цього смердючого бруду! Думайте і приходьте.

Ганьдьба кишеньковим Вусенкам і САЛОПОМОЧІ ! Цікаво чому Кишкар, Соболєв і Березюк мовчать, людей так само, як і "москалі", за бидло тримають. А декларували чесність і прозорість, виявили їхню люди жлобську сутність.Слава Україні і нації!!!!

Сторінки