Ярош провів зустріч у Нововолинську

Сьогодні Лідер Національного руху «ДІЯ» Дмитро Ярош та керівник громадсько-політичної платформи Руху Андрій Шараскін провели зустріч з активом Нововолинська.

Дмитро Ярош розповів про новостворений Рух, про вихід із ПС та співпрацю з іншими громадськими об’єднаннями. Зокрема, Дмитро Ярош відмітив, що Рух співпрацюватиме з усіма громадськими організаціями та об’єднаннями, в яких державотворчі ініціативи збігаються з ідеєю Руху.

Також Дмитро Ярош розповів про участь у війні на Сході Україні бойових батальйонів Руху та їх співпрацю з армією України. Присутні мали можливість поставити різні питання: люди цікавились ситуацією на Сході країни, роботою ВР, особистим життям Дмитра Яроша, співпрацею з політичними партіями, можливостями приєднання до Руху та ін.

Процитуємо деякі із питань, які піднімалися та відповіді Провідника на них:

Ваша оцінка останніх подій, які відбулись у ВР.

Д.Я. - Я не так часто там буваю, бо там немає парламентаризму як такого. Великі фракції домовляються між собою і великі олігархічні групи також, а народ стоїть десь там збоку. Якби я був там, я голосував би за відставку уряду і за переформатування уряду. У нас нонсенс – відбулась революція, а до влади прийшли не революціонери. Люди не бачать жодних змін, які нам обіцяли. Введення військового стану – ваше ставлення.

Чи не боїтеся ви того, що при його введенні це буде загальний хаос? Адже ми бачимо, що мобілізація відбувається м’яко кажучи «тупо».

Д.Я. - Проблематика хаосу існує. Можна все спаскудити,тільки почавши це робити. Вважаю військовий стан необхідним, якщо він введений розумно. Ми проводимо мобілізацію добровольців, яких за якихось причин не мобілізували військкомати, а вони готові і можуть воювати. Я боюся, що відбудеться внутрішній злам в суспільстві, і ми можемо програти у війні. В цій ситуації має бути створена альтернативна паралель генштабу серед тих людей, які вже проявили себе на війні.

Повірте в наш Нововолинськ, ми готові вам допомогти в усьому.

Д.Я. – Дякуємо, саме зараз ми й об’їжджаємо Україну з метою консолідувати суспільство на шлях державотворення.

Після розмови громади з Дмитром Ярошем виступив Андрій Шараскін: «На всеукраїнському і на районних рівнях будуть створені координаційні центри. Вони вестимуть просвітницьку роботу, інформативну, пропагандистську. Необхідне створення поля сили і колективної безпеки учасників Руху. Одна профспілка не вирішить великого завдання,тому потрібен комплексний підхід до вирішення кожної проблеми. Тому ми організовуємо координаторів – це лідери думок, які можуть примирити різні групи та працювати на громаду. Ми усвідомлюємо, що одномоментно змінити країну неможливо. Ця владна система, яка зараз діє, витворена як абсолютно паразитарна. Ми мусимо змінити її прозорими способами, методом контролю і невідворотністю покарання».

Коментарі

Коментарі

9
Зображення користувача Сотник ВУС.

все зрозуміло , але не розумію , чого напівлегально?

Бо назріває 3-й майдан

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Не де не було повідомлено про приїзд Яроша,а цікаво б було його послухати

М-дауж,а шо так скромно?Легендарний провідник,герой Майдану-2,заст.секретаря РНБО України,колишній лідер "ПС",довірена особа Наливайченка (навіть є кумом),друг Корбана і Бєні Коломойця -і на тобі,скромна дитяча кімната,15 чоловік не самих публічних,відомих чи одіозних постатей міста,без преси,представників ЗМІ,місцевого телебачення.Шо за конспірація в дусі ОУН-УПА?Нехватка бабла?Міхо - он які антикорупційні форуми бабахає!

Кстаті,не вірю своїм очам,на першій фотці в білій рубашці сидить крендєль,забув як звати,колишній "валютчик".Десь років десять назад киданув своїх колєг-"валютчиків" на весьма крупну суму і змився нібито в Росію чи бундес."Валютчики" виставили йому пред'яву,включили "счетчік" і чекають поки появиться.Нада же,на зустрічі з Ярошем!Зараз позвоню до знайомого валютчика,розкажу про фотку.

Колишній стукач Наливайченка - то є Ярош, такий самий жидок. Ну найшли кого слухати, йому так потрібна Україна, як зайцю стоп- сигнал.

Євреї то мудра нація! Ярош мудрий!

Ваша оцінка останніх подій, які відбулись у ВР.

Д.Я. - Я не так часто там буваю, бо там немає парламентаризму як такого.

Оцінку доній постаті можна дати по її словам.  Його народ обрав до верховної ради, щоб він там працював і старався змінити країну на краще а він говорить, що рідко там буває. 

Ну щож, чекаємо початку старої вистави. Балаклави, коктейлі, прапори... і нова "сотня". Стара перевірена драматургія.

торговец браковаными бронежилетами аж встал

Сторінки