Євген Мельник: "Ми маємо перемагати задля порятунку України"

Ми йдемо на вибори лише задля перемоги, оскільки від цього залежить порятунок України. Про це заявив єдиний кандидат у народні депутати від опозиції по мажоритарному виборчому округу №19, заступник голови Волинської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Євген Мельник на прес-конференції в Луцьку, присвяченій аналізу ситуації, що склалася в Україні й на Волині, зокрема, у зв'язку з початком передвиборчої кампанії парламентських виборів 2012 року.

"Наша мета — створення більшості у Верховній Раді. Ми йдемо на вибори для перемоги, оскільки це потрібно для порятунку України від режиму Януковича та диктатури олігархічних кланів. Ми маємо не допустити остаточної узурпації влади правлячою Партією регіонів та українофобськими силами. Адже це загрожує втратою української незалежності. Сьогодні колоніальна влада відбирає в українців їхню душу – мову. А завтра – здасть Україну Кремлю", — зазначив Євген Мельник.

Також кандидат у депутати по мажоритарному виборчому округу №19 наголосив, що після усунення від влади режиму Януковича та ліквідації згубних наслідків його правління в Україні необхідно реалізувати всеосяжний план докорінних перетворень за принципом:

"Своя влада – Своя власність – Своя гідність на СВОїй, Богом Даній землі". ""Свобода" розробила чіткий план радикальних реформ в Україні, який охоплює три складові: очищення державного апарату, ліквідація олігархічної соціально-економічної моделі та повернення награбованого в українського народу, усунення прірви між багатими й бідними, збереження національної ідентичності й відновлення історичної справедливості. Реалізація цих кроків дасть можливість побудувати Велику Україну на засадах соціальної і національної справедливості, яка займе провідне місце серед країн світу," — акцентував свободівець.

Прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Коментарі

Коментарі

6

"Своя влада – Своя власність" - ну що тут скажеш, думають ляди "О себе, любимом".

Станіславський казав:"Не верю!" Я теж не вірю.

Де біографія і декларація про доходи?  Де народився? Де живе? Якою приватною власністю володіє і чи має її за кордоном? І т.д. Час лохів скінчився. На загальних фразах тепер у депутати ВР не вистрибнеш. Як зрозумів, Є.Мельник обійняв місце О.Скіпальського. У того чітко все було розписано, а у цього - нічого, окрім загальних фраз про боротьбу із режимом Януковича.

Зображення користувача honor.

Проше пана, все тут:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=19
про всіх кандидатів: дані, декларації, програми. Думаю, всім буде корисно.

П/с. Мельник, звідки ти впав? Ага, звідтіля ж, звідки й Скіпальський))) 

Цікаво, як це вони ютяться на 60 кв.м. 5 чоловік, маючи стільки земельних ділянок? Щось замаленький будиночок.

А ще цікава графа 56 декларації "утримання зазаначеного у розділах 3-5 майна", там чогось стоїть прочерк. Мати стільки автомобілів, будинок 60 кв.м., дві одиниці по 1800 кв.м. іншого нерухомого майна, сім земельних ділянок і не витратити ні копійки на його утримання, нонсенс якийсь ))))

Сторінки