Євровіче по-нововолинськи

Тільки-що прийшов зі нововолинського Віча чи Євромітингу, як панству завгодно буде це назвати. Ви дивилися фільм жахів «Живі мерці»?.. Склалося враження, що я тільки звідти.

Переважна більшість перехожих ідучи з ринку із кам’яними обличчями, робила вигляд, що впритул нас не бачить. На мої та Миколи Киричука мегафонні заклики підходити та ставити підписи за відставку українського керівництва, жертвувати гроші на київський Майдан та записуватись на поїздку у столицю, обивателі не реагували ніяк. В переважній своїй більшості. Виняток складали пенсіонери, та й то далеко не всі.

Якісь двоє молодих, здоровенних хлопців сказали, що вони краще ті гроші проп’ють у барі. А немолода вже жіночка на мій заклик не бути байдужими, і що за нас у Києві стоїть 1 000 000 громадян України, сказала: «Мільйон кретинів!» На мою пропозицію сказати це у мегафон для всіх, показала спину.

Якась добра душа виготовила чудне гасло і приклеїла його на рекламний біл-борд «SIS». Проте, очевидно будучи російськомовною, і щиро бажаючи спецконтингенту міліції «Беркут» відльоту у вирій, не знала, як перекладається на українську слово «юг» і замінила його іншим. (див. фото)

Та, потихеньку-помалу справа йшла. Найбільш свідомі ставили підписи, ми гукали у мегафон, люди записувалися хто на Київ, а хто жертвував скільки міг. Приморожувало. Діти ганяли голубів.

Знаєте, що вразило найбільше? Ні, не відсутність на Майдані нашого вінценосного міського голови В. Сапожнікова, який вчора поповнив свою, ну ду-у-же вже таки багаточисельну колекцію нагород іще однією - орденом «За заслуги» ІІ ступеня. І навіть, не відсутність його заступників. Ну, мало що. Може вони всі, разом із мером, поїхали закордонне відрядження на вихідні дні. У Варшаву, чи може у Стамбул. Денно і ночно дбаючи про добробут своїх роботодавців-господарів – міської територіальної громади. Накопичуючи закордонний досвід, щоб з успіхом впарити його в Нововолинську. Чи впритул, із вишок стріляють у прив’язаних шнурками за лапи до сосен звірят, у приватизованому лісі.

Вразила байдужість міських та обласних депутатів. Жодного із котрих я не побачив на Віче. Як і не бачив керівників нововолинського культурного фронту, які тупо виконуючи наказ місцевих владних очільників відмовили нам у озвученні нововолинського Майдану. Про що, маємо надію, ми їм і нагадаємо, незабаром…

Не цікавило Віче і членів нещодавно створеного «Штабу Національного Спротиву» та голову міської організації ВО «Батьківщина» Л. Соколову із 800-ма членами міських осередків цієї найчисельнішої у місті партії.

Не було на ньому й керівників депутатських фракцій міської ради. Та й місцеві багатії не вшанували своєю присутністю нечисленне міське зібрання на підтримку Євроінтеграції.

А навіщо? Вони й так давно у Європі. А я хочу повідомити вам, що міське Євровіче започатковане, як постійно діюче. І буде проводитись на майдані Незалежності щодня, скільки триватиме столичний Майдан. Запрошуємо всіх!

А. Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща». Нововолинськ, Волинь

Коментарі

Коментарі

2
Зображення користувача admin.

Євровіче по-українськи!!! Неділя, 8 грудня 2013 року.

Найбільш активними учасниками нововолинського Віча, котре проходить третій день біля ПК, були... голуби. Микола Киричук зірвав голос запрошуючи міщан висловити свою думку, щодо кризових явищ у державі. Які зайцями пробігали чи проходили повз. Хтось відірвав і гасло, що запрошувало "беркут" на "юга".

Сторінки