Ігор Гузь вимагає звільнення Гунчика і в терміновому порядку вирішувати питання шахтарів (відео)

Народний депутат Ігор Гузь заявив про це 25 листопада на брифінгу і з трибуни Верховної Ради України.

«Володимира Гунчика у відставку! Терпіння лопнуло, з трибуни парламенту розпочинаю публічну кампанію, щодо звільнення голови Волинської ОДА Володимира Гунчика», - написав на своїй сторінці народний депутат у соцмережі Facebook.

Ігор Гузь визначив ряд причин, через які його звернення до Президента України Петра Порошенка є актуальним. Перший чинником народний депутат називає тенденцію із бурштинокопальнями. «З початку каденції нинішнього голови ОДА бурштинова тема почала розвиватися та переросла в національну загрозу з можливим створенням «Бурштинових народних республік», – коментує Ігор Гузь. Губернатор Волинської області втратив контроль над ситуацією, адже саме він, як представник Президента, відповідальний за ситуацію в області.

Другою причиною народний депутат прописав розвиток області. «Можемо дискутувати, але я не бачу динамічного розвитку області. Стратегії, до розробки якої долучилися всі здорові сили в краї. Ви чули про залучені за рік інвестицій? Про серйозний розвиток виробництва? Не можна все списати на війну та кризу...» - додає у записі на сторінці в соцмережі Facebook.

Третій чинник – тема Майдану. Голова Волинської обласної державної адміністраці мав безперервні конфлікти із майданівськими та волонтерськими середовищами. Витіснення із органів влади тих, хто був в авангарді нашого Майдану. «Натомість Володимир Гунчик формує на Волині списки Нашого краю та Аграрної партії, де зібралися одіозні екс-регіонали. Відповідно "протягує "перших до обласної ради, формуючи таким чином союз із місцевими апологетами Януковича» - пояснює народний депутат.

Передостанній фактор необхідності звільнення Гунчика, за словами Ігоря Гузя – перешкоджання свободі преси. Неодноразові конфлікти з представниками місцевих ЗМІ. Закритість та конфліктність, спроба підлаштувати під себе окремі видання. Останній конфлікт із «Волинською газетою» яскравий цьому приклад.

Останнє, про що зазначає Ігор Гузь, як причину звільнення губернатора – тема депутатського корпусу. «Ми можемо по-різному ставитися до нинішних депутатів парламенту, але вони обрані волинянами і будуть працювати у ВР до закінчення повноважень чинного парламенту. Жодного разу за рік голова ОДА не зібрав депутатів, не обговорив спільну стратегію, не узгодив плану загальних дій. Одна кулуарщина, підстави, протидії. - Чи лобіюю я когось на цю посаду? Ні, нехай Президент визначається самостійно, це його право та зона компетенції. - Чи обмежуся виступом в парламенті чи цим дописом? Ні, якщо Петро Порошенко не зреагує будемо гуртувати ті сили які розділяють цю позицію і йти напролом. - Чи хочу свідомо розгойдати човна та дестабілізувати ситуацію в області? Ні, але переконаний, що мовчати вже не можна і перебіг подій залежить від дій Президента» - резюмував на своїй сторінці у соцмережі Facebook народний депутат Ігор Гузь.

Ігор Гузь закликав об’єднатися навколо розв’язання проблем вугільної галузі Волині 24 листопада на брифінгу у Верховній Раді України.

Народний депутат Ігор Гузь вимагає від Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина негайно вирішити питання із заборгованістю заробітної плати працівникам шахт, виплатити усі кошти за відвантажене вугілля, припинити закриття шахт та звільнення їхніх працівників, залишити фінансування підприємств у теперішньому стані (на рівні не нижче ніж у 2015 році). Також наполягає на ініціативі створення територій пріоритетного розвитку у місцях видобутку вугілля на Волині. Окреме питання, яке підняв нардеп - необхідність добудови шахти №10 «Нововолинська».

Будівництво шахти №10 триває 26 років. Зусиллями Ігоря Гузя на добудову шахти №10 із держбюджету на 2015 рік було закладено 200 мільйонів гривень. «Державне підприємство «Передпускова дирекція 10-ї шахти «Нововолинської», не освоїло цих надходжень із бюджету. Керівництво спрямувало лише 80,7 мільйонів гривень на добудову» - резюмує народний депутат. За його словами, важливо, аби у бюджеті 2016 року було закладено суму принаймні не меншу від цьогорічної. Ігор Гузь вважає, що шахту №10 «Нововолинська» потрібно добудувати якнайшвидше, аби відновити роботу вугільної галузі у місті Нововолинську.

«Потрібно прийняти принципове рішення на державному рівні, щоб добудувати шахту №10. Іншого виходу не має. Майбутнє нашої Волинської вугільної галузі – це виключно шахта №10 «Нововолинська», яка має перспективу», - зазначив народний депутат Ігор Гузь. Як варіант вирішення проблеми, народний депутат пропонує об’єднатися Міністру енергетики та вугільної промисловості Володимиру Демчишину, народним депутатам, які лобіюють інтереси вугільної галузі та шахтарям, щоб зробити усе можливе, аби у держбюджеті на 2016 рік було закладено державні асигнування на добудову шахти №10.

Таким чином, Ігор Гузь закликає Міністра енергетики та вугільної промисловості і депутатів в терміновому порядку зайнятися вирішенням проблем вугільної галузі на Волині. Народний депутат вимагає, щоб у бюджеті 2016 року було виділено необхідну суму коштів для завершення добудови шахти №10 «Нововолинська».

Прес-служба народного депутата Ігоря Гузя

Коментарі

Коментарі

3

Щось напрошується думка, що Гузь вже бачить себе в ролі губернатора. Помниться був у нас один такий же молодий і активни - Бондар, хтось про нього зара щось чув.....

Ой ні то є неправда, Гузь не бачить себе губернатором, принаймні поки-що, а Гунчик ... ну-не-то... А щодо Бондаря, то ОЙ!!! Зараз, у ці хвилини яккраз депутати обласної ради обирають голову. Є два кандидати - Бондар і Палиця... ТІЛЬКИ Б НЕ БОНДАР!!!!!!

Гунчика ГЕТЬ!!!

Сторінки