Ігор Гузь відповідав на запитання нововолинських депутатів

Після 44-ї сесії міськради Народний депутат України Ігор Гузь відповідав на запитання депутатів. Актуальним виявились шахтарські питання, зона пріорітетного розвитку а також закон, який має встановити пенсінерам вибір: «або зарплата, або пенсія». І багато іншого.

Ігор Гузь пообіцяв, що час від часу буде спілкуватись з міськими депутатами після сесій.

Коментарі

Коментарі

3

Соколова навіть заплакала
што з чєм то 

Престаріла міська рада просить депутата ВРУ захистити їхні пенсії,причому, депутати всіх "фракцій" слізно про це просять.

Так само смішним виглядає прохання до депутата знайти інвестора на 10 шахту. А для чого у вас міський голова з його виконкомом? Інвестор у вашому випадку може бути тільки один - Ахметов, який, заодно, і буде покупцем вугілля. Ахметов володіє більшою половиною України, бюджет його володінь перевищує бюджет "залишків України".

Сльози тієї пані, що прохала не допустити омертвіння міста - крокодилячі. Наскільки відомо, в Нововолинську закрили близько 5 шахт. Під час закриття і дотепер виділялись дуже ВЕЛИКІ кошти для створення нових робочих місць і перепрофілювання міста. Де поділися ці кошти? Видно по всьому, що закриття шахт вигідне для керівників міста: можна кишеню набити і рейтинг собі підняти, "виступаючи" проти закриття шахт перед містянами.

"Кидати на ворога" бувших зеків, без їх згоди на це - ініціатива вашого голови міста, просто безтолкова. На його совісті лежить патріотичне виховання містян, яке, судячи зі всьго, відсутнє. Воювати може тільки людина, яка переконана у тому, за що вона воює, переконана в тому, що захищає свою Батьківщину, а Батьківщина потім її не забуде.

Уточню. У Нововолинську закрили 7 шахт - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Окрім них - завод "Оснастка", БПФ, 3 автобази, два ЗЗБВ, ДОК, Харчокомбінат, РБУ, цегельний завод та багато інших, дрібніших промислових підприємств. РМЗ чекає така ж доля. Можливо Ігор Гузь про це не знає. У міськраді, у депутатському корпусі, сидить стара сапожніковська команда - пригодована та приручена, що набралася із рук мера комунального майна по саме нікуди. Сліз не лили за втраченими робочими місцями та промисловою могуттю Нововолинська? Не багато і не мало - близько 15 000 працівників було викинуто у світи.

Сторінки