Ігор Гузь голосував проти "європейських" поправок до трудового кодексу (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні у Верховній Раді депутати провалили "антидискримінаційну" правку до Кодексу законів про працю, яка стосується недопущення утисків сексуальних меншин. На цій поправці наполягали європейські дипломати.

Мажоритарник Ігор Гузь голосував проти, хоча позиціонує себе як проєвропейського політика.

"Было две попытки принять антидискриминационную поправку, обе провалились - 206 и 207 голосов вот так голосовали фракции "европейской" коалиции: БПП - 101-104 голоса из 139, Нарфронт - 57-58 голосов из 81, Самопомощь - 5-8 голосов из 26, Батькивщина - 12-13 голосов из 19. Самопомощь сошла с ума. ссылки на голосования, если кто хочет знать кому мы будем обязаны за провал безвизового режима: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=4404

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=4405

Позже эта поправка еще будет поставлена на голосование. И депутатам стоит подумать хотят ли они выглядеть в глазах проевропейских избирателей откровенными дикарями," - прокоментував ситуацію популярний блогер Роман Шрайк.

"Я проголосував за всі закони які стосуються "безвізового режиму", - коментує свою позицю нардеп Ігор Гузь. - Окрім того, голосував у першому читанні за нову редакцію Трудового кодексу, але за поправки, де нас змушують штучно піднімати тему "захисту" сексуальних меншин, голосувати не буду. У нас в країні такої проблеми немає! Я глибоко переконаний, що в подальшому можна обійтися без таких акцентів. Є країни Східної Європи, такі як Польща та Литва, які мають своє "особливе" і в чомусь протилежне офіційному Брюселю ставлення до проблем сексуальних меншин, але вже майже десять років є країнами з членством у ЄС. З моєї точки зору, цей шлях повинна обрати і Україна."

Ось що каже нардеп Сергій Лещенко: "У фейсбуці продовжують поширювати маячню, що заборона дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації не є обов'язковою для безвізового режиму. Шкода, що це розповідають навіть деякі молоді депутати. Насправді, вимога заборони дискримінації на рівні Трудового кодексу ПРЯМО міститься в 5-му звіті Єврокомісії до Європарламенту та Ради ЄС про прогрес України у виконанні плану дій візової лібералізації. При чому вимоги ЄС не уточнюють, чи це має бути новий Трудовий кодекс з такою поправкою, чи старий. Тому аргументи "проголосуємо при схваленні нового кодексу" не працюють."


Коментарі

Коментарі

4

Поправка "о правах сексменьшинств" - огромная подстава для отвлечения внимания от серьезных вещей, - Березюк

http://censor.net.ua/news/360148/popravka_o_pravah_seksmenshinstv_ogromn...

 

Для Бабійчука. Двитись треба на висновок Єврокомісії!!!! (на фото, якщо по англійськи не шариш то гугл в допомогу), а не скидати ссилки на Недосамопоміч тим більше на помиєчному Цензор нет Бутусова.

гузь вже дістав.Як голосувати за амністію для сепарів та за те щоб за наші гроші відбудовувати та кормити донбас він "за".Як проголосувати за те що дійсно потрібно для українців закривши очі на пару десятків тих сексуальних меншин то він "проти". Гузь хто твій "хазяїн"?????

угу. гузь ***** ще той.

Сторінки