Ігор Гузь: "Не треба зі мною гратись"

Влада Нововолинська не хоче співпрацювати з нардепом Ігорем Гузем, створюючи перешкоди і йому, і його помічникам. Про це народний обранець заявив у прямому ефірі "Бугу", - пише "Конкурент".

"В мене немає конфлікту з місцевимим владами ніде. Є певні проблеми в Нововолинську", - зазначив він.

Зокрема, нардеп розповів про заборону встановлення стендів у держустановах для інформування виборців. Скрізь їх встановили - у Іваничах, у Любомлі, а в Нововолинську - проти.

Також Гузь обурюється через те, що створюються перешкоди для роботи його помічників.

"Не треба зі мною гратись... Не треба мене злити і мою команду... Я не збираюся головою битися об стіну. Якщо це буде продовжуватись, я візьму молот і ту стіну розіб′ю к чортовій матері", - переказав нардеп вітання владі Нововолинська.

Коментарі

Коментарі

32

Ігор Гузь. На Майдані та після.

 https://www.youtube.com/watch?v=Ml5erSCnjZU

да, не тоне....

брати не хотят, а його заїло, ото ж бо й воно, магнетофон старий плівку зажовує.

Білий халат - це ще не лікар. Генеральські погони - це ще не генерал. Ганьба - це ще не професія. Якщо ти десь - не значить, що ти щось.  Потрібно бути мудрим професіоналом. Клімчука - мудрого чоловіка затоптали невігласи - інертна маса, що тільки знає давай, а саме, як до діла доходить, то не знає як або по щілинам боязко. Ось там де нарікаючий народ, що не вміє обєднуватись - застій і зявляються паразити. Кажуть, що риба гниє з голови. Ні. Голова вона така ж як і тіло і кров що в голову надходить. Яке тіло - така й голова. Яка голова -таке і тіло. Який народ - така і влада. 
 

Покійний Б.Клімчук - батько волинської мафії. А хто батько нововолинської мафії? Здогадатись легко.

 Анатолю, чого ви бідний???

Анатолю як говорять па-руски, вы в своем уме?

давно пора

Де твоя дружина? думай за сiм'ю, ато дограэшся. Рибка i Акули, ти хоть в тямках.

 

 

Я не хочу підштовхувати Вас І.В., до конфлікту із місцевою владою  Нововолинська. Пожили - побачили самі. І ще побачите. І не раз. А тим більше я не збираюся бігти до Вас чи помічників та нести якісь документи, або інший компромат на місцевих феодалів чи клановиків. Господь із ними. Тут суцільна кругова порука. Тішуся, що нарешті, народному депутату І.Гузю почали відкриватися очі на очевидне. Воно - неймовірне. Не гоже майданівцю і націоналісту, що носив на нозі ментівський браслет, перебуваючи під домашнім арештом, прощати комуно-совдепівським викопним скам'янілостям. 

 Анатолю, та Ви ж за совєта були Комсумольцем. Молодь може не знає, комсумольці за совета молилися на лєніна та цілували Серп та Молот)))

Анатоль вже забув, але носа має довгущого, пане Анатолю: можу тільки здогадуватися де його не було хоча...   

Ви все про Анатоля,то можливо бажаєте розповісти людям ким ви були при союзі? Ви так до молоді звертаєтесь,а правду не говорите,що в *ті* роки піонерами і комсомольцями були ВСІ,окрім віруючих(як тоді говорили-штунди). А от в компартію вступали добровільно-заради кар*єри,або дуже вже *ідейні*(доречі,далеко не погані люди,які були далекі від *кормушки*). І різниця між ними дуже велика-перші стали чиновниками-помінявши всі партії,які були в Україні,а інші простими людьми-пенсіонерами. Ну,якось смішно виглядять ваші придирки до Анатоля і дуже явно ви захищаєте той *бардак*,який твориться в Нововолинську.Невже це комсомолець Анатоль знищив завод*СТО*,РМЗ,БПФ,Шахти,інші малі підприємства? А це близько 20 тисяч робочих місць!!! Чи Анатоль давав *добро* на роботу смердючих Кроноспана і Курчака? Потрібно бути або об*єктивним,або це *погано*пахне. Тільки не приписуйте мене до *адвокатів* і *чорних піарщиків*,як любить робити Нововолинське телебачення,у ведучих якого навіть немає сміливості вибачитись.Але це нічого-вони люди молоді-життя навчить.А якщо по темі питання-то мені що Гузь,що міська влада-два сапога-пара!В місті проблем по вуха,а вони,як два півні,чубляться.Гнати всіх-однією мітлою!!!!

 Шановна пані, ніхто не приписує вас до адвокатів! Але, час комсомольців та піонерів вже минув. Сьогодні треба молоді дати дорогу! Бо то наша надія на щасливе майбутнє для України та нашого міста. Народний депутат Ігор Гузь активно працює саме в напрямку розвитку побудови по справжньому сильної, демократичної та заможної України! Люди його обрали своїм народним депутатом, і люди йому повністю довіряють та підтримують. Пан Ігор Гузь молода та енергійна людина, має вищу освіту, а тому яке право має якийсь там Анатоль ще повчати пана Ігора. Анатоль той, вже 15 чи 20 років меле язиком одне і теж саме, що Сапожнікова не оберуть, що на всіх Анатоль має компромата, а тепер Анатолю вже, бачте, і Ігор Гузь чимсь не угодив.

По перше-я не до Вас звертався і написав про скучний тролінг Анатоля-комсомольця,перечитайте ще раз,уважніше. По друге-ви вперто називаєте мене *пані*.Чому?Хочете познайомитись і пересвідчитись,що помиляєтесь? По третє-як вирішує питання депутат Гузь-можу розповісти з власного досвіду. І останнє-персонально я за Гузя не голосував,але поважаю вибір громади і відношусь до нього як до свого депутата,що не забороняє мені  його критикувати (справедливо). От з чим я згідний,так це з тим,що потрібно давати дорогу молоді і особливо з тим,що в місті давно пора наводити порядок.Тут підтримаю і Гузя і Вас і чорта лисого,але поки що,результатів цієї боротьби не видно.

Ми самі винні, що у міській раді сидять динозаври юрського періоду. За них іще ніхто не брався всерйоз. І,очевидно, й не візьметься. Нікому це робити у Нововолинську.

Анатолю, не будьте таким вредним і не кажить що нікому робити! Це зробить молодьож! Молоді та енергийні люди! Такі як наш народний депутат пан Ігор Гузь! А от час динозаврів юрського періоду вже остаточно минув! Не обижайтеся, але час минув й таких старих комсомольських динозаврів як ви Анатоль

Мы сидим у разбитых корыт
И гадаем на розе ветров.
А когда приходит время вставать,
Мы сидим, мы ждём.
Если есть стадо – есть пастух,
Если есть тело – должен быть дух,
Если есть шаг – должен быть след,
Если есть тьма – должен быть свет.

Правий В.Цой на всі 100%  Дякую за слова з пісні!!! Ми стадо і ми сидимо і чекаємо...

Як мене вже діставли ці Гусі. 

Ігорюня вирішив когось у Новіку налякати голою сракою))))) Ігорюня здуйся разом зі своїми помічниками!

олені олені не бриті і не голені-пам'ятаєте: І до речі не забагато уваги пану Анатолю, не про вас мова, може вам в актори, я допоможу пропіаритись, я в цьому профі, вам і так нічим зайнятись;

 В.Б тяж міста Новіка. Або  дупутат буде бити челобитную,або його не вибируть на наступних виборахт

 Як любить висловюватися Анатоль: "Цю справу треба розжувати". А він хлоп зубатий))))

Читаю цей тролінг Анатоля й бачу, що його тролить один й тойже троль тільки під різними ніками хах))) Ти убогий тролю  

 От вам і "Хах", шановна тьотя. А ви коли тролите, то ви не убога??? Лол))))

Вася ти такий убогий що не можеш розрізнити хто пише тьотя чи дядя одні догадки лол))))  так само й про Анатоля у тебе один висер й не чого більше. Тявкаєш як псіна одне теж саме "Анатоль-комсомолець" а читається це як суцільне "гав-гав-гав" як собака тявкаєш оду туж саму мелодію

Не думаю  , що цей так званий порядок , який він навів надовго !

Самый нормальный нардеп, который у нас был.

 і самі нормальні помічники в нардепа гузя. їх так і називають

А Гузь слів на вітер не кидає. Сказав, і зробить. А Віктор невмирущий разом із командою піде із ганьбою. Хватить, пора міняти владу.

 Скільки років про це вже базікають? А мер на посаді! Після наступних виборів давате з вами, гостю новік, разом порегочемо з ваших мрій про зміну влади та що, хтось кудись піде з ганьбою. Не кажить гоп поки не перескочите! До виборів мера ще, ой, як далеченько, а досторові вибори у ВР вже ось-ось, в наступному році.

Сторінки