Ігор Гузь обурений розподілом коштів Державного фонду регіоналнього розвитку

Своє невдоволення нардеп висказав з трибуни Верховної ради та опублікував на сторінці Фейсбук:

"Розкажу Вам ще одну історію про справедливість, паритет та жлобство. Цього року Волинська область через Державний фонд регіоналнього розвитку отримала суму в розімірі 113 мільйонів гривень. Ці кошти розподіляла комісія на чолі з головою ОДА Володимиром Гунчиком, де його заступником став чиновник Кошарук, а секретарем чиновник Кресак. На конкурс від представників органів місцевого самоврядування було подано більше сотні проектів з цілої області. Комісія прийняла «об’єктивне» та «справедливе» рішення. А тепер цифри в студію…

Округ №21 з центром в місті Ковелі який представляє Івахів отримав 43 млн.грн. - 46.1% Округ №19 з центром у Нововолинську який представляю я отримав 4 млн.грн. - 4.6%

Не беремо до уваги майже 20 млн.грн. які були виділені на добудову Перинатального центру у Луцьку так як це об’єкт для цілої області.

Ще раз фокусую Вашу увагу: 46% та 4%

Хтось скаже про неякісно оформлені проекти з мого виборчого округу, про слабку аргументацію та кращі пропозиції у колег з інших територій, але… Але у мене не має жодного сумніву, щодо дрібної помсти, хоча якої там на жаль дрібної, ставленика корпорації «Рошен» на Волині.

Безумовно я поставлю питання перед Володимиром Гройсманом та Генадієм Зубком, щодо такого несправедливого рішення і буду вимагати переглянути це рішення. Я вже направив запит для того аби отримати результати голосування по кожному проекту який отримала ця комісія. Готовий цей документ оприлюднити згодом.

Якщо хтось думає, що таким чином зробить мені гірше то він глибоко помиляється. Мої виборці будуть знати про суть справи і переконаний зроблять належні висновки які вже скоро стануть поперек горла цим шоколадним мудакам. Ще раз фіксую: СТАНУТЬ ПОПЕРЕК ГОРЛА ЦИМ ШОКОЛАДНИМ МУДАКАМ!

p.s. Я дуже люблю і поважаю жителів округу №21, саме там п’ять років тому мене підтримало 36 тисяч виборців і саме там я відвідав кожне місто, селище та село. Знаю проблеми, знаю людей, знаю ситуацію. Мова не про те аби відібрати ці гроші в органів місцевого самоврядування цієї території, а мова про справедливість. Якої на жаль не має…", - написав Ігор Гузь.

Коментарі