Ігор Гузь передав естафету з обливання крижаною водою Ігорю Палиці та Володимиру Гунчику

Жителі міста Любомль відновили флешмоб «Ice Bucket Challenge», який розпочали ще минулого 2015 року. Захід проводиться задля збору коштів на закупівлю необхідних речей бійцям АТО.

За рахунок добровільних внесків під час проведення акції «Зігрій солдата» вже зібрали 5310 гривень. Таким чином вирішили допомогти учасникам антитерористичної операції, які є мешканцями міста та Любомльського району. Українець Віктор Куць, який знаходиться за кордоном задля стимулу запропонував любомльським волонтерам цікаву акцію. За кожну людину, яка візьме участь у цій естафеті, він запевнив, що докладатиме по 100 гривень. Так, за словами волонтера Андрія Дем’янчука, на рахунки благодійної організації нещодавно надійшли перші 500 доларів.

«Мені досить приємно, що у Любомлі є такі патріоти, які організовують подібні благодійні акції», - зазначив у промові народний депутат України Ігор Гузь, який був присутній на благодійній акції «Зігрій солдата» у день Хрещення Господнього.

Волинський парламентар Ігор Гузь прийняв естафету «Ice Bucket Challenge», від головного редактора Любомльської районної газети «Наше життя» Сергія Боярчука. Зважаючи на правила флешмобу, народний депутат Ігор Гузь вніс добровільний внесок у сумі 5 тисяч гривень для бійців АТО.

Волонтер та організатор цього заходу Андрій Дем’янчук повідомив, що за правилами, учасник, що облив себе відром крижаної води, має право кинути виклик ще кільком учасникам.

Народний депутат України Ігор Гузь передав естафету обливання «Ice Bucket Challenge» голові Волинської облдержадміністрації Володимиру Гунчику та голові Волинської обласної ради Ігорю Палиці. «Приїжджайте двоє, у цьому немає нічого страшного", - додав Ігор Гузь після того, як сам облився водою.

Прес-служба народного депутата Ігоря Гузя.

Коментарі

Коментарі

3

Блін, це що дитячий садок? Цим псевдо політикам немає чим зайнятися? Мабудь людям стало краще жити від того, що Гузь облився водою. Ну дав 5-ть штук на армію, і добре, для чого ці тупарилі закиди. Всі прекрасно знають, що Гунчик і Палиця не будуть займатися такою дурницею. Блін, який смішний той Гузь!

Зважаючи на правила флешмобу, народний депутат Ігор Гузь вніс добровільний внесок у сумі 5 тисяч гривень для бійців АТО.

Ось з цього і почнемо.

За 2014 рік Гузь задекларував 5500 грн. на місяць доходу.

За 2015 рік заробітна плата народного депутата становила 6000 грн. на місяць.

От і скажіть мені де народний обранець міг взяти 5000 грн. на добровільний внесок? Думаю це запитання риторичне і не потребує відповіді))))))

Наколядував

Сторінки