Інтернет-магазин Plus+. Купуйте по оптовим цінам, заощаджуйте гроші та час!

У цій новині хочу познайомити вас із інтернет-магазином нашого міста «Plus+». Розповім про його переваги, покажу на своєму прикладі як можна купувати необхідні продукти по найдешевшим, оптовим цінам.

Не так давно мало хто з нас замислювався над тим, де краще купувати продукцію. У вільний від роботи час ми йшли по супермаркетах, або магазинах, шукали необхідний товар, стояли в чергах, кожного разу витрачали свій дорогоцінний час, здійснюючи монотонні операції щоденно, щотижня, щомісяця...

А найголовніше майже не економили, заощаджуючи свої кошти!

Часи змінились. Інтернет відкрив можливості купувати в зручний для нас час (навіть вночі), звісно ж робити це без всяких черг, зручно та легко здійснювати замовлення і головне - економити гроші. Не потрібно платити зайвим посередникам, які обслуговують нас, це майже 15-20% заощаджених коштів.

З 1000 гривень — 150~200грн. економії, кожного разу!

Недавно на сайт додали організацію — інтернет-магазин «Plus+», адреса: www.plusplus.com.ua. Магазин продає через інтернет, оптові ціни, доставка по місту, особисто перевірив як функціонує магазин, рекомендую всім.

Як робив покупки дивіться на відео.

Через декілька хвилин товар доставили до дому. Організаторам дякую, рухаєтесь в правильному напрямку. Вірю що майбутнє за он-лайн покупками, для себе висновкі зроблено.

Сподобалась доставка до дверей, з умовами можете ознайомитись тут. А також серветки в подарунок.

Тепер пару слів про недоліки.

  • Розширяйте асортимент, хотів замовити рідину для зняття лаку, не знайшов.
  • Потрібно більш детально описати товар, мало інформації. Менше роботи буде по телефону.
  • Реєстрація на сайті не зрозуміла. Немає поля пароль. Хотів відстежити своє замовлення, написало тільки зареєстрованим користувачам, спробував зареєструватись — емейл вже зареєстрований (так зрозумів при покупці зареєструвало автоматично) входити — пароль не знаю, прийшлось тиснути забули пароль і генерувати новий через пошту, потім змінювати в особистих даних.
  • ну і мову сайту переглянути, російсько-українська не є добре.

Коментарі

Коментарі

2

Дизайн звичайно вирвиглаз....

Зображення користувача Error 404.

Дуже сподобалося, шо в рубриці "Засоби для гоління" стоять першими "Батарейка Duracell" )))))

Сторінки