Італієць жорстоко вбив нововолинянку

Кривава трагедія, яка скидається більше на сценарій до фільму жахів, сталася 24 серпня в самому серці Італії - в Римі

пише ansa.it. Усе відбувалося на території приватного котеджу на вулиці Бірмандія.

Убивця - Федеріко Ліонеллі - 2 місяці гостював у власника котеджу - колеги по роботі. Нововолинянка Галина працювала в будинку економкою. Того дня хазяїв удома не було: поїхали у відпустку.

Федеріко Ліонеллі в костюмі садівника напав на жертву з ножем біля входу у віллу. Потім, аби приховати сліди злочину, сокирою відрубав їй голову.

Сусіди почули крик Галини і викликали поліцію. Правоохоронці вкупі з пожежниками виламали двері в будинок; вбивця, погрожуючи ножем, втік через бокові двері й намагався сісти в машину. Поліцейські зробили 5 пострілів, один - смертельний, в серце, від якого чоловік помер у госпіталі.

Сестра вбивці обурюється: чому поліцейські стріляли в серце? Переконує, що брат був непоганою людиною, але останнім часом страждав депресією через смерть близького друга.

Хазяїн вілли досі не може повірити в те, що сталося. Хоча жертва раніше скаржилася на те, що Федеріко грався холодною зброєю.

Поліція Риму проводить розслідування за фактом убивства Галини, а прокуратура оцінює дії поліцейських. Слідство розглядає гіпотезу спроби зґвалтування: вбивця домагався жертви, але, отримавши відмову, накинувся на неї з ножем.

Поліція схильна до того, що вбивця був психічно хворим.

Ім"я жертви змінено з етичних міркувань.

Коментарі

Коментарі

5

Падло зарізав таку хорошу дівчину ((((

Хто дав вам право опубліковувати фотографію без дозволу рідних?????????

Зображення користувача honor.

фотографії вже давно немає

Знаєш? Слів не вистачає. Не уявляю, як переживе.

Щире співчуття мамі.

Сторінки