І собі, і прибиральниці - 80%: як Сапожніков встановлює премії

Нещодавно Нововолинський інформаційний портал звернувся до міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова з інформаційним запитом: ми попросили надати копії розпоряджень, які стосуються преміювання, за січень і лютий поточного року.

Відповідь нас вкрай здивувала: Сапожніков преміює керівних працівників (тобто самого себе, першого заступника - секретаря ради Андрія Сторонського, заступників - Володимира Рожелюка і Олександра Громика), спеціалістів, службовців виконкому, начальників і заступників управлінь (а це - більш як сотня людей!) однаково - в розмірі 80% місячної заробітної плати!

Не відстає і обслуговувальний персонал (водії та прибиральниці) - вони теж отримують премію в розмірі 80% місячної заробітної плати.

Можна сміливо сказати, що рівень премії, яка б мала залежати від конкретних показників роботи працівника, попри те, що її суть - мотивувати людину до праці, у виконкомі для всіх щомісяця однаковий. Жодного планування, жодного оцінювання результатів, жодної відповідальності!

Словом, працюєш ефективно чи ні, погано чи добре - все одно отримаєш немалу премію - 80% від зарплати! Ось така радянська "зрівняйлівка" від Сапожнікова.

Фото - Петро Естрін

Коментарі