“Банду треба зупинити,” – Валерій Діброва. Заява стосовно пожежі у будинку керівника штабу кандидата в селищі Жовтневому.

В ніч на четвер 25 жовтня зайнявся полум’ям і згорів гараж керівника штабу Валерія Діброви у селищі Жовтневе Анатолія Л. Вогонь знищив автомобіль та побутову техніку. Завдано значних збитків. Пожежа відбулася поряд з житловими бараками. Могли загинути люди. Правоохоронні органи ведуть розслідування.

З цього приводу Валерій Діброва, кандидат у депутати до Верховної Ради, зробив екстрену заяву до виборців.


Добавив root 26.10.12

Міліція все спростувала:

Коментарі

Коментарі

36
Зображення користувача BogdanPrystupa.

О! Стилістика змінилася: "Цю банду треба зупинити" -  як знайомо звучить. А у відеозверненні все ті ж кольори Об'єднаної опозиції - червоний та сірий. Пан кандидат вирішив погратися на останок у жертву режиму чи як? Здається, такий піар вигідний виключно йому...

Та що ви гоните тут всяку фігню?! Богдан, почитай свої пости ще раз і постарайтеся утямити , який непотрібний "брєд" ти несеш!
Вибори на носі а вони тут фігньою страдають.
ЖАХ...
_________
Краще б ділом зайнялися, за молодь подумали!...

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Молоддю і ділом сьогодні вже Ковальчук займався, привіз: "Нормальну артистку всіх країн: Москва, Санкт-Петербург, Сан-Франциско, метра російської, української естради - Бянку".

Ви краще оцініть того, котрий піариться на спаленому гаражі й екстренні звернення робить.

...Піариться в нас Ковальчук напівоголеними Бьянками, ти пробуєш піаритись=)...а в діброви, впевнена, не той рівень вже

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Що, у штабі працюєш і встигла оцінити рівень?

[quote=BogdanPrystupa]

Що, у штабі працюєш і встигла оцінити рівень?

[/quote]

Ні, я не працюю ні в якому штабі, і  довожу до твого відома, що молодь - не тупі люди, яким нічого не цікаво і на все пофіг!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Радий, що Вам не "пофіг"... давайте працювати разом

Богдане бажаю тобі такого піару.

Якби спалили таткового мерса ти б такі коментарі не писав.

Чужій біді треба співчувати а не писати про ігри жертв режиму.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Я просто оцінюю зовнішні фактори, які нам тут подають. Анатолію, не бажайте іншим того, чого б собі не побажали. Моя емоційність і співчутливість глуха до таких речей і не варто взивати до емоцій. Співчувати й голосувати - співзвучні слова, чи ж не так? Не палили до того, а тут та-дааа-м - таке феєричне шоу в останній день агітації...

Феєричне шоу? Ти поїдь у Жовтневе до родини потерпілих, подивися в заплакані очі жінок. Людям спалили авто, купу техніки...

Ти такий молодий, а вже такий бездушний. Приїхав до нас з Поляндії і вчиш як нам тут жити? Геть совість розгубив? Фе!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ах і знову емоції й "соплі-шмоплі": бездушний, заплакані очі жінок, вчиш як нам тут жити, совість загубив - майже як Шевченка читаю.

Анатолію, а Ви взяли б тай повчилися від мене чогось. Може б стали критичніше світ сприймати, а не так як вам подають, стали б  правопоряднішим, законослухняннішим, громадянином - так як у Поляндії.

Кандидат же сказав - усе відшкодує, ще й попіариться благодійністю при відшкодуванні.

Зображення користувача root.

Поки не має офіційних висновків від пожежників та правохоронних органів рано про щось говорити і можна тільки здогадуватися що там відбулося насправді.

Можливо навмисний підпал конкурентів, я не ви ключаю такої можливості, хоча особисто і сумніваюся, що це мало місце так як конкуренти прекрасно знають, що Діброва може використати це для свого піару і наврядчи б пішли на такий крок.

Можливо підпал був ненавмисний, наприклад від сигарети, яку якийсь перхожий, що повертався вночі додому кинув у бік того гаражу.

Можливо гараж загорівся через несправну електропроводку чи інші порушення, що могли це спричинити.

Можливо підпалив гараж і сам Анатолій Л., можливо для піару, можливо бо заснув у гаражі з сигаретою ітд.  

Як бачите, варіантів маса. З статті зрозуміло тільки, що гараж загорівся. Після чого пан Діброва відразу екстренною заявою звинуватив у цьому якусь "банду". Що це за банда та чому пан Діброва вважає, що це був саме навмисний підпал у статті не сказано.  

Офіційні висновки правоохоронних органів? Ми їх будемо чекати довго. Усі силові структури включно з СБУ до виборів будуть  стримувати шуміху.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Можна бодай фото з місця пожежі оцінити й побачити, що та де горіло.

Зображення користувача root.

Фото покаже шо щось горіло. Але фото не покаже з якої причини сталася пожежа чи був це підпал, чи був це навмисний підпал і чи цей навмисний підпал скоїла якась "банда".

Зображення користувача admin.

фото показує що горіла машина без задніх сидінь, без правого зеркала, жодного скла або його залишків не видно також, що ще кидається в очі... ручки для відкривання дверей відсутні, а в дверці пасижира біля водія по моєму навіть замка немає, одної фари задньої немає, хіба може згоріла, також бампер задній відсутній. Машина похожа на Славуту, якщо це вона тут приблизна її вартість, (якщо звичайно вона була на ходу).

А що сталось (причини пожежі) можуть сказати тільки спеціалісти пожежники, до яких можна звернутись і не обов'язково за офіційними висновками, а просто за коментарями. Хто позвонить?

 

upd. 14:33 можна порівняти інші фото горівшої Славути, по-моєму дуже схожі.

цікавий ще той факт що це не перша Славута яка горить в політиків, по майже однаковим причинам:

"Сожгли автомобиль главы областных коммунистов"

"В Новомосковске сгорела «Славута» нардепа-коммуниста Храпова"

На а гугл по запросу "сгорела славута депутата" видає аж 102 000 результатів, зауважте Славута. Популярна машина однако :)

Зображення користувача root.

Фраза "Славута депутата" мене вганяє в стан когнітивного дисонансу :)

Зображення користувача root.

У статті не наведено жодного доказу, що це був підпал тим більше навмисний. 

Грубо спланований піар

Зображення користувача root.

Які у вас є докази цьому?

По перше. Якби це був піар то його б запускали не за день до виборів який нічого не вирішує бо люди вже визначилися за кого голосувати.

По друге. По запиту "сгорела славута депутата" може гугл і видає багато посилань але тут випадок інший. Згоріло авто начальника штабу (не депутата) людини небагатої, яка 50 років прожила в селищі і на дорожчу машину не заробила.

Зображення користувача admin.

Анатолій, до пожежників звертались? Вони якось коментують цю пожежу?

Слідчо-експертна група з Луцька вивчає цю справу.

В чому справа Анатоль, Ви ж так за Богданчика захищались (такий орел , що будь яку муху склює) .Як швидко думки міняються, правду кажуть , що від любові до ненависті.....

   
Правоохоронці спростували інформацію про підпал керівника штабу Валерія Діброви (ВІДЕО)
18:47 26.10.2012
  Cпростування правоохоронцями інформації про підпал гаража керівника штабу одного з кандидатів у народні депутати України.
Як писала ВП, вночі на 24 жовтня 2012 року у селищі Жовтневе згорів гараж Анатолія Л. У вогні знищено автомобіль «ЗАЗ Славута» та побутова техніка.
Cпростування правоохоронцями інформації про підпал гаража керівника штабу одного з кандидатів у народні депутати України.

З цього приводу волинська міліція повідомляє таке.

На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група та представники пожежної інспекції. Попередньою причиною пожежі є коротке замикання електропроводки. З місця події вилучили два провідки з ознаками короткого замикання. Занесення стороннього джерела запалювання не виявлено.

Правоохоронці за даним фактом проводять дослідчу перевірку.

Наголошують правоохоронці й на такому: на момент пожежі потерпілий не був керівником виборчого штабу жодного кандидата в народні

Зображення користувача root.

Даю ссилку на дану статтю у Волинській Правді та на сайті Волинської Міліції

Що мене здивувало у даному повідомленні? Після того, як я прочитав статтю на сайті Волинська Правда (сайту, на якому в період виборів дуже часто друкувалися заказні статті, навіть відверта проплачена чорнуха) я пішов на офіційний сайт міліції, щоб перевірити це. І на сайті у той час даної інформації не знайшов. Зараз вона там вже є. Тобто інформація про це на сайті Волинської Правди ,та даному сайті з’явилася раніше ніж на сайті міліції.. 

Ще одне.  На сайті Волинської Правди є відео, на якому дівчинка дає спростування (на сайті міліції даного відео не має). Відео розміщене на ютубі від користувача УМВС у Волинській області Даний користувач зареєструвався на ютубі аж сьогодні!  І раніше нічого таким чином не спростовувалося! 

Нікому це не здається дивним?

Зображення користувача root.

Відео, схоже справжнє, Оксана Блищик дійсно існує та судячи із її сторінки у Фейсбук та даного сайту працює у міліції. 

Зображення користувача root.

Та даного сайту.. скільки гугл всього про нас знає :)

"root", на ранок 27.10  зніми зі сайту всі агітаційні матеріали про вибори. Завтра день мовчання. Вороги тільки того і чекають.

Зображення користувача root.

ха.. проблема :)

що вважати за агітаційний матеріал а що за просто обговорення передвиборчих проблем? Чи можна за агітаційний матеріал вважати коментарі користувачів? Якщо так то які саме? Останні півтора місяці переважна більшість новин та коментарів на сайті стосується виборів.. і що? все зняти?.. 

Зображення користувача admin.

Нічого знімати не потрібно у кожного матеріалу є дата, а завтра всі  агітаційні коментарі типу голосуй за... просто видаляти, згідно першого пункту наших правил :)

Зображення користувача admin.

Портал має ворогів? Можна детальніше про них на пошту info@nvip.com.ua

Оксана Блищик, яка відвела на Когось очі в кінці "відеоспростування", справді очолює прес-службу МВС Волині після загибелі у ДТП колишнього очільника відомства.

Оголошення по часу справді не співпадає. Це справді дивно і наводить на нехороші думки)

 

Повідомлення про пожежу справді нашуміло. Активно запрацювали і місцеві правоохоронці, і як бачимо навіть обласні.

 

В спростуванні є помилка і навіть помилки. Перше, Анатолій Л. справді є керівником штабу Валерія Діброви у селищі Жовтневе. Він проводив усю необхідну передвиборну агітаційну роботу, організовував зустрічі кандидата, мав величезну ділянку роботи.

 

По друге, пані О. говорить про замикання проводків. Можливо це й варіант, але це теж тільки версія. Чомусь працівники МВС не згадують про те, що навісний замок на гаражі валявся у стороні, хоча власник його замикав звечора. Цей речовий доказ експерти забрали, але чомусь його вивченням не займаються, хоча постраждалий просив це зробити в першу чергу, бо є домисел, що замок зірвали і таким чином потрапили в гараж. Але правоохоронці наразі ретельно досліджують проводки та спішать "спростовувати".

 

Загалом - сумно. Бо в ситуації, коли палять гаражі та авто, а держава в особі органів не захищає потерпілого, а пробує виставити дурнем, лишається тільки одне - піти проголосувати так, щоб в понеділок ця держава отримала нове обличчя.

Не знаю чи це політика. Не думаю, що то якась спланована акція, бо чув, що ТТІ відмовило цей ролик крутити.

Натомість ментам хочеться, що б це діло зам'ялось - то факт. І так треба експертизи робити, а тут ще підпал і політика. Міліціонери - це ж як чемойдан без ручки.

Натомість, щодо чоловіка то реально шкода. Сподіваюсь йому Діброва трохи компенсує.

 

Я знаю те, що перед виборами можуть відбуватися різні цікаві речі.
Факти, до речі, цікававі!

Мені щиро жаль ту сім"ю, яка втратила своє нажите майно, бо я знаю, як це не приємно!!! А також мені прикро, що в 19 окрузі(зокрема в Новіку) є стільки чарствих, підлих і не справедливих людей! "По трупах " ідучи,  рвуться до влади!!!

Бажаю Діброві і його штабам знайти виновного і чекаю цікавих новин!

їхала в маршрутці і чула про цю ситуацію. казали що в нас начальника міліції нема а тільки виконуючий обовязки, то він або мав швидко знайти тих хто організував підпал або всьо спростувати. знаючи нашу міліцію не дивуюсь зовсім що обрали другий варіант.

переживемо вибори побачиом який результат буде в цій справі.

Сторінки