„Святий Миколай, дай здоров’я всій родині й миру любій Україні!”

Під таким гаслом 19 грудня в міському Палаці культури відбулося яскраве дійство, для дітей до дня Святого Миколая, адже саме з цього дня розпочинаються новорічно-різдвяні свята, які завжди несуть у собі радість та віру в казку.

Захід розпочався з виставки дитячих ілюстрованих книг «Від Миколая до Різдва», яку підготували працівники міської центральної бібліотеки. Також у рамках свята було проведено ігрову масово-розважальну програму з веселими казковими героями, під час якої кожна дитина отримала море позетивних емоцій. Музичні вітання подарували усім вихованці школи мистецтв і НЦДЮТ.

З нагоди свята в «Резиденції Святого Миколая» були проведені: цікаві конкурси, майстер-клас по декоруванню смачного печива «Миколайчиків», діяла «Пошта Чудотворця» в скриньку якої діти опускали власноруч написані листи.

Також у цей день, на головній площі міста відбулося святкове дійство - відкриття ялинки, на яке завітали маленькі нововолинці разом із батьками, дідусями та бабусями.

По завершенню дійства завітав Святий Миколай зі своїми помічниками Янголами, побажали усім добра, здоров’я, миру Україні, дітям - бути чемними, розумними, слухатися старших. Кожна дитина з нагоди свята отримала солодощі.

Всім присутнім день запам’ятався гарним настроєм та неповторними враженнями.

Марійка Олійчук

Коментарі