1 квітня - День сміху

1 квітня - цей день не внесено ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки, він з однаковим успіхом відзначається в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії. В одних країнах 1 квітня називають День сміху, в інших — День дурня.

І тому сьогодні міська бібліотека для дітей запросила учнів 5-б класу ЗОШ №7 на гумористичний мікрофон «Скільки світу, стільки й сміху», на якому звучали гуморески та байки О.Вишні, П. Глазового, Л.Глібова, Г. Бойка, С. Олійника, С. Руданського. Щирий дитячий сміх лунав в читальному залі. А родзинкою заходу були Смішинка, Смішарик та Іванко, які згуртували сміхом і запалом всіх присутніх.

Дітям цікаво було почути історію походження свята гумору, звідки прийшов до нас неофіційний день сміху, як його святкують у різних країнах та містах. Та найбільш цікавими були гумористичні конкурси: «Дотепні перекладачі», «Розсміши Несміяну», «Покажи, але не розкажи», «Сліпий художник» та веселі вікторини.

Усі присутні залишали читальний зал бібліотеки з веселим настроєм і щиро дякували господарям за квітневу «сміхотерапію».

У цей день кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються. Тому, будьте обережні, запасіться відчуттям гумору, на жарти не ображайтеся, а відповідайте ними ж. Загалом, веселіться, тому що сміх, як відомо, продовжує життя.

Коментарі

Коментарі

2

все ладушки. руки де???) нє баісь. 

цьом)

Сторінки