Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці.

Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори. 

Новини Нововолинська

Упродовж двох днів узгодять графіки вимкнення світла на Волині

18 грудня 2014 року Геннадій Зубко проведе першу селекторну нараду на посаді Віце-прем’єр-міністра України, де обговорюватимуть стан справ у розрізі енергоощадних заходів. Про це інформує «Волинська Правда» посилаючись на прес-службу облдержадміністрації.

Пральну машинку багатодітній матері подарували... міліціонери

Нагадаємо: у п'ятницю ввечері в нас на порталі з'явилося прохання допомогти багатодітній матері старенькою пральною машиною. Так от, у суботу в обід нам уже зателефонували з радісною звісткою: пралка є!

Питання нововолинських шахт вирішуватимуть у Кабміні

Голова Волинськох ОДА звернувся до Міністра палива та енергетики щодо складної ситуації на шахтах Волині, - пишуть "Волинські новини".

Багатодітній матері конче потрібна пралка!

- У нас в районі є 6 сімей (може, зараз більше), які переїхали зі Сходу в силу відомих нам обставин, - розповів нам депутат Іваничівської райради Сергій Недбайло.

«Велика українська хода» дійшла до Нововолинська

Організатор акції та активістка Майдану Катерина Валевська привезла із собою 51 прапор України, їх жінка зібрала у містах і селах загиблих патріотів.

Фінансування 10-ї шахти, перспективи КХП № 2, формування бюджету на наступний рік – ті питання, над якими й працюватиме Володимир Гунчик. Про це повідомляє «Волинська Правда» посилаючись на прес-службу облдержадміністрації.

Перший волинський тербатальйон дочекався ротації

Із середини грудня розпочнеться ротація військовослужбовців Першого територіального батальйону «Волинь». Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Згідно листа Європейської комісії від 4 листопада 2014 року Нововолинська міська рада стала переможцем грантового конкурсу Єврокомісії SUDeP (Sustainable Urban Demonstration Project). Мета конкурсу - допомогти містам-учасникам Угоди Мерів із країн Східного партнерства у фінансуванні заходів з впровадження Плану дій для сталого енергетичного розвитку. Про це йдеться на сайті Нововолинської міської ради.

«Людей року 2014» у Луцьку отримають волонтери та герої Майдану

«Людина року 2014» змінила формат. Цьогоріч на популярному конкурсі відзначать героїв Майдану, бійців АТО та волонтерів. Про це стало відомо під час прес-конференції організаторів та партнерів заходу, 5 грудня. Інформує «Волинська правда».

Як нововолинянка на ролс-ройсі Харковом роз’їжджала

Подробиці зі зйомок передачі «Панянка-селянка» 19-річна Інна Худинець з Нововолинська три дні мешкала у Харкові і познайомилася з шикарним життям місцевої світської леді Ані. Обидві дівчини брали участь у телевізійних зйомках передачі «Панянка-селянка» на каналі «TET».

Прийняли переселенців як рідних

Опубліковано admin 04 Гру 2014 11:23
Прийняли переселенців як рідних

У гостях добре, а вдома краще – ця народна приказка влучно передає настрій жителів Криму, Луганської та Донецької областей, які змушені були залишити свої домівки і шукати притулку в нашому краї. Поки півострів під самопроголошеною проросійською владою, а на Сході тривають збройні сутички, люди адаптуються до нового життя.

"Волиньвугілля" закупило обладнання в Ахметова

Волинські шахтарі купили обладнання на 35 мільйонів у Ахметова, запорізького «регіонала» та киянина.

Нардеп Ігор Гузь роздумує, чи об'єднуватися з Єремеєвим, Івахівим та Мартиняком

Нововспечений депутат Ігор Гузь вирішив проконсультуватися з друзями в соцмережах, чи варто створювати депутатську групу "Волинь".

30 листопада - "останній день" 51 бригади

Наступного місяця на Волині з’явиться нове військове з’єднання – 14 бригада.

У Волинньраді відмовили фірмі, яка хоче розбирати терикони шахт

Депутатам обласної ради видалося мало реєстрації фірми у Волинській області, яка хоче розгрібати терикони біля шахт

© Нововолинськ, 2010 NVIP. Розробка сайту studio-nv.com, Romvo. Сайт працює на CMF Drupal