Новини Нововолинська

У рамках проведення фестивалю «КНЯЖИЙ», що відбудеться 19-20 серпня проведуть екскурсії стародавнім містом з великою історією Володимиром-Волинським, поблизу якого власне і відбудеться захід.

Екскурсії для гостей фестивалю будуть безкоштовними, а сам квиток на фестиваль вартує символічно 20 гривень.

16 Лип 2017, 9:55

В сучасних умовах вільного доступу до інформації, кожен охочий може розпочати генеалогічні пошуки, не виходячи із дому. Світові інформаційні ресурси сьогодні є найпопулярнішим джерелом пошуку інформації з генеалогії. 

На віртуальних просторах ми можемо натрапити на бази даних, метричні книги, списки, спогади. Звичайно, інтернет не замінить пошук в архівах, але суттєво його спрощує. Такий пошук дозволяє зібрати потрібну інформацію за короткі терміни. 

Пропоную волинянам інформацію про сайти, які можуть суттєво допомогти на початку дослідження свого родоводу. 

15 Лип 2017, 23:44

Про це Олександр Топорівський написав на своїй сторінці у Фейсбук: 

10 Лип 2017, 16:29

У червні Волинська митниця ДФС побила рекорд зі спрямування коштів від перевиконання показників на ремонт доріг. Про це стало відомо під час оперативної наради в ОДА у понеділок, 10 липня, - пише «Волинь24».

10 Лип 2017, 11:52

Про це у Фейсбук написав Roma Koss: "Водії будьте обережні!!! ЙОГО ЗОВСІМ НЕ ВИДНО! На 5 мікрорайоні біля стоянки маршрутних таксі появилось якесь неопізнане чудо( Яким потрібно бути д...м, щоб робити такі лежачі поліцейські!?! А про ДСТУ і знаки ніхто не чув, що нормально зробити не можна? ЧИ ТІЛЬКИ БІЛЯ МІСЬКОЇ РАДИ В ГОСПОДАРНИКА Є ГРОШІ на нормальні лежачі поліцейські!"

08 Лип 2017, 22:07 2

Основні причини отруєнь: 

- вживання отруйних грибів;

- неправильне приготування умовно їстівних грибів;

- вживання старих або зіпсованих їстівних грибів;

- вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників).

Симптоми отруєння: нудота, блювота, біль у животі, посилене потовиділення, зниження артеріального тиску, судоми, мимовільне сечовиділення, проноси, розвиток симптомів серцево-судинної недостатності.

07 Лип 2017, 13:48

Нововолинський МВ УДСНС України у Волинській області застерігає ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ! Відпочиваючи на воді , завжди треба памятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності, може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.

06 Лип 2017, 16:55

На сторінці фейсбук Кіберполіції України повідомили нові подробиці про комп'ютерний вірус «PetyA», який атакував Україну:

06 Лип 2017, 11:37

30 червня 2017 року завершився термін подачі повних аплікаційних форм проектів на конкурс Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Перебуваючи з робочою поїздкою у м. Санок (Польща), працівники ВОБФ «Карітас-Волинь» разом з польськими колегами з Товариства допомоги ім. Святого брата Альберта провели завершальні напрацювання до спільного проекту «Волинь і Підкараття – транскордонна співпраця у сфері розвитку паліативної допомоги».

05 Лип 2017, 15:31

Про це повідомив селищний голова у соцмережі.

"Нещодавно на території майбутньої зони відпочинку (ставок) висадили 20 незвичайних дерев - Павловнія Клон ін Вітро 112. Саме цей клон павловнії стійкий до наших морозів, має гігантське листя, гарно цвіте і пахне, а якщо витримати спеціальний догляд - за 5 років виростає 20 метрів вистою і 40 сантиметрів у діаметрі.

Дерева посадили, залишились дрібниці - будинок і діти," - написав Олександр Топорівський.

26 Чер 2017, 11:28

Заходи до Дня молоді у Нововолинську:

Спортивний комплекс НВК «Спеціалізована школа №1 –колегіум»

21 червня - 23 червня - футбольний турнір серед аматорських команд «Ліга Супер Нововолинськ - 2017».

Стадіон СОКу «Шахтар»

25 червня, 16.00 год. - календарна гра чемпіонату Волині з футболу між командами «Шахтар-Нововолинськ» та «Атлетік» (смт. Цумань Ківерцівського р-ну).

25 червня. Міський парк культури і відпочинку

Танцювальний майданчик

24 Чер 2017, 11:41

Вперше у Нововолинську презентували  проект здійснення мрій "Сила мотивації", - повідомив у Фейсбук Борис Бабійчук.

15 Чер 2017, 15:33

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні підбили підсумки третього етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч».

14 Чер 2017, 19:12

На голову первинної профспілкової організації «Захист Праці» Володимира Власюка робиться тиск зі сторони адміністрації шахти. Ось таким чином адміністрація шахти №1, вирішили покарати активістів та голову профспілки за стійку та тверду позицію проти закриття шахти і розкрадання шахтного обладнання. Кожного дня до членів профспілки «Захист Праці» висуваються незрозумілі претензії, вимагаються незаконні пояснення, вигадується все, щоб прикрити рота та звільнити з підприємства неугодних керівництву людей. І таке безчинство робиться у правовій державі.

02 Чер 2017, 16:06 3

"29 травня постійна комісія з питань транспорту, комунального господарства, будівництва, торгівлі та побуту селищної ради на своєму засіданні за участю перевізників, начальника відділу транспорту Юрієм Коцурою розглянула стан справ на маршруті № 13. В результаті - новий розклад (діятиме з 1 червня до збільшення кількості перевізників), кількість рейсів зменшено на 4 - для резерву в разі несправностей", - повідомив селищний голова Олександр Топорівський.

Новий розклад діє від сьогодні:

01 Чер 2017, 0:07

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.