Новини Нововолинська

Увага! Розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій. Детальніше

Фестиваль розпочався о 12:00 біля річки Луги, що поблизу стародавнього княжого міста Володимир-Волинський. 

В перший день відвідувачі спостерігали кінну кавалькаду від «Каретного Двору» (м. Львів), а також мали змогу побувати у поселенні готів. Скоштувати їжу, яку готували наші пращури, подивитись як чеканили монети, оглянути виготовлення посуду, зброю, одежу і купити сувенірні речі:

20 Сер 2017, 2:33

У рамках проведення фестивалю «КНЯЖИЙ», що відбудеться 19-20 серпня проведуть екскурсії стародавнім містом з великою історією Володимиром-Волинським, поблизу якого власне і відбудеться захід.

Екскурсії для гостей фестивалю будуть безкоштовними, а сам квиток на фестиваль вартує символічно 20 гривень.

16 Лип 2017, 9:55

З 28 по 30 червня 2017 року на базі двох православних громад Нововолинського благочиння УПЦ КП – Хрестовоздвиженської церкви м. Нововолинська та Свято-Покровської церкви с. Грибовиця проходив літній дитячий православний табір «Вифлеєм» . Загальна кількість учасників становила 70 дітей віком від 4 до 13 років, з якими займалися до 20 дорослих – вчителі, священники, батьки.

12 Лип 2017, 19:41

Про це "Нововолинський інформаційний портал" повідомив користувач Олексій Петренко електронною поштою.

"Дуже обурює те, що в час війни з Росією, в той час, коли Президент і Уряд приймають рішення про заборону російських сервісів, сайт Нововолинського благочиння Володимир-Волинської єпархії УПЦ - на російському домені - http://www.novovolynsk.blagochin.ru/

10 Лип 2017, 14:49

У неділю, 18 червня, на території церкви Святої Покрови Божої Матері Київського Патріархату, що знаходиться біля центрального ринку, стався конфлікт, про який ми писали у окремій статті. 

Нововолинський інформаційний портал просив офіційних представників церкви Київського Патріархату дати коментар по даній події. І такий коментар ми отримали. 

На щастя, громада виявила мудрість та прийняла рішення, які задовольнили обидві сторони даного конфлікту. 

18 Чер 2017, 19:46 4

За ініціативи євангельських церков Нововолинська у рамках християнського руху «Тиждень сім’ї» у нашому місті відбулась подія під назвою: «Міцна сім'я — міцна держава!».

Деталі на фото та відео:

05 Чер 2017, 18:24 2

З ініціативи євангельських церков та за підтримки Нововолинської міської ради з 27 травня по 5 червня у місті відбудеться Тиждень сім’ї. Святкування відбудеться у рамках відзначення у 2017 році 500-річчя Реформації, повідомляє сайт family.novovolynsk.com.ua.

Тиждень сім’ї – це християнський рух, який спрямований на поширення у суспільстві традиційних сімейних цінностей та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту.

У програмі Тижня сім’ї передбачені наступні заходи:

27 травня, субота, 17:00

26 Травень 2017, 0:38

Під час релігійних свят неможливо уявити собі храм або оселю, у яких не запалюють свічок. Свічка — це символ віри, причетності людини до Божественного Світла. Вона уособлює полум’я нашої любові до Господа, Матері Божої, Ангелів та святих.

24 Травень 2017, 20:22

Фоторепортаж Анатоля Бідзюри.

16 Кві 2017, 11:04

Фоторепортаж Анатоля Бідзюри

15 Кві 2017, 22:00

Днями у Нововолинську у рамках відзначення 500-річчя Реформації відбулася акція “Чисте серце — чисте місто”.

Більш як пів сотні молоді із місцевих євангельських протестантських церков зібралися, щоб навести лад у місцевому парку.

14 Кві 2017, 12:16

Для запобігання пожежам у культових спорудах під час святкових богослужінь у Великодні свята працівники Нововолинського МВ УДНС України у Волинській області організували зустріч з настоятелями церков м. Нововолинська.

11 Кві 2017, 1:32

Про подію повідомили у Фейсбук Бадзюнь Віталій та Наталія:

07 Кві 2017, 19:55

З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, пропаганди професії рятувальника Нововолинський МВ Управління ДСНС України у Волинській області спільно із відділом культури та управління освітою Нововолинської міської ради організовав  проведення літературно-художнього конкурсу «Рятувальник очима дітей» .

15 Бер 2017, 21:28

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.