Новини Нововолинська

Увага! Розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій. Детальніше

Про це у Фейсбук повідомив депутат облради Борис Бабійчук:

"Нововолинська міська рада відмовила депутату виділити безкоштовно приміщення для проведення зборів громади міста, на яких будуть підняті проблемні питання м.Нововолинськ.

Проте збори відбудуться! 19.11.2017р з 14:00 до 16:00 в актовому залі НЦ ДЮТ за адресою: м. Нововолинськ, просп. Перемоги 5а. На “Конференцію громадських організацій та громадських формувань”

18 Лис 2017, 11:17

Обіцяли і знову не виконали. Тендер на каналізування села Світязь знову “провалили”. Про це йдеться у сюжеті Сфера-TV, - повідобляє «Кордон»

14 Лис 2017, 16:52

У Благодатному вчора (поки як експеримент) почали збирати вторсировину - поліетилен та скло. Про це повідомив селищний голова Олександр Топорівський у соцмережі:

10 Лис 2017, 18:13

В період з 27.10.2017 р. по 02.11.2017 р. з метою виявлення регульованих шкідливих організмів державні фітосанітарні інспектори проводили моніторинг сільськогосподарських і лісових угідь, місця зберігання і переробки рослин та рослинної продукції, присадибних ділянок, та інших територій.

При проведенні моніторингу старих вогнищ карантинних організмів в Волинській області (у 2-х районах) на площі 6,2 га.  фітосанітарними інспекторами виявлено обмежено поширений в Україні карантинний організм - Золотиста картопляна нематода (Globodera rostochiensis (Wollenweber) Behrens

06 Лис 2017, 11:11

Контейнерні майданчики у Нововолинську жителі просто завалили сміттям: біля контейнерів - органіка: листя, гілки, бадилля. Це - проблема людей, адже органіку можна складати в компостну яму, в контейнери викидати її не можна.

Про це в соцмережі повідомляють Олена Повзун та Alex Felderman.

27 Жов 2017, 10:16

Автомобільний парк виробничого управління комунального господарства поповнився ще однією одиницею транспорту – ГАЗ -3309, який призначений для збору та вивезення сміття. Ключі від нього вручив сьогодні, 23 жовтня 2017 року, міський голова Віктор Сапожніков водієві Миколі Янюку.

23 Жов 2017, 13:57

20 жовтня о 16:00, поблизу школи імені Шевченка, відбулось урочисте відкриття інсталяції «Я люблю Нововолинськ». Паралельно із цією подією, у рамках проекту «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії», відбулось свято для дорослих та дітей «Energy day».

20 Жов 2017, 20:13

У рамках проекту «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинську» 20 жовтня біля міського фонтану ( ЗОШ №4) о 16:00 відбудеться свято для дорослих та дітей "Energy day". 

У програмі свята:

- Відкриття інсталяції "Я люблю Нововолинськ".

19 Жов 2017, 15:10

Сусіди "Курчака". Ранок 17. 10 2017. 

На фото труба котельні, яка обслуговує олійно-жировий комбінат, що знаходиться поблизу Пана Курчака.

Жителі зафіксували нові викиди в атмосферу, які ймовірно забруднюють повітря у Нововолинську. Деталі - згодом.

18 Жов 2017, 20:46

Після втручання прокуратури ТзОВ «Птахокомплекс «Губин», власником якого є волинський нардеп Сергій Мартиняк, відшкодує шкоду, завдану природі.
Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Господарський суд області задоволив позов волинської прокуратури і зобов’язав ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» відшкодувати збитки, завдані порушеннями вимог природоохоронного законодавства.

11 Жов 2017, 10:48

Магазини, дізнавшись про приїзд команди «Ревізору», позачинялись на ревізію.

Ведуча Наталія Кудряшова навідалась із перевіркою у магазин «Риба & м’ясо», що на вулиці Соборній. Потім знімальна група проекту перевірила супермаркет «Рідний край» та міський ринок. В маркет «АТБ продукти» «Ревізора» з перевіркою не впустили. Мережа «Для Вас» та багато інших магазинів масово закрились на ревізію. Останнім перевіряли магазин «Аладін», що біля автостанції.

07 Жов 2017, 23:50

На адресу порталу надіслали фото та відео чорного диму, який спостерігали сьогодні о 10:00 над підприємством «Курчак». Очевидці розповідають, що птахопереробна фабрика таким чином утилізує відходи вирибництва - спалює пір'я.

27 Вер 2017, 21:44

Ще у лютому Нововолинська міська рада дала дозвіл на дольову участь  у реконструкції міської водопровідно-каналізаційної системи, а саме підтримала участь підприємства «Нововолинськводоканал» у спільному з Світовим банком реконструкції та розвитку «Другому проекті розвитку міської інфраструктури» шляхом залучення субкредиту. Від цієї фінансової інституції Нововолинськ має отримати шість мільйонів доларів на покращення стану міських водогінних мереж.

25 Вер 2017, 9:00

Традиційно на теренах Україні, а тим
більше на Волинській
землі, кінець літа та осінь –
знаменує собою «тихе полювання» - масове збирання грибів.

Швидких і достовірних способів
визначити отруйність чи їстівність грибів не існує. Збирання грибів в лісозахисних смугах, біля автошляхів
може закінчиться небажаними наслідками.

Симптоми отруєнь розвиваються в
діапазоні від 30-ти хвилин до 24-х годин. Отруєння грибами протікають набагато
важче, аніж інші харчові отруєння.

08 Вер 2017, 21:50

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому,
що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях.
Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки
людської легковажності.

  Вирушаючи на відпочинок,
громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під
час оголошення пожежонебезпечного періоду. Такі дії є вкрай небезпечними, адже іноді достатньо навіть
одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

01 Вер 2017, 9:51

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.