Бюро безпеки "КОНДОР" пропонує слідуючі послуги:
Організація системи охоронної сигналізації на промислових об"єктах,в офісах,магазинах,квартирах,приватних будинках,гаражах з постановкою вказаних об"єктів на охорону ЗА ДОПОМОГОЮ МОБІЛЬНОГО ЗВ"ЯЗКУ НА ПУЛЬТ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО НАГЛЯДУ (ПЦН), який знаходиться на охоронній фірмі і працює цілодобово.
Система дозволяє виводити повідомлення про постановку і зняття об"єкта з охорони та тривожні повідомлення на номер телефону ПЦН,та ще на три номери телефонів,які забажає Власник.
У випадку спрацювання охоронної сигналізації на об"єкті в час,коли він знаходиться під охороною,тривожні повідомлення передаються на телефон чергового ПЦН та телефони Власника,а чергова група виїзджає на об"єкт для встановлення причин спрацювання сигналізації та затримки порушників.
ВАРТІСТЬ РОБІТ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОНКРЕТНИХ УМОВ І РОЗРАХОВУЮТЬСЯ НА КОЖНИЙ ОБ"ЄКТ ОКРЕМО.
- 218 переглядів
Як підвищити ефективність оголошень на Нововолинському порталі







1 comment
Наш номер змінився 0969175172
Додати новий коментар