Натяжні стелі Нововолинськ магазин-салон "Сатін"

Натяжні стелі Нововолинськ магазин-салон "Сатін"

Кожен з нас в процесі ремонту замислюється про те, яким чином зробити стелю, щоб надалі вона не вимагала косметичного ремонту.

Єдиний спосіб позбавитися від проблем — встановити натяжні стелі.
Вони не вимагають фарбування, обштукатурювання, не тріскаються з часом, що особливо актуально в нових будинках, які «дають усадку».
Натяжна стеля — це ідеальне рішення для того, що б приховати нерівності або дефекти базової стелі, а також вентиляцію, електричну проводку та інші комунікації. Якщо в приміщенні підвищена вологість (басейн, ванна кімната, сауна) вам просто необхідно встановити натяжну стелю, так як вона не сприяє утворенню конденсату і не деформується від надмірної вологи.

Натяжна стеля не вбирає запахи — це ще одна з привілеїв, для установки стелі в ресторанах, барах, і кухонних зонах, вона так само не пропускає воду і пил.

Якість нашої продукції полягає в гарантованому дотримання необхідних екологічних та технічних норм кінцевого продукту. Вибираючи нашу компанію, ви можете бути впевнені в якості плівки, в терміні установки, сервісі роботи.

Наш магазин встановлює різні натяжні стелі у Нововолинську:

- глянцеві натяжні стелі;
- матові натяжні стелі;
- натяжні стелі сатин;
- стелі з фотодруком.
- дворівневі нятяжні стелі
- система Apply 

Більш детально, ознайомитися з асортиментом фактур натяжних стель у Нововолинську та Володимирі-Волинську від магазину-салону ″Сатін″ , можна протягом робочого дня, завітавши за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 74 (навпроти магазину «Watsons»).

При замірі натяжної стелі Нововолинськ майстер буде мати при собі палітру кольорів. Замовити натяжну стелю, а також отримати додаткову інформацію можна за телефонами: (093) 9170388, (093)6403644, (097)3651131

Адреса: 
Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 74
Телефон: 
(093) 91 70 388 , (093) 64 03 644, (097) 36 51 131
Відділ: 
Ольга
Розділи для організацій: 

Коментарі