Нововолинський осередок "Патріот України"

Нововолинський осередок "Патріот України"

Всеукраїнська громадська організація "Патріот України" є воєнізованою парамілітарною складовою політичної партії СNA. (Соціал-Naціональна Асамблея)

Ми - Соціал-Naціоналісти згуртувались під штандартами "Патріот України" і. для захисту і розбудови своєї Naції та втілення в життя нашого головного гасла - "Укаїна для Українців" ( М. Міхновський)

Організація “Патріот України” – незалежне, орденського типу, об’єднання Українців, яке стоїть на принципах і світоглядних цінностях Українського Nаціоналізму й Державного Патріотизму. Через ідейний і фізичний гарт членства, практично втілюючи в життя наші ідеї, “Патріот України” формує нових активних вольових людей – творців майбутньої Великої України. Nаші безпосередні завдання: зберігаючи й боронячи Nацію, утверджувати, посилювати й дати розквіт Українській Nації та Державі.

МЕТА:
“Здобути, закріпити, розбудувати й поширити Велику Українську Державу. Державу Української Nації на етнічних українських землях, зі своїм власним суспільним ладом, який гарантує Українській Nації найбільший розвиток, силу й багатство. Побудувати Велику Україну на міцному фундаменті Української Nаціональної Спільноти, забезпечити цій спільноті біологічні, економічні й культурні підстави для існування та розвитку.”

ТАКТИКА:
“Не оборона, не захист, а активний наступ на всіх ділянках українського життя, на всіх внутрішніх та зовнішніх фронтах Української Nації, до повної політичної, соціальної, культурної перемоги Nаціональної Ідеї.”

ЗАВДАННЯ:
1. Згуртувати довкола організації, на основі Nаціональної Ідеї, українську патріотичну молодь.
2. Виховати в лавах організації національно свідомого, активного, вольового Українця, майбутнього творця Великої України.
3. Створити залізно здисциплінований і підготований авангард націоналістичного руху.
4. Плекати в організації, українському суспільстві здоровий, спортивний спосіб життя.
5. Пропагувати й культивувати серед українського люду Nаціональну Ідею й Державний Патріотизм.
6. Проводити національнозахисну діяльність – захищати інтереси, честь та гідність Української Nації та української людини.

“ПАТРIОТ УКРАЇНИ” ПРОВОДИТЬ:
• спортивний вишкіл і вишкіл із національних бойових мистецтв;
• туристичний вишкіл (орієнтування, альпінізм тощо);
• зимові та літні табори, походи, рейди;
• подорожі на Nаціональні Святині (кургани, могили Героїв, фортеці тощо) та виїзди в різні землі України (Хортиця, Карпати тощо);
• семінари й конференції.

• збір допомоги полку "Азов"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адреса: м.Нововолинськ вул.Дружби 25 (приміщення Координаційної ради) 

Адреса: 
Нововолинськ, пр.Дружби 25
Телефон: 
Відділ: 
Розділи для організацій: 

Коментарі