Тернопільський національний економічний університет

Вищий навчальний заклад

Адреса: 
Б-р Шевченка 29
Телефон: 
32409
Відділ: 
декан
Телефон: 
32110
Відділ: 
Розділи для організацій: 

Коментарі

Коментарі

3

Доброго дня!

Скажыть будь-ласка чи є у вашому навчальному закладі вакантні посади для викладання предметів гуманітарного або ж філософсько - морального напряму?

Освіта: Національний Університет "Острозька Академія", бакалавр "філософії"

e-mail: ramancov@inbox.ru

 

Проведення       тренінгу    по     темі    "Профілактика ВІЛ/СНІД серед молоді  Волинської області"   у    ВНЗ     ТНЕУ

 

У ТНЕУ спочатку зустріли мене тепло і привітно.Але пізніше я усвідомив що не таке вже й там любе керівництво. У приймальній вас зустріне секретар, з щирою усмішкою і всіма намірами вам допомогти. Галина Романівна(відповідає за проведення різноманітних заходів) також для початку віднесеться до вас привітно, але на майбутнє забутьте про це, адже після вашої  першої зустрічі  вона так до вас ставитись не буде. Для початку вона буде переносити ваші зустрічі( як в моєму випадку), а потім коли ви всештаки її застанете вона назначить точний день проведення певного заходу(тренінги, семінари, лекції, благодійні концерти). Потім (в день коли ви маєте проводити захід про який ви з нею домовились) вона вам гляне в очі, і скаже:"Мені не виходить, ви проводити нічого не будете!". Пізніше, коли у вас зіпсовано настрій вона вам скаже:"ідіть проводьте свої заходи(тренінги, семінари, лекції, благодійні концерти) поки ми зайняті". Причому Галина Романівна мені обіцяла шо виділить приміщення для проведення (в даному випадку тренінгу), мультимедійний екран - не вірте цим словам, бо вона жодного свого слова не дотримала і просто вас підставила. Мене провели до класу у якому я проводив тренінг, але коли я доходив до самого основного - прийшла вчителька нічого не знаючи про проведення мого тренінгу виявляється про це викладачі не були попередженні!!!Викладач дала мені пенька під зад і попросила покинути приміщення. Я нічого нормально не пояснивши студентам змушений був вийти, адже вчитель правий, бо хто я такий якщо мене не представило керівництво самого закладу.

    Я не задоволений проведенням тренінгу по темі "Профілактика ВІЛ/СНІД серед молоді Волинської області" у ВНЗ ТНЕУ.

    Я нікому не рекомендую звязуватися з такими людьми як Галина Романівна, адже таке може статися і з вами.Вона не може дотримати жодного свого слова яке вона мені дала!!!!

Зображення користувача Анатоль.

І взагалі, філія ТНЕУ дуже чудно з'явилася у Нововолинську, у приміщенні однієї із шкіл, у центрі міста. Особисто я до цих пір не знаю, на правах власності (викупили?) чи оренди. Тоді чому не було аукціону, або конкурсних торгів?  Окрім цього, Статут територіальної громади міста передбачає, у таких випадках, проведення всеміського референдуму.  Я думаю, знайшлося б досить бажаючих городян придбати у приватну власність чи орендувати цю прекрасну споруду. Міська влада, як і у випадку із продажем дитячих садків грається із громадянами в свою улюблену гру - "німого Пилипа", декларуючи на щорічних звітах перед "червоними директорами" свою страшенну "прозорість і демократизм". Така сама історія і з трьохповерховою, схоже, приватною філією Київського інституту міжнародних відносин, що по пр. Дружби, навпроти "1001 дрібниці", де до цього був Учбово-курсовий комбінат "Укрзахідвугілля".  Прошу, міського голову В.Сапожнікова який, як кажуть, захистив дисертацію кандидата економічних наук у ТНЕУ, розвіяти імлу навколо наболілої ситуації із міським комунальним майном і земельними ділянками, частку у яких має кожен член нашої громади. І публічно повідомити ціну всіх проданих нерухомих комунальних об'єктів та на яких підставах було проведено відчуження.