ТзОВ "Чиста хвиля"

Прання та прасування білизни,тюлі,гардин, хімчистка одягу та спецодягу, чистка килимових виробів, прання пір'я, хімчистка та фарбування шкіряних виробів та дублянок, хімчистка м'яких меблів та автомобільних салонів,чистка м*яких меблів на дому,щотижневе прибирання квартир, прибирання приміщень після ремонту,генеральне прибирання з миттям вікон.

Адреса: 
Нововолинськ, вул.Сонячна 3
Телефон: 
(03344) 3-04-28, (097) 35 000 18
Відділ: 
Приймальний пункт
Розділи для організацій: 

Коментарі

Коментарі

8

На свою голову вирішила скористатися послугами цієї хімчистки! Вперше і в останній раз!!! Зіпсували улюблену куртку, а саме, змінився колір і звідкісь взялася величезна пляма! А головне, вони роблять з людей дурнів і не визнають своєї провини! Прошу всіх будьте розумними і не користуйтеся їхніми послугами і всім скажіть!!!!!!!!!!!!!!

Перший блин як кажуть комом

Якщо Ви купуєте речі на гуманітарці і хочете шоб хімчистка зробила з них нові, то ви не по адресі.Я і мої друзі постійно користуються послугами цієї хімчистки і ніколи не було проблем! А на прийомці дуже привітна дівчина, яка все пояснить! Це хімчистка а не магазин з повернення нових речей!

На гуманітарці, можна купити речі набагато кращі за нові, от тількі ціни за них як на нові))

Так речі як нові, але вони оброблені невідомо чим, щоб дойти до нашого ринку в товарному вигляді. А при хімчистці можуть виходити приховані дефекти!!!

На цій хімчистці працюють одні хами, по телефону вічливо відповідати не вміють,нагло грублять,тільки це зупинило скористатись послугами даного закладу.Раджу вам підбирати персонал,а не брати ПТУшниць які не вміють розмовляти з клієнтом.У вас і так було 3 замовлення з таким відношенням пропадуть і ті.Щасливої роботи та росту,аби не занедбання.

Скажіть Вадим Вам не соромно!! Ви прийдіть і покажіть хто ВАМ хамить, а ВАШІ привітні слова хай ВАМ повернуться сторицею Гарного ВАМ дня, а на наші замовлення рота свого паскудного не відкривайте Хотілося б на ВАС поглянути добродій наш

Цікаво це паскудятть конкуренти чи просто підлі людішки