Visa Pro - робота в Польщі вакансії

Кадрове агентство «Віза Про» допоможе вибрати вакансію в Польщі в одній з порядних компаній. Ми можемо забезпечити абсолютно точно легальне працевлаштування в Польщі і стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від наймачів і інакших документів, за вами залишається тільки визначитися з вибором однієї з вакансій.

Ми можемо порадити великий список вакансій від роботодавців з Польщі. Допоможемо підібрати чудову роботу для сімейних пар, для жінок, для дівчат, для чоловіків, для студентів. Діяльність може бути сезонна: на літо, на зиму, на осінній сезон, на весну. Якщо ви прагнете підробити, сезонна підробітка буде для вас кращим варіантом. В разі якщо робота вам сподобається, можна продовжити далі термін дії трудового договору, і, відповідно, робочої візи. У цьому вам допоможуть представники нашої компанії.

Вам повинно бути цікаво дізнатись, які посади пропонують польські наймачі. Їх діапазон досить великий. Найбільш поширені посади: на прибиранні, на фермі, в теплицях, на заводі, на фабриці.

Для того, щоб отримати гарну посаду, не обов'язково розуміти польську або англійську мову. Із числа вакансій від наймачів з Польщі ви можете вибрати багато місць, куди запрошуються співробітники без володіння мовою. Більш високооплачуваними, але і складними є вакансії, де слід знати мову.

Топ посад, які є найбільш популярними серед роботодавців: доглядальниця, лікар, сантехнік, далекобійник, кухар.

Отже, якщо ви зацікавилися однією з посад, запрошуємо в наше агентство для ознайомлення з повним списком умов трудового контракту і його наступного підписання. Також допоможемо зі збором всіх потрібних документів, щоб отримати робочу візу і вдало виїхати на робоче місце.

 

Адреса: 
Рiвне, Україна, 33000 вул. Гетьмана Мазепи, 4а/6а, оф. 402
Телефон: 
+380684088766
Відділ: 
+380639929524
Розділи для організацій: 

Коментарі