Агент ПриватБанка На дому

Ця робота забере у вас1-2 години на день, а ще графік роботи вибираєте ви самі, робота полягає на основі рекламодавця, ви можете реально заробити більше, якщо будете усердніше працювати. Якщо бажаєте то надішліть мені своє Прізвище, Ім'я, і номер телефону.

З повагою агент приватбанка, Марк.

Зарплата: 
2 000.00 грн.

Коментарі

Коментарі

8

Мій тел. 0963871224 myanekdot@ukr.net

Я вибачаюсь, що даю дані через коментар.

Дивна електронна адреса-"мій анекдот" важко повірити людині у якої така електронна адреса. Тим більше,якщо пропонують роботу. "Пахне" анекдотом...

Я агент ПриватБанку вам не потрбно вносити жодних вкладів. Це мій робочий адрес, на якого я відповідаю на протязі 1-2 годин. Якщо потрібно мій другий адрес privatmark@ukr.net Цей адрес не постійний можуть бути затримки.

Зображення користувача root.

Якщо ви дійсно працівник Приватбанку то у вас емейл адреса повинна бути у зоні privatbank.ua а не у ukr.net, де любий може зареєструвати собі скриньку + вам не здається що назва скриньки "мій_анекдот" для робочого емейлу (якщо звичайно ви не працівник якогось розважального шоу) це мягко кажучи не серйозно?

Я ще раз пояснюю що це мій робочий реєстраційний адрес.

Якщо вам просто потрібно поговорити, зробіть це десь у іншому місці.

Я пропоную роботу від приватбанка, після реєстраціі з вами звяжуться працівники приватбанку.

З повагою, Марк.

Зображення користувача root.

Я вас вірно зрозумів - ви самі не являєтеся працівником Приватбанку? 

ПС Якщо вам подобається вказувати іншим, що і де їм говорити, то робіть це у іншому місці, тут вільний сайт, кожен має право на власну думку. Тим більше на уточнення сумнівних вакансій. 

Сидор Наталія 0967857323

Михайлов Олексій    0962466997   

 

 

 

Сторінки