Потрібні чоловіки жінки та пари на меблевий завод

місто Krzyz Wielkopolski 

Робота чоловіча. Полягає в праці за верстатами ( свердлильні,фрезувальні станки і інше). Кожну операцію в виробництві показує,навчає,перевіряє керівник зміни(майстер) , який є на кожному відділі фабрики. Так як процес виробництва триває від сировини (обрізаної дошки) до пакування готової продукції і проходить десятки операцій , робочі місця різноманітні. Досвід роботи не обовязковий є можливість навчання.

Робота Жіноча. Полягає в шпаклюванні ,пакуванні , фінальній косметиці меблевих деталей і інше. Досвід роботи не обовязковий є можливість навчання.1.3 Кількість робочих годинФ 240-260  вв працюємісяць,є 3 зміни. Обовязкова зміна 8 год але українцям дозволяється працювати по 12 год денно. кожних 4 год перерва 20 хв. субота скорочений день неділя вихідний.ОплатаПерші 2 тиждня ( термін науки) оплачується по годинно 13 зл нетто на руки. після 2 тижднів вступає в систему зарплата від виконаної роботи. Так як виробництво серійне і масове кожна деталь на кожну операцію має свою денну норму. При її виконанні на 100% ставка залишається без змін 12 зл год. При перевиконанні ставка збільшується в залежності від виконаного % , при недовиконанні відповідно зменшується. Така система оплати діє при умові що людина розпочинає роботу на термін не менше 2 місяців. якщо працівник відмовляється від роботи в термін до 2 місяців термін науки  не оплачується ( від першого дня зарплата від виробітку)

Спосібо платня здійснюється виключно на банківський рахунок. Розрахунок два рази в місяць 10 числа і 20. В поточному місяці людина отримує зарплату за попередній. При виїзді додому працівник зобовязаний попередити одного з керівників за 2 тиждні до відїзду і буде розрахований в останній пропрацьований день цілком. Умови проживання. Жінки і чоловіки проживають окремо по 3-4 людини в кімнаті , кухня , санвузол.Постіль і посуд в наявності.Для сімейних пар при завчасному проінформуванні стараємося знаходити окреме житло. Є гуртожиток на території фабрики ( до роботи 2 хв ходьби), є квартири поза межами території доїзд до роботи забезпечує фірма. Вартість житла вираховується з зарплати в сумі 150-200 зл місяць(в залежності від місця проживання). Харчування за свій рахунок, робочий одяг,взуття видається фірмою.Умови працевлаштування Офіційне працевлаштування на основі умови о дзєло або умови о праці. Можливість виготовлення запрошення а також карти побиту.

Звертатися Viber +380684012805

 

Зарплата: 
24 000.00 грн.
КодЦЗ: 

Коментарі