Фабрика вікон

На завод з виготовлення металопластикових вікон потрібні чоловіки. Завод знаходиться в місто Битув
 Обов’язки - всі процеси пов’язані з виготовленням вікон – монтаж, встановлення кріплень, встановлення резинових елементів і тд. На заводі є багато цехів, у випадку, якщо працівникові не підходить процес на який його закріплять, його можуть перевести на більш підходящий для нього.
(cash) Оплата - 14 зл. на год., Можливі премії від бригадирів для кращих працівників при відпрацювання більше 200 годин.
Графік роботи - три зміни. Обов’язкових 8 годин. Працівник може залишитися за бажанням на додаткові 4 години. Робота 6 днів на тиждень.
 Проживання - 200 зл знімається з зарплати. Новий дім. В кімнаті до 4-ох осіб. Є WIFI. До роботи до 30 хв. йти пішки. Є фото.
 Вимоги - бажання працювати, відсутність проблем з алкоголем, беремо по візі, або ПОВНА біометрія, досвід роботи не потрібен, обмежень по віці немає
 Оформлення - для оформлення кожен працівник повинен приїхати в Гданськ. Ми оплачуємо - медицину, робочий одяг та білет з Гданська до Битова. Для всіх працівників, робимо воєвудські запрошення безкоштовно.

Інформація по тел 0673039177

Зарплата: 
26 000.00 грн.
КодЦЗ: 

Коментарі