Новини Нововолинська

Увага! Розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій. Детальніше

Нововолинська ТВК завершила підрахунки. Борис Карпус переміг на місцевих виборах та став головою Нововолинської міської громади, в яку після виборів об'єднаються місто Нововолинськ, село Грибовиця, Гряди, Кропивщина, Низкиничі, Хренів, Тишковичі та селище Благодатне.

Найбільше місць в раді отримали депутати від партії «За Майбутнє».

29 Жов 2020, 16:07

Відомі попередні результати виборів до Нововолинської та Володимир-Волинської міських рад.

Відповідно до попередніх результатів, найбільше депутатів у радах буде від партії «За майбутнє».

До Володимир-Волинської міської ради, відповідно до голосів виборців, депутатські мандати розділилися наступним чином:

28 Жов 2020, 11:41

Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко захворів на COVID-19.

Про це інформує ВолиньPost.

22-го жовтня на Волинь приїжджав президент України Володимир Зеленський, однак Юрія Погуляйка на зустрічі не було. Це викликало ряд запитань.

У пресслужбі Волинської ОДА розповіли, що урядовець перебуває на лікарняному з 21 жовтня, однак причину не назвали.

28 Жов 2020, 10:38

27-го жовтня, на другий день після місцевих виборів, Борис Карпус, який за попередніми підрахунками переміг з відривом у 10% чинного міського голову Нововолинська, розповів про плани на майбутнє.

Нагадаємо, відомі результати паралельного підрахунку голосів, за якими за кандидата на посаду мера Нововолинська Бориса Карпуса проголосували близько 37% виборців, за Віктора Сапожнікова – біля 27%. Офіційні результати виборів міська ТВК оголосить після опрацювання виборчих документів.

28 Жов 2020, 9:35

На виборах до Волинської обласної ради лідирує партія «За майбутнє». Окрім цього, п’ятивідсотковий бар’єр долають ще шість партій – «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Слуга Народу», «Свобода», «Аграрна партія України» та «Сила і честь», - пише "Волиньпост".

Як свідчать результати паралельного підрахунку голосів, в межах якого опрацювали вже 99% протоколів, в обласній раді від політичної сили «За майбутнє» буде 22 депутати.

27 Жов 2020, 13:22

Борис Карпус, який переміг на виборах міського голови Нововолинська, звернувся до виборців, які віддали свої голоси за нього.

«Новий день, новий крок до змін. Ми тепер Нововолинська об'єднана територіальна громада.

Кожен обирав, якою він бачить нашу громаду.

Не має більшої посвяти, ніж служіння людям. Це — наша філософія!

Мешканці Грибовиці, Гряд, Кропивщини, Хренова, Низкинич, Тишкович, Нововолинська та Благодатного обрали вектор для розвитку міста. Надали свою довіру мені та моїй команді і вже сьогодні ми починаємо працювати, щоб виправдати її.

27 Жов 2020, 9:25

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради, як організатор міських пасажирських перевезень оголошує конкурси з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування у місті Нововолинську, - повідомляє сайт міськради.

Об’єкти конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

26 Жов 2020, 13:59

Борис Карпус з відривом у 10% лідирує за даними паралельного підрахунку голосів виборців Нововолинської ОТГ, які провели спостерігачі «За майбутнє» на виборчих дільницях, - пише «БУГ».

Станом на 06:45 ранку 26-го жовтня дані такі:

Борис Карпус – 37,5% Віктор Сапожніков – 27,% Андрій Бадзюнь – 18%

Четвертим іде Валерій Курстак. Інші три кандидати набрали майже або більше ста голосів.

26 Жов 2020, 8:31

За попередніми підрахунками, явка виборців у Нововолинській громаді  - 34,55%. Проголосували 14 051 осіб із зареєстрованих 40 670.

На минулих місцевих виборах 2015 року явка складала близько 43% (17 667 чоловік). Зауважимо, що цього року не лише місто і селище Благодатне голосувало, а й мешканці навколишніх сіл: Грибовиці, Кропивщини, Хреніва, Тишкович, Гряд, Низкинич.

За попередніми підрахунками, явка виборців у Володимирі –41,37%, Проголосували 12 407 осіб. Загальна кількість виборців у Володимир-Волинській громаді – 29 993 осіб.

25 Жов 2020, 23:15

Директора Нововолинського навчально-наукового інституту Романа Чорного обурила публікація сайту «КОРДОН»: «Товариш Сапожнікова, якого зловили на хабарі, знову балотується у депутати Нововолинської міськради».

Він вирішив позиватись до Нововолинського порталу, який дану публікацію перепостив і вимагає спростування та моральної шкоди.

23 Жов 2020, 20:18

Подолати у Нововолинську наркоманію, забезпечити розвиток спорту та подбати про безпечне місто - такі основні цілі ставить перед собою кандидат у депутати Волинської обласної ради від команди "За майбутнє" Юрій Сиротюк.

Відтак, він підтримує на посаду міського голови Нововолинська Бориса Карпуса, який зможе об'єднати команду для успішної реалізації цих ідей.

Про це Юрій Сиротюк заявив у відеозверненні, розміщеному у соцмережі. 

22 Жов 2020, 13:01
Мер - це не лише господарник, це менеджер, якого наймає громада, для організації процесів функціонування міста. У цьому переконаний кандидат на посаду міського голови Нововолинська Борис Карпус.  Відтак, двір за двором він проводить зустрічі з мешканцями міста, щоб не тільки поділитися програмою чітких змін у Нововолинську, а й почути пропозиції людей та дати відповіді на їхні питання.
16 Жов 2020, 15:10

Далеко не всі мешканці Нововолинська отримали запрошення на вибори. А все тому, що комусь із виборчої комісії лінь рознести їх квартирами.

Про це у блозі на БУГУ повідомив відомий у місті екоактивіст, кандидат у депутати міської ради від команди "За майбутнє" Віктор Степюк.

15 Жов 2020, 19:05

Саме закритість – чи не найточніша характеристика поки що чинної влади Нововолинська. Саме через відгородженість від повсякденного життя міста і його проблем міський голова Віктор Сапожніков не отримає підтримки на чергових місцевих виборах 25 жовтня.

Про це у прямому ефірі на БУГу заявив народний депутат Ігор Гузь.

08 Жов 2020, 10:29

Народний депутат Ігор Гузь та кандидат на посаду міського голови Нововолинська Борис Карпус відповідають на запитання вибо

07 Жов 2020, 20:09

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.