Новини Нововолинська

Увага! Розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій. Детальніше

Аполітичну акцію напередодні анонсував у фейсбуці мешканець міста Віталій Грабовський. Такі мітинги проходять в усіх регіонах України, - пише «БУГ».

15 Січ 2021, 21:37

Запрошують на 14:00 у п'ятницю 15.01.2021 року. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Нововолинської міської ради Андрій Бадзюнь:

14 Січ 2021, 10:38

11-го січня у Нововолинську на засіданні виконавчого комітету затвердили нові тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, - повідомляє «БУГ».

Як зазначив директор підприємства “Нововолинськводоканал” Володимир Озімчук, основна причина зростання тарифів – необхідність віддавати кредит Світовому банку, за кошти якого було проведено модернізацію системи водопостачання.

Згідно нових затверджених тарифів, вартість метра кубічного води та стоків разом – 33,94 грн. з ПДВ в т. ч.

11 Січ 2021, 16:15

З нового року в Україні зросли тарифи на комунальні платежі.

«Волиньгаз» піднімає ціну на природний газ для потреб населення. Вартість 1 куб. м. у січні 2021 року складатиме 9.92 грн, що становить 12% зростання в порівнянні із груднем 2020р. (8,83 грн) та приблизно 200% зростання якщо порівнювати із тарифами, що були влітку 2020 року (2,78 - 2,94 грн).

03 Січ 2021, 14:47

На новорічні та різдвяні свята Нововолинський госпрозрахунковий ринок працюватиме 30-31 грудня та з 2 по 6 січня. Про це інформують у фейсбук групі «Ринок на карантині (Нововолинськ)», - пише «БУГ».

З 8 січня продовольчий ринок працюватиме у звичному режимі. Торгівля непродовольчими товарами буде заборонена.

28 Гру 2020, 17:11

Звернення опублікував у Фейсбук гірник шахти «Бужанська» Богдан Макарчук.

"Волинські шахтарі обурені і хочуть справедливості!", - написав у соцмережі шахтар. 

10 Гру 2020, 19:33

Фінансове управління виконкому Нововолинської міської ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

10 Гру 2020, 11:18

Про це медзаклад повідомив у Фейсбук: "

"У рамках проекту Світового банку" Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" наш заклад отримав два нових автомобіля Renault DUSTER. Дякуємо всім причетним , екс-начальнику управління охорони здоров'я Ващенюку І.С. та раднику голови Волинської ОДА з питань охорони здоров'яі Руцькому В.К, координатору проекту Світотового банку у Волинській області Гичук Оксані. Щиро дякуємо!," - йдеться у дописі.

17 Лис 2020, 12:04

Відповідно до розпорядження міського голови 18 листопада 2020 року в сесійному залі міської ради (І поверх) відбудеться позачергова сорокова сесія міської ради сьомого скликання, - повідомляє сайт міської ради.

Вона розпочне роботу о 10 годині. На її розгляд внесені наступні питання:

17 Лис 2020, 11:55

Цими вихідними, 14-го і 15-го листопада, Центральний ринок у Нововолинську, що на вулиці Героїв АТО, працюватиме у звичному режимі, - пише «БУГ».

Нагадаємо, напередодні директор Ігор Федоришин повідомив, що у зв’язку із введенням «карантину вихідного дня», ринок змінює дні роботи. Підприємці мали торгувати в середу, четвер, та п’ятницю.

13 Лис 2020, 16:42

1 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу. Це означає, що кожен волинянин, споживач природного газу, може вільно обирати постачальника, в якого він купуватиме блакитне паливо. Але розподіл газу та його доставку до оселі споживача здійснює одна компанія.

На Волині – це АТ «Волиньгаз». Із початком опалювального сезону зросла ціна на газ. Чому це відбулося і що впливає на ціну газу – відповіді на ці питання може надати постачальник газу, якого ви обрали.

13 Лис 2020, 16:37

Центральний ринок у Нововолинську, що на вулиці Героїв АТО, у зв’язку із введенням «карантину вихідного дня», змінює дні роботи, - пише «БУГ».

Зазначимо, працював ринок завжди три дні на тиждень: четвер, субота та неділя. Як повідомив директор Ігор Федоришин, визначили інші дні: середа, четвер, п’ятниця.

12 Лис 2020, 22:21

На відрізку дороги Т-03-05 від Нововолинська до Благодатного завершили вкладати асфальт. На черзі – підсипання узбіч та розмітка, - пише «БУГ».

За стислі часові рамки ТзОВ “Автомагістраль-Південь” вдалося відремонтувати більше 7 кілометрів дороги. Наступні сім кілометрів, як повідомляв раніше заступник начальника Служби автомобільних доріг області, планують завершити у 2021-му році.

Підрядник уже готується до нанесення дорожньої розмітки на відрізку.

07 Лис 2020, 9:08

4-го листопада у Нововолинську під міською радою була акція протесту, яку підтримали підприємці та працівників сфери торгівлі та обслуговування, - повідомляє «БУГ».

Учасники мітингу прийшли з плакатами із написами: «Самі сидіть вдома», «Карантину – ні! Батькам – робота, дітям – освіта», «Не руйнуйте економіку», «Маю право на працю», «Заплатіть за нас кредити». До них на розмову вийшов ще поки чинний міський голова Віктор Сапожніков.

04 Лис 2020, 19:12

Ціна на природний газ у листопаді суттєво зросла. У "Нафтогазі" зміну цін пояснили сезонним фактором та підвищенням оптової ціни на паливо. Проте це лише початок, - пише «Економічна правда». Скоріше за все, взимку ціни зростуть ще більше. З чим це пов'язано?

1 серпня 2020 року на газовому ринку України почали діяти нові правила: держава перестала регулювати ціни для населення, а споживачі отримали можливість обирати постачальника залежно від вартості та якості послуги.

01 Лис 2020, 8:54

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.