Новини Нововолинська

Увага! Розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій. Детальніше

Волинська регіональна комісія з питань епідеміологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила проведення ювілейного концерту до 80-річчя обласної філармонії Волинському народному хору.

Концерт мав відбутися 22 жовтня у приміщенні обласного музично-драматичного театру. Про це повідомив на своїй сторінці художній керівник хору Олександр Стадник.

23 Жов 2020, 23:54

Поки нововолинське озеро страждає від бездіяльності влади, яка за десятки років так і не спромоглася навести там лад та зробити з нього зону відпочинку у місті, острів на Риловиці, що у Володимирі-Волинському, всього за три роки командою народного депутата Ігоря Гузя перетворився на сучасний парк відпочинку.

Попри те, що більшість не вірила в успіх цього проекту, парламентарю вдалося залучити на його розбудову кошти з держбюджету, області та міста. І вже сьогодні роботи на фінішній прямій.

12 Жов 2020, 11:26

Організатори змагань до Дня захисника України – виконавчий комітет Нововолинської міської ради, Нововолинський та Камінь-Каширський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Про це повідомляють на сайті Нововолинської міськради.

Силу та справжній чоловічий характер у спортивних випробуваннях демонстрували дев’ять команд: чотири з Нововолинська, три з Камінь-Каширська, по одній з сіл Овадне та Зимне. У кожній – по два учасники.

11 Жов 2020, 16:55

У роки Першої та Другої світової війни на Волині було втрачено багато храмів та палаців, деякі населені пункти через руйнування втратили свої статуси містечок та стали селами. Проте їх історія варта того, щоб її знати та пишатись.

Про це повідомляє “Район.Історія” з посиланням на polona.pl.

10 Жов 2020, 14:55

Напередодні професійного свята освітян привітали у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості.

Про це повідомляють на сайті міськради.

За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання молодого покоління, впровадження інноваційних технологій в освітній процес міський голова Віктор Сапожніков вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради:

04 Жов 2020, 9:47

Вихованка Іваничівського ліцею №1 отримала перемогу у Всеукраїнському дистанційному конкурсі патріотичної пісні «Ранкові роси-2020».

Про це повідомляють на сторінці ліцею у фейсбуці, – передає район.Іваничі.

20 Вер 2020, 11:02

Тепер разом з символікою міста Нововолинська, яка присутня при відзначенні важливих свят, звучатиме гімн Нововолинська.

Його затвердили депутати на 39-ій, інформують на сайті Нововолинської міської ради.

Гімн написали у співавторстві Ірина Мартинишин та Юрій Савраюк, поклав на музику Юрій Савраюк.

19 Вер 2020, 12:21

Танцювальний колектив «Флекс» Нововолинського міського палацу культури (керівник Олена Галичук) став Лауреатом І премії у номінації «Хореографічне мистецтво» на Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Таланти України», який проходив у Сокалі. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці палацу культури.

09 Вер 2020, 14:54

До 70-літнього ювілею міста та Дня шахтаря у Нововолинську 30-го серпня відбувся святковий автопробіг з державними прапорами «За майбутнє нашого міста». Захід відбувся за підтримки

30 Сер 2020, 16:10

29-го серпня, на міському озері проводили змагання з рибної ловлі з нагоди відзначення 70-річчя міста Нововолинська та Дня шахтаря. В умільстві змагались 36 учасників: 23 дорослих та 13 дітей.

29 Сер 2020, 18:01

Перша черга Нововолинської бавовнопрядильної фабрики була введена в експлуатацію у грудні 1967 року на території сучасного Кроноспану. На ній працювали понад 2000 осіб з Нововолинська навколишніх сіл та Володимира-Волинського.

29 Сер 2020, 12:51

З нагоди 70-ї річниці з Дня заснування міста та Дня шахтаря в Нововолинську пройде грандіозна карантинна онлайн вечірка за участю відомих ді-джеїв України. 

Про це повідомляє Нововолинськ.com.ua з посиланням на Нововолинський міський палац культури.

27 Сер 2020, 13:08

Танцювальний колектив «Флекс» Нововолинського палацу культури презентував оригінальне привітання із Днем Державного прапора України.

23 Сер 2020, 16:46

Щорічний фестиваль українського духу Бандерштат цьогоріч вперше відбувся в онлайн-форматі. Карантин не дозволив провести повноцінний фест у звичному розумінні цього слова, але організатори не покинули своїх шанувальників у скрутний для культури час і перенесли всі активності на інтернет-платформи.

Це був 14-ий за ліком фестиваль, тож Бандерштат донині зберіг за собою статус єдиного дійства, яке безперервно відбувається вже стільки років поспіль.

20 Сер 2020, 17:55

На сайті Нововолинської міської ради оприлюднили програму заходів на День Незалежності та День міста. 

23 серпня (неділя) ПЛОЩА В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

9.00 – Офіційна церемонія підняття Державного Прапора України.

14 Сер 2020, 16:08

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.