Новини Нововолинська

Увага! Розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій. Детальніше

Політична партія «За майбутнє» на виборах до місцевих рад усіх рівні має усі шанси взяти по Волинській області більшість депутатських мандатів.

Відповідні результати опитування політичних вподобань 15 вересня оприлюднила соціологічна група «Рейтинг», - передає КОРДОН. 

16 Вер 2020, 9:55

Активні жителі Нововолинська і Володимира-Волинського, Любомля та Іванич, голови ОТГ та їхні заступники відвідали Луцьк з ініціативи народного депутата Ігоря Гузя. Усі вони вивчали досвід обласного центру, що стосується облаштування прибудинкових територій і збільшення паркомісць, встановлення індивідуальних теплових пунктів з ціллю заощадження енергоносіїв, озеленення дворів та розвиток спортивної інфраструктури.

16 Вер 2020, 9:27

14-го вересня Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив колективу Волинської обласної прокуратури нового керівника – Віктора Тимчука.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Волині. 

14 Вер 2020, 17:18

За ініціативи народного депутат Ігоря Гузя 11 вересня вранці до Луцька завітала делегація з округу, яка приїхала до обласного центру переймати успішний досвід у сфері благоустрою.

Делегацію зустрів радник міського голови та потенційний кандидат у мери Луцька від партії «За майбутнє» Ігор Поліщук, - передає КОРДОН. 

11 Вер 2020, 10:33

Помічник народного депутата Ігоря Гузя, кандидат на посаду мера міста Борис Карпус, який разом із командою був присутній на сесії Нововолинської міської ради, висловив своє бачення подій, які відбувалися.

10 Вер 2020, 18:37

Влада Нововолинська не чує нікого і те, що відбувається в місті, набридло. Люди, з якими ми спілкуємося в дворах, хочуть змін. Я готовий взяти на себе відповідальність, – розповів кандидат на посаду міського голови Нововолинська Борис Карпус у студії БУГу.

09 Вер 2020, 9:16

Іваничівська селищна територіальна виборча комісія Володимир-Волинського району Волинської області на черговому засіданні утворила багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів Іваничівської селищної ради.

Про це повідомляє Район. Іваничі. 

Разом з тим члени комісії встановили межі округів і оприлюднили їх перелік на сайті Іваничівської селищної ради.

08 Вер 2020, 14:00

6-го вересня колишній депутат Нововолинської міської ради Борис Карпус разом з нардепом Ігорем Гузем провели шість зустрічей у дворах Нововолинська.

08 Вер 2020, 10:04

У неділю, 6-го вересня, у Нововолинську в приміщенні міськради відбулося чергове засідання міської територіальної виборчої комісії. Питання, яке виносилося на розгляд – створення і нумерація виборчих округів у місті.

07 Вер 2020, 13:37

У суботу, 5-го вересня, в Україні офіційно стартував виборчий процес в рамках проведення місцевих виборів, призначених на 25-те жовтня.

Про особливості цієї передвиборчої кампанії та зміни, з якими варто ознайомитися кожному виборцю, повідомляє УНІАН.

Особливості місцевих виборів

05 Вер 2020, 13:28

Народний депутат Ігор Гузь від депутатської групи «За майбутнє» у парламентській залі ініціював акцію солідарності України з Білоруссю. З трибуни Верховної Ради він звернувся білоруською мовою на підтримку братського народу щодо невизнання результатів президентських виборів, що відбулися 9 серпня. Ініціативу підтримали колеги-парламентарі з фракцій - Європейська Солідарність, Батьківщина, Голос, Слуга народу.

04 Вер 2020, 13:07

З ініціативи народних депутатів Ігоря Гузя та Юлії Овчинникової, які є співголовами депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Литовською Республікою, 3 вересня відбулася зустріч із новопризначеним послом Литви в Україні Вальдемарасом Сарапінасом та членами міжпарламентської групи.

Про це йдеться на офіційній сторінці парламентаря у соцмережі. 

04 Вер 2020, 10:57

Народний депутат Ігор Гузь виступив категорично проти, щоб Центральній виборчій комісії дали можливість проводити соціологічні опитування і тим самим маніпулювати думкою громадян.

“ЦВК 30 років не проводила жодних соціологічних опитувань. І “Слуга народу” тепер запропонувала: а давайте дамо можливість проводити соцопитування ЦВК. Для чого? Щоб маніпулювати думкою громадян?” - зауважив парламентар.

03 Вер 2020, 17:00

Напередодні місцевих виборів у деяких політичних сил загострюється бажання полити брудом потенційних опонентів. Звинувачення у «дерибані» землі, який начебто відбувся ще рік тому, покотилися у бік голови Іваничівської ОТГ Федора Войтюка. Хоча все це радше схоже на розправу, ніж на реальний «злочин», - пише газета "Волинь".

26 Чер 2020, 13:00

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.