Новини Нововолинська

Увага! Розділ Новини Нововолинська відкритий для публікацій. Детальніше

Мешканка Нововолинська Надія Станицька просить провести незалежну та неупереджену перевірку роботи ливарного заводу та "Кроноспану", адже впродовж багатьох років влада продовжує закривати очі на їх шкідливі викиди. Як наслідок - за останні 15 років у місті значно зросла кількість онкологічних захворювань, хвороб дихальних шляхів та алергічних реакцій. 

10 Сер 2020, 12:38

Через роботу "Кроноспану" у Нововолинську 5 серпня упродовж всього дня тримався нестерпний сморід.

Про це у Фейсбуці повідомив місцевий екоактивіст Віктор Степюк. 

06 Сер 2020, 8:27

Нововолинське озеро потребує докорінної реконструкції, аби стати справжнім, а не формальним місцем відпочинку. Про це в ефірі телеканалу «Аверс» розповів помічник народного депутат Ігоря Гузя Борис Карпус.

05 Сер 2020, 12:56

У Нововолинську запрацював прийом склотари. Різні пляшки від напоїв можна здати за ціною від 60 копійок за штуку, приймають також і бите скло.

Давайте не будемо байдужими до навколишнього середовища. Сортувати сміття насправді не є складно, просто потрібно почати. Пам'ятаєте акцію у Нововолинську «Energy Day», на якій обмінювали використані батарейки на солодощі? Нововолинці тоді показали, що вміють збирати акумуляторне сміття і не забруднювати ним природу. Настав час робити це із іншими відходами...

03 Сер 2020, 17:35

Зранку 3-го серпня у Нововолинську на підприємстві "Кроноспан" трапилася позаштатна подія техногенного характеру. Внаслідок цього мешканці міста почули вибух.

Про це повідомляє БУГ. 

У пресслужбі ТОВ «Кроноспан УА» пояснили, що вранці на лінії виробництва ДСП під час виконання будівельно-монтажних робіт підрядною організацію мала місце позаштатна подія техногенного характеру.

03 Сер 2020, 16:43

30-го липня з труби олійно-жирового заводу у Нововолинську йшов густий темний дим, а також виривався вогонь. Все це супроводжувалося їдким запахом.

Про це БУГу розповіли читачі, мешканці Нововолинська, а також поділилися фото та відео.

Зазначимо, що жителі сусідніх будинків постійно скаржаться на неприємний запах біля заводу.

Розповідають, що з вікон часто доводиться змивати жировий осад.

02 Сер 2020, 15:47

Після перевірки Держекоінспекції Кроноспан отримав припис про отримання дозволу на викиди із нового джерела до 1-го листопада 2020-го року.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Kronospan Ukraine 23-го липня, повідомляє БУГ. 

25 Лип 2020, 12:44

Екоактивісти Нововолинська таки отримали висновок Держекоінспекції. У ньому йдеться, що під час проведеної перевірки на ТзОВ «Кроноспан УА» були виявлені джерела викидів забруднюючих речовин, дозволу на які не отримували.  

24 Лип 2020, 17:06

Громадські ініціативи мешканців Нововолинська не підтримуються місцевою владою. Ще одним підтвердженням цього є відмова мерії 11-класникам 6-ої школи в облаштуванні мініпарку та скейт-майданчика. Про це розповіла в ефірі «Нововолинського інформаційного порталу» екоактивістка Ірина Гіль.

24 Лип 2020, 8:11

Екологічними проблемами Нововолинська реально займаються декілька місцевих жителів, тоді як влада вдає, що у місті все добре. Про це розповіла в ефірі «Нововолинського інформаційного порталу» екоактивістка Ірина Гіль.

23 Лип 2020, 8:08

Два місяці тому Оксана Грачова звернулась до екологічної інспекції України зі скаргою на неприємний запах у Нововолинську. Як розповіли БУГу, лист-відповідь, який надійшов жінці, забрала поштарка на прохання невідомої особи.

22 Лип 2020, 17:53

Екоактивіст Віктор Степюк називає завод "Кроноспан", який знаходиться у Нововолинську, справжньою пухлиною міста, яка завдає біди усім мешканцям. 

Про це він пише у блозі для видання БУГ. 

Чоловік зазначає, що міський голова, коли заходить мова про екологію, вдяє, що нічого шкідливого завод не виділяє. Водночас ще й наголошує, що нововолинці повинні бути вдячні, адже місто завдяки цьому отримує великі інвестиції. 

22 Лип 2020, 13:20

Мешканці Нововолинська, особливо вулиць Луцької та 6-ий мікрорайон, найбільше страждають від сусідства із «Кроноспаном» та ливарним заводом. Про це в ефірі «Нововолинського інформаційного порталу» розповіла екоактивіста Ірина Гіль.

21 Лип 2020, 10:17

Володимир-Волинський – місто із велодоріжками, пішохідними зонами та зеленими насадженнями. Таким бачить його урбаніст, місцевий мешканець Андрій Гнатюк.

14 Лип 2020, 14:00

Ливарний завод – один із забруднювачів повітря у Нововолинську. Проте, знаючи це, його власник не йде на співпрацю з громадою. Про це розповів в ефірі «Нововолинського інформаційного порталу» депутат міської ради, голова екологічної комісії Віктор Марчак.

14 Лип 2020, 10:10

Сторінки

Новини Нововолинська — це розділ, створений для інформування жителів міста про різні події у Нововолинську та околиці. Розділ відкритий для публікацій! Це значить, що якщо вам є що сказати жителям Нововолинська — обов’язково зробіть це у Нововолинських новинах! Так ваші новини зможуть прочитати тисячі відвідувачів Нововолинського порталу. Також найбільш цікаві Нововолинські новини дублюються у соціальних мережах.

Розміщення новин у цьому розділі не означає, що Нововолинський портал погоджується зі змістом матеріалу або поділяє точку зору чи оцінки авторів публікацій. За достовірність викладених у публікаціях даних відповідальність несуть автори.