Збиральник

Номери телефонів та адреси приймалень управління охорони здоров’я та Нововолинської ЦМЛ

novovolynsk-rada.gov.ua - 1 min 59 сек тому

 

Приймальня начальника управління охорони здоров`я Волиської облдержадміністрації : 43025,    м.Луцьк, вул.С. Бандери, тел.:  (022 ) 24-35-59;

Read More...

У слові рідному велика сила є

novovolynsk-rada.gov.ua - 6 годин 26 хв тому
P1310324 Під такою назвою у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся День інформації , який приурочили міжнародному Дню рідної мови.

Read More...

Нововолинські школярі зібрали 300 кілограмів використаних батарейок

novovolynsk-rada.gov.ua - 6 годин 56 хв тому

Без імсвсені

В Україні щодня на смітники потрапляє, за різними підрахунками, від 12-ти до 18-ти тон відпрацьованих батарейок. Це неабияк шкодить довкіллю - стверджують екологи. Адже в елементах живлення містяться важкі метали. Накопичення цих продуктів розпаду у ґрунтах рано чи пізно спричинить катастрофу. Слід додати, що одна лише батарейка забруднює шкідливими компонентами близько 400 літрів води і 20 квадратних метрів ґрунту. У лісовій зоні — це територія проживання двох дерев, двох кротів, одного їжачка і декількох тисяч дощових черв’яків.
Розуміючі масштаби небезпеки у загальноосвітніх школах нашого міста пройшов еко-конкурс «Батарейки, здавайтесь!». Школярі впродовж місяця активно збирали батарейки в спеціальні урни подаровані у рамках проекту «Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ».

 


Переможцем конкурсу стала ЗОШ №7, учні якої зібрали 97,1 кг батарейок, а згодом під час нагородження найактивніших було зафіксовано вже 120 кг використаних елементів живлення. Нагадаємо, що у рамках проекту “Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ” розпочалася підготовка до повної термомодернізація ЗОШ №7 (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, освітлення, встановлення сонячних колекторів та сонячних панелей). Друге місце у конкурсі зайняв Колегіум з результатом 73,7 кг, третє місце Гімназія 43,8 кг.
Найактивніші учасники конкурсу від кожної школи матимуть змогу взяти участь у захоплюючій екскурсії у Львів, під час якої школярі відвідають єдиний в Україні завод по переробці використаних елементів живлення і передадуть на утилізацію 500 кг батарейок.

Профорієнтаційна робота з сім"ями, які опинилися у складних життєвих обставинах

novovolynsk-rada.gov.ua - 8 годин 34 хв тому

VZ2E-lz8oFo

  З метою проведення профорієнтаційної роботи у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбулася зустріч сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.   

Read More...

Робота за договором ЦПХ – лікарняний не оплачується

novovolynsk-rada.gov.ua - 9 годин 11 хв тому

 Sms zapitannya Pravo na likarnyaniy 1 2014 07 08 11 30 29

         Згідно зі статтею 837 Цивільного кодексу України за договором підряду (договір цивільно-правового характеру) одна сторона (підрядник) зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу.

Read More...

Підтоплення Нововолинську не загрожує

novovolynsk-rada.gov.ua - 9 годин 24 хв тому

підтоплення

Весна наступає, хоча лютий ще місяць зимовий. Різке підвищення температури повітря з позначкою плюс, навіть у нічну пору, пришвидшує танення снігу.

Read More...

Під час тренінгу старшокласники визначали найважливіші людські цінності

novovolynsk-rada.gov.ua - 9 годин 26 хв тому

4MElhml9hvw

За участю десятикласників загальноосвітньої школи №7 відбувся тренінг на тему "Цінності та переконання людини", який провела фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Анжела Качан.

Read More...

Що варто знати працюючим

novovolynsk-rada.gov.ua - 9 годин 39 хв тому

8765

Коли чують слова Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, спеціалісти Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України виконують важливу соціальну функцію – забезпечують своєчасну виплату  пенсій та допомог більше ніж 25 тис. громадян міста Нововолинська та Іваничівського району.

Read More...

На території обслуговування Володимир-Волинської ОДПІ до бюджетів сплачено 91,2 мільйона гривень

novovolynsk-rada.gov.ua - 9 годин 52 хв тому

ю 2

У січні 2017 року платники податків на території обслуговування Володимир-Волинської ОДПІ спрямували 91,2 мільйона гривень податків і зборів до бюджетів всіх рівнів.

Read More...

Небесна Сотня дивиться на нас

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Лют 2017 17:19

P2200022

Сьогодні, 20 лютого, ми серцем і пам’яттю повертаємося  до лютневих подій 2014 року, які назавжди змінили хід історії.Безжальні розстріли мирних демонстрантів,   які стали  на захист демократії, європейського майбутнього нашої держави, та передчасно обірвані людські життя. За таку бажану свободу нам довелося заплатити кров’ю кращих синів України.  

Read More...

У Нововолинську відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО Богдану Корнелюку

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Лют 2017 15:50


P2200028 copy

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні,  на фасаді  вищого професійного училища  встановили меморіальну дошку   Богдану Корнелюку. Юнак поповнив список семи побратимів, які навчалися у цьому навчальному закладі.

Read More...

СЕРГІЙ БАЙДОВСЬКИЙ – ГЕРОЙ НЕБЕСНОЇ СОТНІ (21 серпня 1990 – 20 лютого 2014)

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Лют 2017 11:21

Байдовський Сергій Романович

 Одна із останніх цитат на його сторінці в соціальній мережі – слова Левка Лук’яненка: «Нація, яка не готова посилати синів на смерть, не виживе…»

Read More...

У Нововолинську вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні та подвиг учасників Революції Гідності

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Лют 2017 10:39

небесна сотня

Сьогодні, у День Героїв Небесної Сотні, в Нововолинську  проходить низка заходів.

Read More...

Ще більш як сорока сім"ям призначили субсидію на житлово-комунальні послуги

novovolynsk-rada.gov.ua - 17 Лют 2017 15:11

ро

46 справ розглянули сьогодні, 17 лютого, на засіданні комісії з соціальних питань. Його провела начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Волчанюк.  

Read More...

Громадська організація «Спілка шахтарів - інвалідів праці Волині» обрала нового керівника

novovolynsk-rada.gov.ua - 17 Лют 2017 14:19

 P2170023

Сьогодні, 17 лютого,   у залі засідань міської ради відбулися  позачергові збори  Спілки шахтарів-інвалідів праці Волині, на яких члени громадської організації обирали нового керівника. У перший день січня цього року пішов із життя  попередній спілковий лідер  -  Олексій Ласкевич, який, як відзначали його колеги, був людиною щирою і відкритою, відданою своїй справі, чесно і самовіддано трудився  на благо людей. Тож  на початку зборів  присутні хвилиною мовчання вшанували його пам’ять.

Read More...

Провели профілактичний рейд у сім’ї, котрі перебувають у складних життєвих обставинах

novovolynsk-rada.gov.ua - 16 Лют 2017 17:30

14582947410 autozoom 564x488

     Сьогодні, 16 лютого, працівники Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та Державної служби з надзвичайних ситуацій провели спільний рейд з метою профілактичної роботи у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Read More...

Волинян запрошують задекларувати доходи, одержані за кордоном

novovolynsk-rada.gov.ua - 16 Лют 2017 17:29

полрьєджоа

Іноземні доходи обов’язково треба декларувати. Отож, волинян, котрі в минулому році отримували доходи в іноземній валюті, запрошують подати Податкову декларацію за 2016 рік.

Read More...

Виконком прийняв рішення з тридцяти питань

novovolynsk-rada.gov.ua - 16 Лют 2017 16:48

 IMG 2772 copy

    30 питань розглянули сьогодні на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Read More...

Вносяться зміни до міського бюджету на 2017 рік

novovolynsk-rada.gov.ua - 16 Лют 2017 15:22

 IMG 2773

Внесення змін до міського бюджету – перше питання, яке розглянули на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Read More...

RSS-матеріал