Збиральник

Небесній Сотні шана й молитва

novovolynsk-rada.gov.ua - 1 година 5 хв тому

IMG 7415

20 лютого 2019 року виповнюється п’ята річниця перемоги Революції Гідності і, водночас, - сумні роковини загибелі Небесної Сотні – героїв, які поклали своє життя за краще майбутнє для України і для усіх нас.

Read More...

Бережемо пам"ять про Героїв Небесної Сотні

novovolynsk-rada.gov.ua - 8 годин 27 хв тому
IMG 0584

Сьогодні, 20 лютого, – пам’ятний день в історії нашої держави. Вкотре ми серцем і пам’яттю повертаємося до лютневих подій 2014-го року, які відбувалися на столичному Майдані. Тоді він об’єднав десятки тисяч наших співвітчизників із усіх регіонів, котрі боролися за незалежність і справедливість. Чимало патріотів віддали за це своє життя. Серед них – і наш земляк – Сергій Байдовський.

top-photo copy copy copy copy copy copy
Пам’ятаймо тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Небесну Сотню та Героїв, що полягли на сході. Адже саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими.
Їхні безсмертні душі відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у нашій пам’яті, бо Герої не вмирають!
Сьогодні нововолинці вшанують подвиг учасників Революції Гідності. О 15.00 годині біля фотостели Небесної Сотні відбудеться мітинг пам’яті.

Міська молодіжна рада збирається на перше у цьому році засідання

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Лют 2019 17:13

круглий стіл

21 лютого 2019 року у каб. №304 відбудеться засідання міської молодіжної ради. У порядку денному питання про роботу дорадчого органу за 2018 рік.

Read More...

Нововолинські служби провели рейд "Сім"я"

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Лют 2019 16:25
imagesржїєжд Сім'я є природним середовищем первинної соціаліза­ції дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтрим­ки, засобом збереження і передання культурних цінностей від покоління до покоління.

Read More...

Виконком ухвалив рішеня більш як із 30 питань

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Лют 2019 15:37

IMG 7345

 

Понад 30 питань, що стосуються життєдіяльності міста, розглянули на засіданні виконкому сьогодні, 19 лютого. Члени виконкому схвалили зміни до міського бюджету на 2019 рік. При цьому враховано медичну субвенцію з державного бюджету в сумі 1162,1 тис.гривень, передбачену рішенням Поромівської сільської ради від 20 грудня 2018 року, та медичну субвенцію з державного бюджету в сумі 838,0 тис. гривень, передбачену рішенням Литовезької сільської ради від 22 грудня 2018 року.

Крім того, розпорядження КМУ від 23.01.2019 № 39-р міському бюджету по загальному фонду направлена субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у сумі 3 мільйони 290 тисяч гривень. З них на будівництво 2-х спортивних майданчиків зі штучним покриттям по вул. Сірка,5 та на 15 м-ні, б.6, планується витратити по 800 тисяч гривень, на капітальний ремонт фасаду ЗОШ № 2 – 1000,0 тис. гривень, для придбання подрібнювача деревини для потреб Благодатної селищної ради – 120 тисяч гривень. Решта коштів спрямують на придбання музичних інструментів для дитячої школи мистецтв та міського палацу культури, реабілітаційного обладнання для центральної міської лікарні, придбання і встановлення системи відеонагляду для спеціалізована школи № 1 - колегіум та гімназії, а також на інші заходи.

Передбачено надання субвенції державному бюджету в сумі 22,5 тис. гривень на придбання обладнання для Нововолинського відділу поліції.

У цілому видаткова частина міського бюджету збільшується на 20 мільйонів 586 тисяч гривень.

Заступник міського голови, голова спостережної комісії Олександр Громик поінформував про результати роботи за 2018рік. Він повідомив, що  комісія організовувала громадський контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання. Нині на обліку перебуває 12 осіб, звільнених умовно-достроково, з якими постійно працює комісія.

Виконком погодив інвестиційну програму комунального підприємства Виробничого управління комунального господарства на 2019-2023 роки, про яку розповів начальник відділу економіки Роман Подлевський. Він зазначив, що на реалізацію програми передбачено 7 мільйонів 236 тисяч гривень. Джерела фінансування заходів - це кошти державного, обласного та міського бюджетів та кошти підприємства.У цьому році планується скерувати 200 тисяч гривень для придбання контейнерів для роздільного сортування сміття.

IMG 7351

 

Члени виконкому затвердили ціни на додаткові платні послуги, які надають підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго» і «Нововолинськводоканал», встановили тарифи на послуги Нововолинської центральної міської лікарні та на платні послуги, що надаються закладами культури. Стовідсотково звільняються від плати за навчання у дитячій школі мистецтв діти військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків, або стали інвалідами І-ІІ групи, діти військовослужбовців, що мають статус учасників АТО та ветеранів війни - учасників бойових дій, діти-сироти або позбавленні батьківського піклування, діти-інваліди. 

 

IMG 7360

 

Виконком схвалив програму покращення функціонування центру обслуговування платників податків у м. Нововолинську на 2019 рік, утворив Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та затвердив її склад.

 

IMG 7366

Рішенням виконкому визначені місця для тимчасового розміщення матеріалів передвиборної агітації в ході підготовки до чергових виборів.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та 

зв"язків з громадськістю.

 

Як працював терцентр минулого року

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Лют 2019 12:57

IMG 7334

Для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, в умовах стаціонарного догляду, у селищі Благодатному функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Про роботу цієї установи упродовж 2018 року слухали на сьогоднішньому засіданні виконкому. Директор терцентру Валентина Журавська повідомила, що торік його працівники обслужили 1 310 осіб. Загальна сума наданих платних соціальних послуг за цей період становить майже 597 тисяч гривень.

Read More...

До уваги пенсіонерів, які одержують субсидії

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Лют 2019 12:55

subsidiyi-710x434

З 1 березня 2019 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №62 від 6 лютого 2019 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», кошти для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидій готівкою.

Read More...

Особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати листи талонів

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Лют 2019 11:18

imagesнрол

Згідно з Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» на проїзд по Україні видаються листи талонів:

Read More...

З дев"ятикласниками провели тренінг на правову тематику

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Лют 2019 11:00

52377617 816963705332849 5767779669914943488 n

Центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді продовжує цикл тренінгів для старшокласників на правову тематику. Психолог цієї установи Анжела Качан провела тренінгове заняття з дев’ятикласниками ЗОШ №2. Цього разу обрали актуальну тему - "Причини вчинення правопорушень та відповідальність неповнолітніх".

Read More...

Депутати обговорили проекти рішень чергової сесії

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Лют 2019 17:15

IMG 7319

Шістдесят проектів рішень розглянули обранці громади сьогодні на Дні депутата. Звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік надала начальник фінансового управління Галина Бурочук.    

Read More...

Обговорили питання щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Лют 2019 15:30

original-photo copy

15 лютого 2019 року відбулося засідання міської постійно діючої міжвідомчої комісії, на якій обговорили питання щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання. Розглянувши дві заяви громадян, позитивне рішення комісії на відключення отримали будинки:

Read More...

Про права виборців говорили на семінарі

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Лют 2019 14:52
IMG 8825

18 лютого 2018 року в рамках просвітницької кампанії "Я маю право голосувати!" начальник Нововолинського бюро правової допомоги- Скриннік В.Р., разом з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Нововолинської міської ради - Кіндюком А.В. на базі Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості провели лекцію для безробітних громадян м.Нововолинська та смт.Благодатне на тему: "Право громадянина голосувати!".

IMG 8822
2019 рік є роком загальнонаціональних виборів: президентських виборів та парламентських.
Згідно з Конституцією України одне з основних прав громадян є право обирати і бути обраними.
Саме тому Міністерством юстиції України і Центральною виборчою комісією України прийнято рішення започаткувати загальнонаціональну кампанію "Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУВАТИ!"
Під час заходу Скриннік В.Р. роз"яснила, що від народного волевиявлення залежить правове майбутнє нашої держави. Кампанія спрямована в першу чергу на виборців:
- які будуть реалізовувати своє виборче право вперше, тобто це громадяни, які на день виборів досягли 18 років; - на виборців, які є внутрішньопереміщеними особами та перемістились на інші території України та не знають як реалізувати своє конституційне право; - на виборців, які змінили своє місце реєстрації і не знають як реалізувати своє виборче право через незнання змін в законодавстві.
Правники також наголосили, що права взяти участь у виборах громадянин може бути позбавлений лише у тому випадку,якщо його у судовому порядку визнано недієздатним.
Кіндюк А.В. поінформував громадян про те, що необхідно заздалегідь перевірити свої персональні дані у списку виборців і це можна зробити через "Кабінет виборця" на сайті - Дежавний реєстр виборців або через відділ ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року; що робити, якщо вашого імені не виявилося у згаданому списку.Було повідомлено, як переселенцю проголосувати на виборах президента. Наголосив, що відділ ведення Державного реєстру виборців в м. Нововолинську знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, б-р. Шевченка, буд.7 кб.№327, №329 (3 поверх), який буде працювати щоденно і у вихідні дні. По завершенню заходу усім писутнім вручили методичні рекомендації з контактами Нововолинського бюро правової допомоги.
Нагадуємо, що Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19, тел. (03342) 3-80-11, viber+380731264143. е-mail: volodymyr-volynskyy.volyn@legalaid.lt.ua Нововолинське бюро правової допомоги працює з 9 год до 18 год щоденно, крім вихідних, за адресою: м. Нововолинськ, вул. В. Винниченка, буд. 14, тел. (03344) 4-48-14, е-mail: novovolynske@legalaid.lt.ua

 

 

Нові професії презентували безробітним

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Лют 2019 14:28

 

Днями в приміщенні Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний семінар для безробітних "Оволодій новою професією". Захід проведено задля підвищення рівня поінформованості безробітних щодо можливості отримання нової професії на замовлення ПрАТ "СКФ Україна".

Read More...

На комісії говорили як запобігти кору

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Лют 2019 13:12

IMG 5713

Стан   епідеміологічної ситуації та вжиття дієвих заходів із поширення захворюваністю кором в Нововолинську обговорили члени міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки 15 лютого. Засідання провів заступник міського голови Володимир Рожелюк.

Read More...

ПОРЯДОК відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Лют 2019 12:49

5c5179a03f270722741943

 

Послуга з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня” надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років;

Read More...

Важливі житлові питання розглянули на комісії

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Лют 2019 12:39

  

NZ173339 280x280 copy

Під керівництвом заступника міського голови Володимира Рожелюка відбулося засідання комісії з житлово-побутових питань. Найперше члени комісії заслухали повідомлення Житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради щодо закінчення договору найму соціального житла за двома адресами. Розглянувши це питання, вирішили попередити наймачів про необхідність обов'язкового поновлення документів з метою встановлення підстав для продовження договору найму соціального житла.

Read More...

Про булінг говорили з восьмикласниками

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Лют 2019 10:06

52109808 814312092264677 2425285401175392256 n

Тренінг  на тему "Профілактика булінгу в школі" відбувся у ЗОШ  №2. Його провела психолог  Нововолинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  Анжела Качан з восьмикласниками навчального закладу.

Read More...

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ НОВОВОЛИНСЬКА ЗА 2018 РІК

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Лют 2019 10:02

жфла copy

РИНОК ПРАЦІ

 

На кінець грудня 2018 року у міському центрі зайнятості перебувало на обліку 539 безробітних (6,9% від кількості безробітних в області), що на 16,0% менше, ніж на початок року. Із загальної кількості безробітних: 69,6% – жінки, 36,9% – молодь у віці до 35 років.

На одну вакансію на кінець року претендувало 2 особи (в області – 3 особи).

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, у грудні склала 372 особи. Середній розмір допомоги становив 2085 грн, що дорівнює 56,0% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн), в області – відповідно 2577 грн і 69,2%.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у 2018 році призначено 14,1 тис  домогосподарств на суму 3,9 млн грн. Середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одне домогосподарство становив 275,7 грн (у 2017 р. – 410,5 грн).

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у грудні отримали 6,1 тис домогосподарств.

Крім того, 40 домогосподарствам були призначені субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на суму 122,4 тис грн.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

Підприємства міста реалізували промислову продукцію (товари, послуги) на суму 5,0 млрд грн, що становило 16,0 % загальнообласних обсягів.

У розрахунку на одну особу реалізовано промислової продукції на 86,7 тис грн.

будівництво

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами міста становив47,0 млн.грн.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 78,7% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти – 14,8% та 6,5% відповідно.

Повідомлення Головного управління статистики

у Волинській області

У міській раді вшанували афганців

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Лют 2019 09:24

IMG 7261

 

У ці лютневі дні минає 30 років з часу виведення військ з Афганістану. Відзначаючи чергову дату закінчення тієї кровопролитної війни, ми   віддаємо данину пам'яті й поваги людям, які стали свідками й учасниками воєнних подій. Аби вшанувати живих і пам’ять загиблих, напередодні знакової дати у залі засідань міської ради зібралися воїни-інтернаціоналісти та представники влади.

 

Read More...

Цікава пропозиція для юристів

novovolynsk-rada.gov.ua - 14 Лют 2019 22:28

ghfd 

Нововолинське бюро правової допомоги запрошує до співпраці осіб, що здобувають чи отримали юридичну освіту та бажають пройти навчальну практику, стажування, отримати досвід роботи.

За період проходження практики ми допоможемо Вам оволодіти сучасними методами та формами праці юриста , навчитися захищати права , свободи і законні інтереси громадян. Допоможемо закріпити та поглибити теоретичні знанняз конституційного, цивільного, трудового, кримінального, господарськогота інших галузей права і на їх основі самостійно вирішувати конкретніжиттєві ситуації в управлінській та господарській діяльності.

     Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні,отримати практичні навички в правовій сфері та пройтипрактику, стажування - спробуйте свої сили!

Звертайтесь за адресою:вул. Винниченка, 14, м.Нововолинськ, Волинська область, 45400,Україна

Графік прийому громадян: з Пн-Пт 9.00 - 18.00 год.

Телефон: (03344) 4-48-14

Електронна адресаnovovolynske@legalaid.lt.ua

Сторінки

Subscribe to НОВОВОЛИНСЬК - інформаційний портал збирач новин