Збиральник

З 1 липня змінюється вартість оформлення біометричних паспортів

novovolynsk-rada.gov.ua - 9 годин 52 хв тому

150112112339 biometric passport ukraine 624x351 unian

      За декілька днів набуде чинності постанова Кабінету Міністрів України щодо зміни вартості оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта для виїзду за кордон. 

Read More...

Як стати присяжним?

novovolynsk-rada.gov.ua - 13 годин 52 хв тому

65251779 439474499972786 8119638250068377600 n

На продовження нашої рубрики про те, хто такі присяжні, зазначимо, як ним стати.

Read More...

У Нововолинську відзначатимуть День Конституції України

novovolynsk-rada.gov.ua - 24 Чер 2019 12:58

thumb-article-410x243-cf93

28 червня ми відзначатимемо одне з найбільших державних свят – День Конституції України. Цей день увійшов в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою.

Read More...

Не станьте жертвами обману

novovolynsk-rada.gov.ua - 24 Чер 2019 12:03

      shahrayi

     Нововолинська міська філія Волинського обласного центру зайнятості інформує, що дедалі більше громадян стають жертвами обману. Шахраї почали діяти від імені роботодавців.

Read More...

до відома виборців Нововолинська та смт Благодатне!

novovolynsk-rada.gov.ua - 24 Чер 2019 10:27

21-07-2019-tmb-270x180
Ще раз нагадуємо: 21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів.

Read More...

День Скорботи : час минає - пам"ять залишається

novovolynsk-rada.gov.ua - 21 Чер 2019 17:14

IMG 0154

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день став   історичним днем глибокої скорботи. Адже жахлива війна торкнулася багатьох людських доль.

Read More...

Андрій Сторонський зустрівся з представниками Британської ради

novovolynsk-rada.gov.ua - 21 Чер 2019 15:46

IMG 0121

У міській раді відбулася зустріч керівників міської влади із представниками від Британської ради в Україні, які є партнерами громадської організації «Молодіжний ресурсний центр «Нові крила». Спільний проект міської влади та цієї громадської організації «Мистецький двір» став одним із кращим в Україні та увійшов у каталог 100 кращих практик молодіжної роботи, а на початку червня проведені роботи з реставрації цього проекту до нового сезону.

Read More...

Нововолинців запрошують на військову службу за контрактом

novovolynsk-rada.gov.ua - 21 Чер 2019 10:39

 IMG 9688

         З метою добору претендентів на військову службу за контрактом у Збройних силах України серед зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку, як шукачі роботи, 18 червня 2019 року у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості проведено ярмарок вакансій для 39-го зенітного ракетного полку ЗСУ. У заході взяли участь 18 пошукачів роботи.

Read More...

У Нововолинську найвищий заробіток

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Чер 2019 17:14

щш

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників м.Нововолинська у січні-березні 2019 року становила 8843 грн, що в 2,1 раза вище рівня законодавчовстановленої мінімальної зарплати (4173 грн), в області відповідно –7786 грн та в 1,9 раза вище. За рівнем заробітків місто займало першу позицію серед міст області. Про це повідомили у відділі статистики в Нововолинську.

Стартував купальний сезон на міському озері

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Чер 2019 15:54

 

оз

Як повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захистку населення Дмитро Трофимчук, вода з відкритого водоймища за мікробіологічними показниками відповідає нормам.

Read More...

У 2018 році видано більше сотні документів дозвільного характеру в сфері будівництва

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Чер 2019 15:06

Рисунок1
    У травні минулого року у структурі виконавчого комітету міської ради почав працювати відділ державного архітектурно-будівельного контролю. Нововолинськ став другим містом на Волині після Луцька, що нині самостійно виконує містобудівні повноваження.

Read More...

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

novovolynsk-rada.gov.ua - 20 Чер 2019 14:01

 730da9a50ef4aa00cb6e5375d12890e9

       Нововолинський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області інформує, що наказом Головного територіального управління юстиції у Волинській області від 18.06.2019 року № 115/6 оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «В», а саме на посади:

Read More...

Проект будівництва очисних споруд презентували у міській раді

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Чер 2019 17:02

IMG 0066

Сьогодні у приміщенні Нововолинської міської ради презентували проект будівництва очисних споруд ТзОВ «Птахокомплекс» Губин», яке входить до Агропромислової групи «Пан Курчак». У заході взяли участь керівники цього підприємства, представники кампанії, яка встановлюватиме очисні споруди, та міської влади, члени  депутатської комісії з питань екології, фахівці Держпродспоживслужби й мешканці міста.

Нагадаємо, тривалий час були нарікання мешканців Нововолинська щодо нестерпного запаху, який пов"язувавали із діяльностю ТзОВ “Птахокомплекс Губин” та спостерігалися факти порушення норм екологічного законодавства. Тож сьогоднішній захід організували, аби зменшити градус звичайної напруги та поінформувати громадськість міста щодо плану подальших дій підприємства стосовно усунення недоліків.

-Це серйозний проект будівництва локальних очисних споруд, що дасть змогу не скидати недостатньо очищені стічні води на очисні споруди Нововолинська. Можливо, через деякий період ми зможемо використати досвід і для будівництва очисних споруд самого міста, - зазначив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

IMG 0063

За словами виконувача обов’язки директора ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» Володимира Львова, вони шукали шляхи розв’язання ситуації, зокрема, їздили підприємствами, вивчали досвід, аби комплексно вирішити проблему. І у результаті визначилися з кампанією, яка встановлятиме очисні споруди на підприємстві. 5 квітня цього року з нею підписали контракт.

- Ми вирішили вкласти серйозну інвестицію на реалізацію проекту, сума якого становить близько 500 тисяч євро, - повідомив Володимир Львов.

Власник фірми, яка встановлюватиме очисні споруди, розповів про практичне втілення проекту.

IMG 0073

Спікери відповіли на запитання присутніх, які цікавилися тим, як реагуватиме очисна система у випадку виникнення аварійної ситуації, як працюватиме система вентиляції та чи не буде неприємного запаху.

Керівництво підприємства сподівається, що до серпня завезуть обладнання і розпочнуть встановлення очисної станції .Коли роботи будуть виконані, можна буде подивитися, як це працюватиме в реальних умовах.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Чер 2019 12:39

жпаві copy

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації - Детальний план території «Будівництво та обслуговування кварталу індивідуальної (садибної) житлової забудови в районі вул. Заводська (територія розташована на вул Заводській, між ділянкою колишнього цегельного заводу і межею міста від села Низкиничі)».

Детальний план розроблено з метою визначення планувальної структури і функціонального призначення територій та параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Семенюк В.Ф., м. Луцьк.

Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 4 серпня 2017 року № 18/18 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинську».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається будівництва та обслуговування кварталу індивідуальної (садибної) житлової забудови в районі                        вул. Заводської,на земельній ділянці площею 3,1039 га планується 21-на земельна ділянка для будівництва садибних житлових будинків, площа земельної ділянки для будівництва торгово – офісної будівлі – 101 кв.м, площа проїздів в межах червоних ліній – 0,4640 га, площа озеленення – 0,3441 га.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови, план проектних ліній.

Текстові матеріали:  Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.  

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням: прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису;  від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування, з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

У Нововолинську стартували Дні сталої енергії

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Чер 2019 23:20

учасники1

Сьогодні, 18 червня, у Нововолинську стартували Дні сталої енергії. Заходи розпочалися із засідання круглого столу, яке проходило у приміщенні міськвиконкому за участю представників проекту IFC у Волинській області, міської влади,  Ощадбанку, житлово-комунального об’єднання, виробничого управління комунального господарства та керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Учасники обговорили питання енергозбереження в житлово-комунальному господарстві.

Read More...

У Нововолинську проведе прийом головний казначей Волині

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Чер 2019 15:26

zavantazhennya 34

20 червня 2019 року у приміщенні  Управління Державної казначейської служби України в м.Новоовлинську за адресою: вул. Святого Володимира,3, здійснюватиме прийом громадян з особистих питань начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області Леміщак Михайло-Мирослав Васильович. Прийом проходитиме з 12.00 до 14.00 години.

Роз"яснення щодо звітності по заборгованості страхувальників до Фонду соціального страхування України

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Чер 2019 15:15


фонд
Страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України до повного погашення заборгованості.

Read More...

Нововолинці можуть безоплатно обстежитися на пересувному флюорографі

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Чер 2019 13:29

IMG 20190618 115127

З метою раннього виявлення  раку легень, туберкульозу легень у  Нововолинську з 18.06.2019 року  по  09.07.2019 року біля амбулаторії №4 ЗПСМ  КНП «Нововолинський Центр ПМСД» (колишнє приміщення дитячої поліклініки) безкоштовно працюватиме пересувний цифровий флюорограф. Обстеження можна пройти щоденно, окрім п’ятниці, суботи та неділі, з 900 год. до 1500 год., за направленням сімейного лікаря і педіатра та без направлення.

IMG 20190618 115115

Нагадуємо, що флюорографічне обстеження легень проводиться    1 раз у рік. Його можуть пройти усі бажаючі віком від 14 років.

                                                         

 Управління КНП «НЦПМСД».

У пришкільному таборі пізнавали світ професій

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Чер 2019 12:33

   IMG 9669

Кожного літа фахівці Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості проводять профорієнтаційну роботу у пришкільних таборах. Минулого тижня відбулася зустріч з учнями Нововолинської ЗОШ №2. Такі заходи мають на меті послідовно формувати у дітей розуміння світу професій та свого подальшого місця в ньому, поповнення знань про актуальні спеціальності сьогодення.

Read More...

Про виплату державних допомог та компенсацій за червень 2019 року

novovolynsk-rada.gov.ua - 18 Чер 2019 12:10

щл

Шостого червня 2019 року надійшли кошти соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам і щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи, а також за престарілим, який досяг 80-річного віку в сумі 5 942,7 тис. грн.

Сьомого  червня управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради проведено виплату державних допомог за червень 2019 р.:

● сім’ям з дітьми, в т.ч.:

- допомога у зв’язку з вагітністю та пологами - 17 особам на суму 35,9 тис. грн.;

-допомога при народженні дитини – 1 439 особам на суму 1690,5 тис. грн.;

- допомога на дітей, над якими встановлено опіку - 57 особам на суму 265,3 тис. грн.;

- допомога одиноким матерям –212 особам на суму 398,3 тис. грн.;

- допомога при усиновленні дитини – 3 особам на суму 2,6 тис. грн.;          

● державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям –224 особам на суму 815,6 тис. грн.;

● тимчасової державної допомоги дітям –20 особам на суму 20,7 тис. грн.;

● допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 70 особам на суму 141,4 тис. грн.;

● допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам - 678 особам на суму 1 333,1 тис. грн.;

·  державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам –110 особам на суму 177,0 тис. грн.;

·  тимчасової державної соціальної допомоги особам пенсійного віку, які не набули права на пенсію – 10 особам на суму 16,2 тис. грн.;

· щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи, а також за престарілим, який досяг 80-річного віку – 263 особам на суму 9,1 тис. грн.

Десятого червня надійшли кошти та 12 червня.2019 року проведена виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за червень 2019 року – 7 особам на суму 92,2 тис. грн., а також соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за червень 2019 року – 1 особі на суму 15,8 тис. грн. За 8 одержувачів допомог сплачено єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування 8,3 тис. грн. Виплата проведена повністю. Заборгованості немає.

Десятого червня проведена щомісячна виплата за червень 2019 року:

- ветеранам ОУН-УПА 31 особі на суму 3,1 тис. грн.,

- інвалідам війни та учасникам бойових дій, які досягли 90-річного віку 21 особам на суму 2,1 тис. грн.

Сторінки

Subscribe to НОВОВОЛИНСЬК - інформаційний портал збирач новин