Збиральник

Як нововолинці ярмаркували

novovolynsk-rada.gov.ua - 1 година 26 хв тому

1551444547 l

У суботу, 20 квітня, в Нововолинську відбувся передсвятковий сільськогосподарський ярмарок, у якому взяли участь фермерські господарства і товаровиробники Волинської та інших областей. На ярмарку нововолинці мали можливість придбати м'ясні та ковбасні вироби, свіжу рибу, хлібобулочні вироби, продукти бакалії, олію, мед, яйця, овочі та фрукти, а також  інші товари за цінами виробника.

Read More...

Ольга Попіка: "Імунізація – один із найефективніших методів профілактики інфекційних захворювань"

novovolynsk-rada.gov.ua - 1 година 1 min тому

V2

Сьогодні в Україні стартував тиждень імунізації, який проводиться щорічно, починаючи з 2005 року. Цього року він проходить під девізом: «Захистимося разом: #вакцини працюють!» Його головна мета – підвищення обізнаності населення про важливість повноцінної імунізації протягом усього життя, а також про необхідність усунення прогалин у вакцинації.

Як повідомила головний лікар Нововолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка, упродовж тижня, з 22 по 28 квітня, сімейні лікарі та педіатри Центру ПМСД проводитимуть інформаційні кампанії серед населення. Зокрема, відбудуться зустрічі зі старшокласниками навчальних закладів міста, де розповідатимуть про важливість вакцинування.

Ольга Попіка наголосила, що імунізація – один із найефективніших методів профілактики інфекційних захворювань та попередження епідемій. Йдеться про щеплення за календарем від інфекційних хвороб – кору, краснухи, правцю та інших. Вона підкреслила, що важливим є вакцинування і проти дифтерії, оскільки, в недалекому майбутньому інфекціоністи прогнозують спалах і цієї недуги. До слова, дифтерія небезпечніша за кір, адже смертність від цієї хвороби сягає до 50%.

-Вакцини від кору, дифтерії й інших недуг, як для дорослих, так і дітей, є безоплатними, і їх в місті є у достатній кількості, - запевнила Ольга Попіка.

Уряд затвердив порядок ведення Електронного реєстру лікарняних

novovolynsk-rada.gov.ua - 2 годин 49 хв тому

freepik com 2 650x410

Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацездатність, затверджено Кабінетом Міністрів України. Документ розроблено фахівцями Фонду соціального страхування України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, Пенсійного фонду України.

Read More...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ!

novovolynsk-rada.gov.ua - 3 годин 30 хв тому

 

87

23 квітня 2019 року в приміщенні Нововолинського бюро правової допомоги відбудеться прийом громадян регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов Сітовською та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталією Смолярчук.

Read More...

Обговорили питання щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання

novovolynsk-rada.gov.ua - 22 Кві 2019 15:29

original-photo copy

Днями відбулося засідання міської постійно діючої міжвідомчої комісії, на якій обговорили питання щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.  Розглянули дві заяви громадян. Позитивне рішення комісії на відключення отримали мешканці будинку по вулиці Героїв АТО, 28 м. Нововолинськ (8 - квартирний житловий будинок).

Нагадаємо, на сьогодні в Україні діє наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства України від 22.11.2005 № 4 (із змінами, внесеними наказом Мінжитлокомунгоспу від 06.11.2007 № 169, який набув чинності з 09.12.2007) що дозволяє відключати від центрального опалення і гарячої води тільки весь будинок, а не окремі приміщення.

Для того, щоб отримати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання необхідно:

$11.     Організувати збори власників (уповноважених осіб власників) приміщень у житловому будинку з приводу відключення житлового будинку від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Скласти Протокол про згоду власників (або уповноваженими особами власників) приміщень у житловому будинку на відключення їх нього будинку від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання з подальшим влаштуванням систем індивідуального (поквартирного) теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання);

$12.     Потрібно звернутися в Центр надання адміністративних послуг написавши заяву до постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань, щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.

У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП власник (власники) будинку зазначає причини відключення.

До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи з вирішення питання відключення від мереж ЦО і ГВП та прийняття рішення про влаштування в будинку системи автономного опалення. Рішення про відключення будинку від системи централізованого опалення з улаштуванням індивідуального опалення має бути підтримане всіма власниками (уповноваженими особами власників) приміщень у житловому будинку.

$13.     Після вивчення поданих документів вищезгадана постійно діюча міжвідомча комісія приймає рішення щодо відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. При цьому обов’язково враховуються технічні можливості існуючих мереж газопостачання, водопостачання та електропостачання даного населеного пункту, або окремого мікрорайону щодо забезпечення живлення запропонованої власником (власниками) системи теплопостачання.

Відмовити у відключенні від центрального опалення комісія може, якщо хоча б один з власників квартир не згоден на відключення від центрального опалення, або в разі, якщо відключення є технічно неможливим.

Чимало маніпуляцій та недостовірної інформації, що збурює мешканців міста, публікується у ЗМІ стосовно індивідуального відключення.

Індивідуально, в окремих випадках, мешканці міста зможуть відключитися від центрального опалення та водопостачання за умови введення в дію частини положень нового Закону України “Про житлово-комунальні послуги” (№ 2189-VIII від 09.11.2017 року), зокрема п.7 розділу VI “Прикінцевих та перехідних положень” (щодо права власників квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до мереж централізованого опалення, у встановленому порядку відокремити від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему автономного опалення.

Відповідно до п.1 розділу VI “Прикінцевих та перехідних положень” даний Закон у новій редакції набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування та вводиться в дію з 1 травня 2019 року (згідно зі змінами, внесеними Законом України №2454-VIII від 07.06.2018 року). На сьогодні центральним органом виконавчої влади не розроблено новий Порядок відключення окремих споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.

Роз’яснення: Починаючи з 01.05.2019 року споживач буде мати право встановити в своєму помешканні індивідуальне опалення, якщо більше половини власників квартир у багатоквартирному будинку вже зробили це раніше.

Відповідно до п.7 Прикінцевих та перехідних положень нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у багатоквартирних будинках, в яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.

Не допускається примусове відокремлення (відключення) від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води власників квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, у багатоквартирних будинках у разі відокремлення (відключення) від цих мереж інших власників квартир та нежитлових приміщень.

Відділ будівництва, комунального господарства і газифікації

У Нововолинську прийом громадян проводитиме керівництво Головного територіального управління юстиції у Волинській ...

novovolynsk-rada.gov.ua - 22 Кві 2019 15:14

1ec21114143e6e6f1fc0c3cd5daaf98a

03 травня 2019 року з 10.00 год. до 13.00 год. у приміщенні Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області (м. Нововолинськ, вул. Винниченка, 14) відбудеться особистий виїзний прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції у Волинській області. 

Read More...

Працівники виконкому вийшли на толоку

novovolynsk-rada.gov.ua - 22 Кві 2019 15:01

58442359 2331841507057345 8511234590520639488 n copy

Напередодні Великодня проходить генеральне прибирання міста.

19 квітня на весняну толоку вийшли і працівники структурних підрозділів міськвиконкому, фінансового управління та управління освіти.

Read More...

Як голосували нововолинці

novovolynsk-rada.gov.ua - 22 Кві 2019 11:57

IMG 8320

Як пройшли вибори Президента України у Нововолинську та у сел. Благодатне 21 квітня 2019 року та які їхні попередні результати - повідомив сьогодні на прес-конференції міський голова Віктор Сапожніков.

Read More...

Вакансія!

novovolynsk-rada.gov.ua - 19 Кві 2019 11:19

vakansiya1-620x311

«Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» виконавчого комітету міської ради.

Вимоги до претендентів: повна вища юридична освітаза освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;стаж роботи за фахом у державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурс: заява про участь у конкурсі, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, передбаченомуЗаконом України "Про запобігання корупції", копія паспорта, копія РНОКПП, копія документів про освіту, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія військового квитка приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в  кабінеті № 302 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27. Телефон для довідок 3-14-32».

У Нововолинську оголосили конкурс на посаду директорів семи шкіл

novovolynsk-rada.gov.ua - 17 Кві 2019 14:47

tabl59ba5964eca27

 

 

«Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти:

1. Нововолинської гімназії (адреса: м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 4А).

2.Навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум» (адреса: м. Нововолинськ, проспект Перемоги, 6);

3.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (адреса: м. Нововолинськ, вулиця Маяковського, 5);

4.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (адреса: м. Нововолинськ, вулиця Грушевського, 19);

5.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (адреса: м. Нововолинськ, 6 мікрорайон, 1;

6.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 (адреса: м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 43);

7.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 (адреса: смт. Благодатне, вул. Л. Українки, 2).

Вимоги до претендентів: повна вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста); стаж роботи за фахом не менше 3 років; знання Конституції України; знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р; знання державної мови.

Конкурсний відбір буде здійснюватись за результатами знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти; перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурсприймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в  кабінеті № 302 за адресою м. Нововолинськ, пр. Дружби,27. Телефон для довідок 3-14-32, а саме:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

           - копія військового квитка».

ПРОГРАМА культурно-мистецьких та спортивних заходів з нагоди Великодня

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Кві 2019 17:19

 pasha

Культурно-мистецькі заходи  

«Так натхненно дзвонять великодні дзвони»

Read More...

У міському парку культури та відпочинку - новий керівник

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Кві 2019 16:13

IMG 8261

Комісія з конкурсного добору рекомендує на посаду директора міського парку культури та відпочинку Романа Красинського. Таке рішення комісія прийняла на сьогоднішньому засіданні.

Read More...

Про переваги легальної зайнятості говорили зі студентами

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Кві 2019 14:12

IMG 9281

Днями з метою підвищення обізнаності щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, в рамках співпраці з Центром кар’єри за участю головного спеціаліста відділу Нововолинського бюро правової допомоги Володимир-Волинського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамари Нич та фахівців з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася зустріч із студентами Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ на тему «Легальна зайнятість».

 

IMG 9302

Студентів поінформували про ризики нелегальної тіньової зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні в Україні та за кордоном, ознайомили з чинним законодавством про працю.Під час спілкування присутні отримали вичерпні роз’яснення на питання, які їх цікавили.

 

Наталія Кардаш, провідний фахівець з профорієнтації                                 відділу активної підтримки безробітних.

Найкращі юні філософи Волині – з Нововолинська

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Кві 2019 11:50

20190414 1459120 copy

Це підтвердив обласний конкурс юних філософів, який відбувся у Луцьку минулої неділі. Команда юних інтелектуалів у складі Катерини Шпак, Андрія Лісового – школа №1-колегіум, Світлани Кулікової – ЗОШ №7, Ліни Савчук, Ольги Лучинець – ЗОШ №3, керівник – вчитель історії спеціалізованої школи №1-колегіум Тамара Григорівна Ткачук, виборола перше місце.

На знімку: нововолинська команда-переможець.

Семеро нововолинських дітей оздоровилося в «Артеку» та в «Молодій гвардії» з початку року

novovolynsk-rada.gov.ua - 15 Кві 2019 11:16

Фото-0010

Оздоровлення школярів триває упродовж року. З початку 2019 - го четверо дітей поїхало до ДПУ «МДЦ «Артек» та троє – до ДП «УДЦ Молода гвардія».

Read More...

Нововолинськ на Великдень: готуємося до свята

novovolynsk-rada.gov.ua - 12 Кві 2019 14:56

IMG 8239

Цього року жителі нашого міста зможуть провести Великодні свята не лише в родинному колі, а й урізноманітнити своє дозвілля заходами, які проводитимуться у Нововолинську.

Про їх підготовку йшлося сьогодні на нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков зі своїми заступниками, керівниками окремих підрозділів міськвиконкому та комунальних служб міста.

Read More...

Увага! Внесено зміни до розкладу на автобусному маршруті з Благодатного

novovolynsk-rada.gov.ua - 11 Кві 2019 15:36

163000-477448

На звернення мешканців селища Благодатне внесено зміни у розклад руху на соціальному (пільговому) автобусному маршруті.

Read More...

Приберемо місто до Великодня

novovolynsk-rada.gov.ua - 11 Кві 2019 12:05

IMG 8198

28 квітня відзначатимемо велике християнське свято – Великдень. Зазвичай, готуючись до нього, кожен наводить лад у своїй оселі.   Уже виконано обсяг робіт з наведення чистоти й порядку і у нашому місті. Однак, чимало потрібно ще зробити.

Read More...

Офіційне повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

novovolynsk-rada.gov.ua - 11 Кві 2019 11:09

timthumb

Офіційне повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів -

проектів рішень Нововолинської міської ради

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку у 2020 році»

Read More...

У міській раді відбулася зустріч з експертами ЄС

novovolynsk-rada.gov.ua - 10 Кві 2019 22:41

IMG 8126

З 2015 року місто реалізує проект «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у м. Нововолинську».

Це один з найбільших європейських грантів і перший успіх нашого міста в залученні значного обсягу коштів. Загальний бюджет проекту становить майже 1,3 млн. євро. Окрім коштів Європейського Союзу на втілення проекту спрямовані й кошти міського бюджету.

Read More...

Сторінки

Subscribe to НОВОВОЛИНСЬК - інформаційний портал збирач новин