Вікна стиль

Вікна стиль

Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» є одним з найпотужніших заводів – виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод укомплектований найсучаснішим виробництвом. Обравши нашу компанію, Ви отримаєте високоякісну продукцію в мінімальні терміни.

Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент ПВХ виробів:

  • металопластикові вікна;
  • балконні та міжкімнатні двері;
  • вхідні пластикові двері;
  • нестандартні конструкції.

З моменту заснування компанія «Вікна Стиль Трейдінг» створила свою дилерську мережу, яка обслуговує наших клієнтів у багатьох регіонах України. Завдяки висококваліфікованим дизайнерам нашої компанії, ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам нестандартні конструкції різних форм та оздоблення. Компанія «Вікна Стиль Трейдінг» співпрацює з такими відомими компаніями, як: "Miroplast", "Siegenia Aubi", "Axor Industry".

Всі металопластикові конструкції виготовляються з ПВХ – профілю WDS, що завоював довіру серед споживачів України завдяки своїм високим показникам якості.

Продукція від компанії «Вікна Стиль Трейдінг» надасть Вашій оселі тепла та затишку, а завдяки нестандартним формам і оздобленню, Ваші металопластикові конструкції стануть справжньою окрасою помешкання.

У Нововолинську продукцію «Вікна стиль» можна придбати
на центральному ринку, торгове місце № 796.
Телефон: +38 (067) 275 60 38

Адреса: 
Нововолинськ, Бульвар Шевченка, Центральний ринок, торгове місце № 796.
Телефон: 
Відділ: 
торгове місце № 796: +38 (067) 275 60 38
Розділи для організацій: 

Коментарі

Коментарі

1

Я би хотіла дізнатися, чи Ваша фірма має досвід ремонтно-будівельних робіт. Якщо так, то запрошую Вас до участі в тендері на заміну вікон у школі с. Савчин Сокальського району (51 вікно і 2 дверей). Тендерний відбір проводитиметься 31.-7.15 року в 11.00 у приміщенні школи. Конт. тел. 0674399112