Другий етап акції "Чисте місто"

Нововолинці, в середу 29 липня о 10:00 розпочнеться другий етап акції "Чисте місто". 

http://vk.com/event98621088

Мета бійців Цивільного Корпусу "Азов" м. Нововолинська прибрати міський парк "Культури та відпочинку" а особливо привести до ладу дитячі замки, які знаходяться на території парку і перетворилися на туалет і наркопритон.

Просимо всіх небайдужих нововолинців долучитися до нашої акції та зробити наше місто справді чистим та затишним! 

Зустріч 29 липня о 10:00 біля офісу Цивільного Корпусу "Азов" 

В программі міроприємства: 
- прибирання територій;
- відпочиник на свіжому повітрі;
- спілкування з новими людьми;
після!
При собі мати:
- пакети для сміття;
- рукавички господарські;
-граблі совкові лопати,березові віники
- гарний настрій!
І пам"ятайте "Чисто не там де прибирають, а там де не смітять"!!!
Чекаємо всіх з нетерпінням =)

Коментарі

Коментарі

10

Слава ЦК "Азов"! Пропоную всі знайдені у "замках" шприци, пляшки з-під алкоголю і пива занести і висипати у приймальні міського голови. Другу половину цієї зарази - під дверима міського прокурора О.Шпоти і його заступника Ю.Сєчки.

то, що ви пропронуєте, кваліфікується як "хуліганство". ст. 296 частинка вийде друга чи третя - то вже як постараєтесь.

Те що ви швиденько, у авральному порядку, тут написали, саме так можна й кваліфікувати. А можна й ні. Читайте уважно "Закон України про місцеве самоврядування", Розділ 3, ст. 42, п.п. 4,5,6 про персональну відповідальність міського голови. Далі. Розділ 4, ст. 74, 75, 77 - про покарання місцевих посадових осіб за завдані ними збитки територіальній громаді із власних кишень. Відповідні статті є й Кримінальному Кодексі України де передбачена конкретна кара. Які? А ось і не скажу. Попотійте самі. І розкажіть людям, що: "Красти не можна!"  І брехати теж, мій "любий" кураторе.

Замість того, щоб сипати тут статтями, які пересічному громадянину нічого не скажуть, але створять ВИДИМІСТЬ обізнаності у юристпруденції, законах і , нібито, доведуть вашу правоту, взяли би та й назвали конкретні факти із прізвищами. І не у формі, "кажуть", "як мені сказав один працівник міської ради". Бо це - те саме, що баба бабі сказала. Ви пишете і наголошуєте на одних речах, і вперто "не помічаєте" інші, навіть більш кричущі факти порушень. Маєте подвійні стандарти. 

Моєму куратору. Ви брешете. У своєму коментарі я розтлумачив користувачам всі статті на які посилався. Окрім статей ККУ. Хоча, можу зробити й це. Конкретні факти, кажете, із прізвищами? Сотню разів це робив. На основі реальних документів. І ще робитиму. Можу персонально для вас, коли дасте свою ел. пошту чи № мобільного. :)))

Ой, ну це так по вашому - зразу обвинувачення і обіцянки про "я ж і це можу".  ви робите непогану роботу, але ж якщо взялися - то висвітлюйте об"єктивно і безпристрасно УСІ події , про які ви знаєте. ато так - про лотерею і садочки купа мови, а про те як ваш внук окуляри у кінотеатрі поцупив - анічичирк. чому ж так? хіба ви його не вчите, що красти не можна?

Ви знову брешете. За гроші, мабуть. Мій онук не цупив окулярів- виховання не те. Про що є відповідні документи. Не судіть по собі. Хто бреше, той і краде, без сумніву. Ви іще й боягуз, як вбачається. То як там щодо телефончика і зустрічі у два ока?  Не бійтеся, я вас не з'їм. Станете зовсім іншою людиною - порядною і совісною. Будете людям нести правду.  :)))  Донесете на свого шефа у СБУ і прокуратуру про його участь у крадіжках комунального майна та хабарництві. Його й хапнуть на гарячому, завдяки вам. Очистите сумління. Покаєтесь і висповідаєтесь у священника. Правда, це буде ду-ж-же довга сповідь,.. вочевидь. :)))  Та все ж. Погоджуйтесь, не пожалкуєте. Врятуєте свою душу.

Моя душа і моє сумління - чисті. Не брешу і сенсу брехати не маю. Пишу ці коментарі, бо бридко читати ваші. Пишу від себе і за просто так. А нарахунок замовленості і оплачуваності статтей і коментарів - то не моє, то ваше. Ви бачите у мені своє, чого боїтесь. Робіть висновки

І ще. Вчіть , таки, матчасть. Чим регулюється відповідальність посадових осіб органів самоврядування та органів виконавчої влади ( тих, що ви від своєї ж безграмотності назвали "місцевими посадовими особами") та за що саме до такої\ відповідальності можна притягнути особу. І дуріть людям голови. 

Азовці  молодці!!!!