Рейдерське захоплення нововолинського осередку партії "Самопоміч"

Мене звуть Володимир Стасюк, я був членом нововолинського осередку партії "Самопоміч" практично з самого початку його виникнення, входив до ініціативної групи Романа Марчука, досі є в списках кандидатів у депутати міської ради від цієї партії на офіційному сайті партії (скріншот), тому дуже добре розумію, що саме відбулося з осередком "Сапомомочі" і вважаю, що нововолинці мають право знати правду. І, не дивлячись на тиск волинського та київського офісів партії, яким зі зрозумілих причин перед місцевими виборами вкрай невигідно, щоб ця інформація набула розголосу, усе-таки вирішив написати цю статтю.

Трохи історії.

Нововолинський осередок "Самопомочі" з’явився у місті в лютому цього року. Тоді й відкрили офіс, у якому надавали безкоштовну юридичну допомогу. 

Тоді осередок ще не був зареєстрований офіційно, а працював як окрема ініціативна група. 

Осередок створили із активістів та волонтерів, які брали активну участь у подіях на Майдані, а також були співорганізаторами нововолинського Майдану. Це були люди, яких об’єднали думки про майбутнє, всі вони хотіли бачити нашу країну та наше місто новими, без корупції, з молодими, чесними та професійними людьми у владі. І це не просто голосні фрази, я спілкуюся з цими людьми вже давно - вони цього дійсно хотіли.

Нам сказали: "Працюйте, за результатам роботи ми приймемо рішення, чи буде зареєстрований нововолинський осередок політичної партії "Самопоміч" та яка ініціативна група у нього ввійде".

Після створення осередку почалася робота. Ми брали участь у семінарах та тренінгах, були учасниками всеукраїнського з’їзду об’єднання "Самопоміч" в Києві. Ми провели кілька десятків різноманітних акцій у місті. Однією з наймасштабніших, мабуть, була спільна з іншими волонтерами акція "Разом переможемо!". 

Довго група працювала без жодних гарантій, осередок офіційно не реєстрували, нічого конкретного не обіцяли.

В липні 2015 року нарешті був офіційно зареєстрований нововолинський осередок партії "Самопоміч". Осередок зареєстрували на нашу ініціативну групу. Як найчисельнішу та таку, яка показала найкращі результати в роботі. Офіційно в зареєстрованому осередку було 3 людини: голова Роман Марчук, Євген Синяков і Тамара Нич. Всього в ініціативній групі було близько 15 чоловік.

Перед виборами почалося найцікавіше.

З волинського осередку партії нам приходить список людей, які обов’язково повинні брати участь у виборах у нашому місті. Переважна більшість із них не мала жодного стосунку до діяльності осердку, а про окремих ми раніше навіть не чули.  Вони за весь час жодного разу не з’явилися в офісі, а перед виборами всі зненацька опинилися у списках! Там також були люди, які не відповідали вимогам самої "Самопомочі".

Керівнику нововолинського осередку Романові Марчуку це, звичайно, не сподобалося, і він замість тих людей, яких він, по суті, взагалі не знав, включив у списки членів нашої ініціативної групи, бо в супровідних документах була інформація, що остаточне рішення щоодо кандидатів приймає саме голова осередку. Після цього почався шалений тиск на голову зі сторони  волинського офісу стосовно цих списків. Виник серйозний конфлікт. 

Ми знайшли вихід із цієї ситуації: 14 серпня скликали збори нововолинського осередку, на них одноголосно прийняли рішення не брати участі в місцевих виборах 2015 року, бо йти на вибори з тими списками, що нам насильно пропонують з області, ми просто не могли.  Замість виборів запропонували сконцентруватися на розвитку осередку, 2 роки брати активну участь у житті міста, розширювати команду і у 2017-му (у цьому році плануються наступні місцеві вибори) великою надійною командою з перевірених людей піти на вибори та гарантовано отримати на них дуже хороший результат, тому що жителі міста однозначно підтримали б таку партію, бо "Самопоміч" у Нововолинську би показала, що вона не рветься до влади за будь-яку ціну, що вона проти випадкових людей у списках, а працює на перспективу та довгостроковий результат.

Досить логічне рішення, яке повністю відповідає принципам "Самопомочі"!

Протокол зборів було підписано та надіслано у київський офіс "Самопомочі".

"Ви думаєте, я так сильно хочу стати депутатом? Для чого воно мені потрібно? Красти я не буду, зарплати там не платять, на вибори потрібно вкласти немало грошей" - Роман Марчук у розмові з Юлією Вусенко, головою волинського офісу "Самопомочі".

Після цього у Нововолинську керівник обласного осередку Юлія Вусенко скликає збори із людей, яких вона буквально за один день (!) перед зборами прийняла в члени партії, збори провели підпільно, бо ж більше нікого не повідомили.

Збори скликали з порушенням регламенту, так як у статуті партії "Сапомоміч" (п. 6.13) написано, що такі збори (конференції) скликаються не за 20 хвилин, а не раніше, ніж за 7 днів після повідомлення учасників.

На цих зборах прийняли рішення переобрати невигідного їм голову нововолинського осередку Романа Марчука.

Тобто людину, яка фактично створила осередок "Самопомочі" у Нововолинську, витратила величезну кількість часу та зусиль на його розвиток, просто викинули, тому що він не погодився включали у список сторонніх людей, які не мають ніякого стосунку до осередку!

Офіційне пояснення новообраного голови Бориса Бабійчука про те, що "Самопоміч" нічого не знала, що відбувається та не розуміла причин конфлікту - повна брехня; всі все знали, відбувалися постійні розмови з київським та луцьким офісами, на яких цей конфлікт обговорювали. 

Оце реальна "Сапомоміч".

За час перебування у "Самопомочі" я багато дізнався про цю партію, зрозумів, що це партія, яка будує свою політику на тотальній брехні. Всі ці голосні гасла, які звучать з уст лідерів - не що інше, як локшина для виборців, тому що всередині партії все робиться із точністю до навпаки:

- нам обіцяли, що "Самопоміч" має на меті прийти до влади тільки у 2020 році, а зараз потрібно працювати на розвиток осередків та створенні команди.

По факту: коли ми саме це і запропонували - не йти на вибори та розвивати далі осередок - зустріли з боку області й Києва шалений тиск та бажання за будь-яку ціну взяти участь у цих виборах, навіть шляхом незаконного зняття голови осередку.

- нам обіцяли, що не буде обласних осередків, тому що вони є розсадником корупції, весь діалог з місцевими осередками буде відбуватися напряму з Києвом.

По факту: маємо створений обласний осередок, який і став розсадником корупції.

- нам обіцяли, що Самопоміч - це партія, яка проти внутрішньопартійної корупції, де всі процеси прозорі, всі рішенні обговорюють.

По факту: область сама сформувала свої списки з незрозумілих людей, з місцевим осередком ніхто не радився, просто поставили перед фактом.  

- нам обіцяли, що у списках не буде випадкових людей, які з’явилися за три місяці до виборів (наголошував заступник фракції "Самопоміч" у ВР Олег Лаврик), тільки перевірені люди, які тривалий час беруть активну участь у розвитку осередку.

По факту: сама область і пропонує саме таких людей, які з’явилися "за день" до виборів!

- нам обіцяли, що у списках не повинно бути людей, які є: керівником та підлеглим, близьких родичів, колишніх регіоналів та людей, наближених до них, колишніх міліціонерів, людей, які були раніше в інших партіях, не більше 2-х людей з однієї організації.

По факту: сама область і пропонує саме таких людей! У списках, які вони прислали, були: керівник і підлеглий, 4 працівники одного підприємства, колишній міліціонер, люди, які змінили купу партій до цього, була також людина, яка була членом та навіть, очолювала депутатську групу "Спільна думка", у яку входили всі нововолинські регіонали!

- нам обіцяли, що остаточне рішення щодо списку людей, які будуть приймати участь у виборах від даного осередку, залишається за головою осередку.

По факту: як тільки голова осередку не погодився зі списком, який прислали з області - його відразу замінили людиною, яка не буде ставити зайвих питань.

- Самопоміч викладає на своєму сайті списки для обговорення, а сама крутить своїми списками, як заманеться, додаючи будь-кого, незалежно від правил, та викидаючи також будь-кого без жодних пояснень. Громадського активіста Богдана Макарчука виключили зі списків без будь-яких пояснень - мабуть, тому, що він особисто не подобається Юлії Вусенко

Весь цей "відкритий список Самопомочі" - це звичайнісінький передвиборчий піар і нічого більше.

Хочу застерегти нововолинців: на сьогодні нововолинський осередок - це вже не той осередок, який був створений у лютому. Там уже абсолютно інші люди; ті, хто був там з самого початку, хто створював цей осередок, його залишили, тому що відмовилися брати участь у цьому бруді.

Я також вимушений залишити. І мені дуже шкода. Рік тому я дійсно повірив у те, що в Україні на кінець з’явилася партія, яка не така, як усі, партія з новими людьми, партія, за яку варто голосувати і навіть, не соромно бути її членом. Як же я помилявся! Побачивши все зсередини, можу констатувати, що вона абсолютно нічим не відрізняється від інших: тотальна брехня, корупція та бажання заробити якомога більше грошей.

Мені реально дуже шкода.

Володимир Стасюк

Коментарі

Коментарі

33

Володя красава! Дякую що прояснив ситуацію! А партію дійсно жалко, хороший проект був. Принаймні так видавалось...

.....революцію роблять романтики, а  її плодами користуються негідники. 

Мабуть за такі самі авантюри юлі вусенко і спалили в Луцьку автівку. А її чоловік замішаний в серйозному бізнесі із шахтами- це факт.

Зображення користувача Andrii.

Через це, до списків увійшли шахтарі, люди яки ніхто ніколи не бачив.

Зображення користувача Andrii.

Вова молодець !!!!!! Відкрив людям очі.

Зображення користувача admin.

З Ударом перед виборами ніби так само було, чи помиляюсь?

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Дуже шкода Романа Марчука дійсно патріот та чесна людина

Ну, класно шо розігнали цих саботажників. Марчук не боєць і не підходить для жормтокої політичної боротьби.

Зображення користувача admin.

Коли ви вже наборетесь, бійці?

Володя 2. У цьому і є головна проблема (специфіка) української політики. Ведеться боротьба за сфери впливу, різноманітні преференції ітд., які можна досягти лише за умови наявності владних повноважень різних рівнів. При цьому, вже на протязі більш як 20ти років, економічне становище населення ніколи не було предметом політичних баталій.

Зображення користувача admin.

Розділяй і володарюй! Специфіка не української політики. Зробили це з нами (монархи думаю) і спостерігають як ми боремось за те, щоб зарплата середня була приблизно 20$.

Стасюк написав правду підтверджую!!!!

Володимире Стасюк, дякую за правдиву інформацію. Саме тому, що до влади апріорі не можуть, бо їм не дозволять, прийти порядні люди, в Україні тотальний безлад і брехня. Не має жодної партії, яка хотіла б навести прядок, бо депутатам порядок не потрібний. 

А тілорухи цього Бабійчука мені особисто були зрозумілі ще у 2013 році, слизька людина. І таких, нажаль більшість.(((

Тому Володимире, вихід лише один- "роби, що належить, і будь, що буде." 

Це Україна, Володимире...

Адмін. Це ми, ми самі, і ніхто інший, дозволяємо це робити з нами.

Зображення користувача admin.

То чому ведетесь і кожен раз на ті ж граблі ступаєте? Ніби ж разок получіли вже, і дальше в те багно сунетесь... Може досить?

Думаю, відмова Марчука балотуватись якраз і свідчить зворотнє. 

Зображення користувача admin.

Отто фон Бісмарк якось сказав: «Ковбаса і політика: якщо хочете насолоджуватися ними - не дивіться, як вони робляться».

Вас ще не нудить від тієї «політичної ковбаси»?

Список людей ?

Дякую, Володимире. Вірю, що ти написав правду. Проте, жоден із коментувальників не натякнув на місцевих чиновників, олігархів та їхніх кумів і родичів, котрим вигідна отака політична каша. Це свідчить про їхнє бажання за будь-яку ціну втриматися при владі та зберегти і примножити свій капітал. Прізвища? Ви всі їх добре знаєте. У кожній моїй публікації вони звучать. Майже щодня. Це організована злочинність, що давно звила собі кубло у нашому Нововолинську. Без його ліквідації, після місцевих виборів, на ключові посади міста і правоохоронних структур знову прийдуть ті ж самі старі гвардійці. Для молоді місця не буде.

Комсумолець анатоль відізвався

Оце та реально приставлена до мене людина. Проплачена міським головою та його слугами. Попиши іще трохи... За тебе вже взялись.

А ти хіба не був у комсомолі?

юлія вусенко з чоловіком увійшли до команди Саплжнікова який дозволив їм бізнес на шахтах А тому кандидати в депутати від Самопомочі підбираються за принципов відданості Папіку

потрібна нова політична сила у місті,не корумпована і не заплямована, я таку бачу - це цк  "Азов"

Надрукуй списки прихлібаїв,

Володимир-Волинський осередок нічого не робив. Жодної згадки в друкованих і лектронних ЗМІ. Але балотуються люди :) і скрізь

Володя дякую за правду, Самопоміч - це черговий проект СИСТЕМИ - "кучмізму" і "червоних керівників". Марчук молодець непрогнувся! Люди , треба " жлоба" і "москаля" в собі кожному побороти! Початок усіх змін в державі справа Гонгадзе!!!

Шкода самопомочі!!!! Ще хотілось дати "шанс" Соболеву і Кишкарю!?!?

На гузівському сайті є ганебне виправдання Бабійчука. Люди ржати хочеть від написаного горе волонтером. Я думав буде реально розжовано проблему місцевої самопомочі, а чувак в свому репертуарі хвалить себе красивого. Посміховисько і ще себе називає грьобаним волонтером і хоче захищати героїв, дятьку тебе скоро будуть піндосити тіж самі герої. Волонтер Бабійчук - Ні, це Проект Сапожнікова зроблений під проблеми сьогодення. В політику воно сунеться Ну-Ну. А ще одне, хто незнає Бабійчука Папік всунув ще у громадську раду при лісовому господарстві Волинської області, я реально не розумію яким боком Нововолинськ до лісу якщо тут навіть лісництва немає. Відповідь проста контроль за своїми мисливськими угіддями у Іваничівському районі. Бабійчук це людина Сапоженьки і Яреми! Ось вам правда.

Сторонський очолив Батьківщину, жодного разу не бувши на Майдані, Лакиш-Слідарність, відсторонивши Недищука, активного Майданівця і добровольця, Ярема і Климович-  раликали від Ляшка. Та нікого це не цікавить, у цих силах все чисто і прозоро. Ви це не обговорюєте. Найбільша проблема в нашому місті- Бабійчук, бо він іде на вибори. Та ще й політсилу очолює... Ну щож, продовжуйте. Для чого це робите- мені зрозуміло, сподіваюсь, іншим теж.

Зображення користувача root.

Нововолинский інформаційний портал - відкритий сайт. У мене була інформація про Самопоміч  - я її оприлюднив. Якщо у вас є інформація про інших кандидатів та політичні сили - ви також маєте повне право розмістити таку інформацію на порталі, тільки перед цим представтесь, як це зробивя, додавши статтю, такі правила сайту. 
Люди повинні знати правду! Якщо у вас є якась інформація - це ваш громадянский обов’язок повідомити її виборцям перед місцевими виборами. Вперед! 

Зображення користувача honor.

Оксана, брехня. для чого ви це робите?
http://nvip.com.ua/node/80277 

Зображення користувача honor.

Сторонський очолив Батьківщину, жодного разу не бувши на Майдані, Лакиш-Слідарність
Ви це не обговорюєте 

Оксана, брехня. для чого ви це робите?
http://nvip.com.ua/node/80277 

Льоня за лупа вже радикал?

Сторінки