Як ви оцінюєте роботу супермаркету ВОПАК?

Коментарі

На трієчку. Стараюся туди взагалі не заходити і при можливості краще зайду у Наш Край ніж у Вопак. 

Зображення користувача admin.

Не пам'ятаю коли вже там був :)

Вопак - единственный магазин, продающий мои любимые кунжутные казинаки, за что ему спс. А так, за то что там все дороже (кроме акционных фруктов) (Наш Край по ценам вообще обнаглел), то 4 из 5

Брєд. Казінакі ваші любімие і в інших магазинах є. А Наш Край вообще набагато кращий за Вопак і по цінам і по акціям!!!

О-о! Супермаркет "Вопак", так на днях і у нас, у м.Стрий відкрився горе-маркет. 
Відкрився декілька днів перед святом Миколая, недалечко від будинку де я мешкаю.
Трапилось зайти(19.12.2011 приблизно 13:00-13:20) мені в маркет, в свято Миколая, мій батько Микола, йому подарок готовий, залишилось купити якісь солодощі, цукерки, такі знаєте в святкових пакунках, але в супермаркеті "Вопак" не було, тому спішу шукати в інший магазин, звісно покупки я не зробив, виходжу з магазину и тут чую…
При виході з магазину (два кроки до дверей)чую позаду, але десь далеко и голосно "тримай його ось цей, заходить в праві двері" я це почув, глянув на двері і зрозумів, що тримати треба мене, повернувся, прибіг охоронець, за ним нач. охорони, останній говорить "пройдіть з нами, ми вас обшукаєм" (звісно з високою интонацією, відчутно грубо і принизливо, ніби на 100% впевнено, що я щось вкрав) мені стало дуже не приємно, в супермаркеті багато людей і вже вся їхня увага на мені, "злодій"…
Звісно в цьому цирку я повенен був себе захистити і перед всіма людьми показати, що я не злодій, наше місто невеличке, люди в лице знають один одного, а можливо в маркеті були і мої знайомі, а сам я ПП, ось вам і реклама...
Нач. охорони "пройдіть з нами, ми вас обшукаєм", я звісно відмовився пройти і дати себе обшукати, наполягав щоб викликали міліцію.
Поки приїхала міліція(звісно розмова була досить довгою, вже і нудною, напевне і нач. охорони був не рад, що мене затримав)він до мене кричав, запевняючи, що він має право мене обшукувати тому що він тут нач.охорони, пробував по різному образити, на мою репліку "ви мене перед людьми виставили як злодія, принижуєте мою гідність" він відповів "а ви, що великий чин чи може такий знатний і т.д", я вам скажу, що з дебілом розмовляти дуже важко.
Людей зібралось го-го-го…
Прийшла міліція, яка теж підігрує охороні, мовляв покажи, що маєш під курткою, ...ой довгий був цей парад...
Кінець такий: розшпелив я куртку, показав кишені, нічого не знайшли, люди це побачили і з негативними викриками в сторону охорони розійшлись.
Скажу так, справу до кінця я не довів про що пізніше пожалкував (було бажання подати в суд) тільки тому, що ішов на гостину, і не хотів портити свято дружині і батькові.
РЕКЛАМА: Горе супермаркет "Вопак" знаходиться у м.Стрий по вул.Т.Шевченка ТЦ МІСТО на першому поверсі.
Ось такий "Вопак"

А такого нач.охорони варто взагалі звільнити з роботи, він не вміє працювати з клієнтом. Надіюсь керівництво дослухається.

О жах,  а не магазин... зовсім ніякої санітарії! Ставлення до клієнтів ніяке, як щось запитаєшся, то не відповідають,  а гавкають, "ти"-кають, замість того щоб ввічливо спілкуватись!

Зображення користувача Анатоль.

Нормальні ціни. Хоча, самообслуга мені не подобається. Чому я повинен важити свій товар і наклеювати ціну? Ніде за кордоном такого не бачив. Та і тіснувато, і на касах майже завжди "вавилон". Трійка із плюсом ( + - це ціни) за 5-ти бальною системою.

Наскільки я знаю у Празьких супермаркетах діє самообслуга і це нормальне явище,давно у нас таке потрібно було вводити.А нашим магазигам до європейських дуже далеко((((

ти й за кордоном не був тому й не бачив

всюди по супермаркетах так

а ти і Нововолинець - печерні люди 

Почему целыми месяцами в магазин по адресу г.Житомир, Щорса, 125, не завозят детское питание,из молочных детских продуктов только сырок "Тема",  пустеют полки и не заполняются вовремя товарами, в магазин невозможно заехать коляской - дверь можно открыть только наполовину, а район большой, мам с детьми очень много? Это удар по имиджу магазина, из-за такого нерадения сотрудников все  финансовые затраты на позитивное паблисити - выброшены на ветер.

Зображення користувача uli4ka_506.

Якщо порівняти Вопак з нашим Краєм, то звичайно, Край набагато кращий. У супермаркеті "Вопак" погане обслуговування, у мене таке враження, що деякі продавці толком самі не знають, що де знаходиться. І зовсім не навчені обслуговувати людей. побільше би їм таємних покупців, щоб навчило їх, як потрібно обслуговувати людей. А дівчатка, що працюють на касі, навпаки, дуже приємні і професійні. От таких би й продавців їм.

Вопак - відстій. Вчора випадково зайшла купити деякі продукти. Переді мною до каси стояла жіночка з двома малими дітьми. Малий випадково (або спеціально щоб мама купила) кинув іграшку. Продавщиця пробила цей товар на касі, а мама побачивши іграшку, яку не мала наміру купувати і яку не помітила заклопотана двома малюками, попросила вернути цей товар назад. О, що тоді почалося. Прибіг головний касир з кислою мордою. Зверху вниз зміряв нищівним поглядом маму з дітьми. "Як це ви не хочете цей товар забирати? Ви ж його у кошик поклали." Мама знову розповідає свою історію про бешкетника-сина. Тупоголові працівники Вопаку зі скляними очима зомбі слухають це і не хочуть реагувати. Черга росте, бо із трьох кас супермаркету якраз працює тільки оця одна мотлох-каса. Нарешті продавщиця пробує зняти товар із переліку куплених. Проводить якоюсь там карткою, записує у блокнот і дає чек мамі. Вуаля! А в чекові усе без змін і продукти, і іграшка, яку мама не хоче купувати. Тут почалося ще більше. Продавщиця закриває касу і виходить з-за прилавку. Знову викликає якусь грізну тітку з ще кислішою мордою. Я боюсь уявити який начальник Вопаку, якщо у них кожен з вищою посадою страшніший за попереднього! Як так зневажливо можна ставитися до клієнта? Тим більше до мами з малими дітьми? Отже вся черга чекає, а маму зомбують і зомбують. В результаті, дитина плаче, а мама плює на все і купує іграшку. Хоча не повинна була, бо вона за товар ще гроші не вручила, а значить може відмовитись. А навіть якби і вручила, але від каси не відійшла, то чи не мали б піти їй на зустріч? Мали б. І от працівники Вопаку через зуби, більше під тиском поглядів довгої-довгої черги, кажуть своє нікчемне "вибачте" і продовжують свою роботу. Це вам одна історія про сервіс і відношення до клієнта у супермотлохмаркеті Вопак. Вотак.

Не забувайте, пані "гість", що між двома міськими торговими фірмами точиться жорстока конкурентна боротьба. Хоча із деякими Вашими претензіями, щодо "точки" де скуплялись вчора, я частково погоджуюсь. І ще одна річ. А Ви знаєте хто власник приміщення колишнього "Універсаму", площею понад 3000 м. кв? То поцікавтесь.

Тій жіночці з дітьми треба було розвернутись..і взагалі нічого там не купувати! Жахливий магазин...

Нормальні ціни. Правда, над рівнем сервісу треба попрацювати. А що, вже "Вопак" будуть виселяти із орендованого приміщення, як "Кабельне телебачання "Львівська жінка" Ігоря Желізка? На чию користь? Я здогадуюсь, проте, про це іншим разом.

Магазин повне лайно!!! обслуговування - лайно! товар-лайно (весь прострочений)!!!!!!!

Зображення користувача Нововолинець.

Недавно заходив. Хотів купити пару бананів. Мені їх самому прийшлось зважувати! При цьому спочатку знайти якийсь код, який написаний десь на ціннику.. потім ввести даний код у апарат, що друкує ціну, потім самому наклеїти наклейку на пакет.. 

А якщо я введу не той код? Або зважу 2 банани, а в пакет положу 3? :)

Таке практикується по всій єврозоні, і воно не розраховано на нашого покупця, який може після зважування докласти ще пару бананів. :))

фу!!!купив сьогодні бочок.приїхали на дачу а він вонючий.собаки не захотіли їсти.мабудь переклеяний ярлик.завтра будем розбиратись.

Зображення користувача root.

Якщо не тяжко, повідомте про результат. 

В усіх великих містах,в супермаркетах та ж система самообслуговування і це нормально!!!Правда нашому селі це не зрозуміти...люди розвивайтеся!!!

Зображення користувача Українка.

Вопак-один із багатьох магазинів українського суспільства-проблема в багатьох факторах,починаючи з обслуговуючого персоналу,котрий невдоволений зарплатою,режимом роботи,нагрузками,і те саме невдоволення у них переходить у дратівливість,котру в результаті змушені "хавати " ми,споживачі,які теж особливо в кінці робочого дня,змучені і яким хочеться позитиву і спокою,а потрапляєш в магазин і Вопак в тому числі,де лише додаєш собі негативізму на кожному кроці-невдоволені обличчя касирів ,смердючий запах в певних куточках приміщення,ціни,які в основному саме у Вопаці вищі...а особливо коли спостерігаєш на хронічну втому продавців відділу,де продаються сири,м"ясо та кури-гриль......Можливо дана тема започаткована новим директором супермаркету?....прикро,що словами розкидаються,бо приставку супер можна прибрати...

?

ну так, Вопак - не супер, а де хороший маркет?

Зображення користувача gans777.

Я коли заходжу у Вопак, то таке враження що мені у спині дірку хтось сверлить, а на касі, так так, на тій однісінькій, яка зазвичай працює із чотирьох, стоячи у довжелезній черзі, мене постійно оглядає з ніг до голови ця білява жіночка, працівниця чи то залу чи то охорони ніби я щось винести хочу. А влітку ще й під дитячий візочок набралася нахабства залізти, щоб упевнитись, що "все чисто". Плюс до того всього хтось пильнує у 10-15 камер спостереження, що натицяні по залу. Не магазин, а банк суворого режиму :) Чесно кажучи магазин відстій...

ПС Ще одного разу, коли працювала одна каса і зібралась довга черга, якась жіночка покупець поцікавилась чому не працюють інші каси, так працівниця залу доволі грубо їй відкинула, шо в них чи обід чи що, незрозуміло. Можливо вони просто на перекур вийшли...

Вітаю всіх жінок із міжнародним Днем боротьби за їхні права! Саме так, у 1910 році, у Копенгагені, вперше із уст німецької комуністки Клари Цеткін (у дівоцтві - Айснер), прозвучала пропозиція його відзначення. Коротка довідка: Клара Цеткін, цивільна дружина російського емігранта Осипа Цеткіна. Подруга Н.Крупської та В.Лєніна. Померла у Архангельську у 1933 році. Урна зі прахом революціонерки замурована у кремлівській стіні, на Красній площі, у Москві. Свято жінки і матері, у нинішньому його чистому вигляді, почали святкувати у СРСР із 1965 року. Ця традиція збереглась і продовжується у деяких, умовно вільних, посткомуністичних країнах. У решті світу, як жіноче свято, воно не прижилось.

Зображення користувача Українка.

А я тут хочу дещо розказати на рахунок чудного магазину "Вопак"-декілька знайомих про схожі ситуації поділились.Є в тому магазині славна каса на овочі та фрукти-вибиваються там одні ціни,на касі при остаточному розрахунку вам вже порахують за цінами завищеними,точно так же і з акційними цінами на товари-беручи до рук товар з жовтою акційною етикеткою бачите ціну 20 грн,а на касі вам проб"ють той товар за ціною 26 грн....таким чином працівники "Вопаку"перекривають свої вічні недостачі товару.Як і якості обслуговування немає,так і нагло обкрадають,так що я висновок зробила наступний,якщо й сподоблюсь на закупи в тому магазині з якихось причин,то чек вивчатиму під мікроскопом,що раджу і всім іншим!

 

Ну так нікудишній то маркет)) А ви що хотіли? Подивіться скільки народу його щодня відвідує, які черги на свята)) ... Відповідно відповідь, якщо ходять, купують, значить подобається свинарник)) Хочете щоб щось змінили не ідіть, принципово.. бо так буде і на далі.

А охорона, то сміх та й годі, дітей хіба зловить... Один погляд чого вартий)))) Я сам був свідком крадіжки на 8 березня, досить солідного розміру, і спостерігав за злодієм до самого виходу, нічого зним не сталося, окрім того що гріх на душу взяв...

І це не один випадок... 

Був колись випадок що забув парасолю в камері схову, прийшов на слідуючий день, звернувся до охорони, вони мені повернули.. за що честь і хвала)) так що, щось та й корисне вони роблять)

Там курка гриль пережила вже трьох продавців!!!

Зображення користувача Антрацит.

1. - звідки мандарини, іспанські чи турецькі? - не знаю...

2. - стоп, вино ( де факто - шмурдяк )) ) ж коштує не стільки, там інша ціна вказана! - не хочете , то не беріть! - і не візьму!

3. (підслуханий діалог біля ваги, чоловік і жінка - скоріш всього, подружжя)

- так, які  ми брали мандарини, то є № Х чи № Y? - та пробивай ті, що дешевші!

не кажучи про перемерзлу рибу. і яйця, від яких тягне антибіотиками й через шкаралупу (одного разу то був якийсь стрептоцид)

 

згадуючи ще ВОЛИНЬПАК у Луцьку, спочатку 2000-х - небо і земля.

але інколи заглядаю.

п.с. алкоголь (особливо елітку) брати не раджу, щодо автентичності сумніви... особливо згадуючи тризіркову Легенду Вірменії, котрий минулої зими там викинули по акції зі знижкою  ледь не 50% - не коньяк.

Вопак - горе маркет. В залі бардак, з 8 кас розміщених в приміщенні маркету, - працює одна!!! (кілометрові черги), ціни вищі ніж в інших супермаркетах міста!!!

На вул. Незалежності "Вопак", що навпроти драмтеатру у Івано-Франківську, жахливий персонал! Жахливий через ставлення охорони до людей. Ось випадок: 14 липня 2014 р. людина помилилася у зважуванні цукру (наклейку потрібну не наклеїв), на касі був розрахунок, з 10 кг. наклейка була на 7 кг., так та охорона цукор відібрала і не повернула покупцю ! Добросовісного клієнта виставили злодієм, начальник охорони вимагав хабар, спершу 300 грн. а потім 100 грн., а коли клієнт відмовився то, викликали охорону "Атлант", і при ній начальник охорони хамив та показував нецензурні жести покупцю, а ті дебіли з "Атланту" не реагували взагалі, кажучи: "ми за них прихали, а тому нічого не бачили" !!! Буде суд, склали адмінпротокол. Ніколи нікому не раджу туди ходити.

окрім ВОПАКУ,ще є інші паршивенькі магазинчики... Якось на днях довелось потрапити на15 м-н в магазин чи то він "Колібріс" чи "НАШ". Був післяробочий час, в магазині зібралось немало людей,всі певно після роботи прийшли по закупи, а працювала однакаса,на прохання покупців відкрити ще одну,ніхто не вийшов, лише такасирка,що була не приязно відповіла людям:"де я вамвізьму ще касира"... покупці відповідно заповнили книгу скарг...

А вмене було бажання покласти товар намісце і піти, бо за ради двохбулочок довелось стояти у довгій черзі з малою дитиною....

Зображення користувача honor.

прожив у Києві 2 роки і скажу, що така ситуація майже в кожному супермаркеті))

так ми ж вроді у Європу зібрались, і вчитись нам є де не далі ніж за 10км. найближчий польський магазин, івсе можна побачити і культури роботи з клієнтом навчитись, якщо свого розуму і фантазії не вистачає...

Згідний, що супермаркети погані і Вопак в тому числі. Але чи готові ми щось дійсно змінювати? Давайте не будемо ходити в даний супермаркет, або повідомляти сан станцію кожен раз. 

супермаркет "ВОПАК" став одним з найогидніших закладів м.нововолинська.Ставлення до покупців бажає набагато кращого.Обслуговування 0000000.Я рахую такі магазини потрібно закривати і як найшвидше.Нещодавно купували там печево.Слава Богу що обійшлося все добре без нещасних випадків з боку здоров*я.Відкривши це печево чудом побачили що його потрібно одразу викинути.Всередині на всьому печеві були черв*яки.Дата кінцевого вживання стоїть до листопада.Через таку халатність та байдужість працівників,які тільки хочуть чим більше"спихнути" товару людям, моглиб нанести шкоду здоров*ю.Булоб дуже чудово якби наша міська влада посприяла та прийняла до уваги всі відгуки та скарги мешканців міста на рахунок супермаркету "ВОПАК",та прийняла міри шодо тих працівників які там працюють.Надалі не раджу там шось купувати,для того шоб вберегти себе та своє здоров*я.Завтра підемо до магазину будемо писати в книгу скарг та розмовляти на рахунок ось такого інциденту!

сьогодні ще раз переконалась що "вопак"- це просто жахливий супермаркет!

Обслуговування 0!

Товар неякісний, з застарілим терміном використання!!

Брудно!!

Й до того всього персонал розмовляє до клієнтів МАТАМИ!!!!!!!!!

 

мене вже 2 рази підозрювали в крадіжці в Волинь-паці-бо ім*показалось на камері що я взяла це*-пояснили..а ще колись аж за руку схопили бо ім здалось що я тримаю мандаринку в кишені(в мене там був тенісний м*ячик)..Копійок ім завжди невистачає в касі..Біля м*ясного відділу часто треба чекати або гукати продавця-та й коли обслуговують тебе там же на м*ясному відділі то чого тільки непочуєш-то рецепти один одному переказують це в кращому випадку а то когось обговорюють..купую там лиш кістки псам бо дуже багато там зіпсутого товару продають..

То нехай Юра Сиротюк забирає цей вопак,то там хоч буде порядок,враховуючи те, що в його магазинах є все що потрібно покупцеві,включаючи ввічливість персоналу+постійні акції та знижки.А те що там таракани лазять скрізь...бррр.фуууууууу,..особисто бачив як на свіжих булочках лазили..і по касі тоже....Задумайтеся...може варто поміняти керівництво???

Доброго дня! Сподіваюсь, що мій відгук побачать зацікавлені менеджери компанії "Вопак". По-перше, хочу похвалити за гарну випічку у супермаркеті у Ів.-Фр. на вулиці Чорновола 98; по-друге, хочу зробити дуже серйозне зауваження. У відділі випічки літають величезні мухи, я спочатку по звичці пішов до улюблених булочок, але коли побачив цих "бомбовозів", стало дуже не приємно. До адміністратора не звертався, бо вже мав у минулому скарги, подумають, що скандаліст. Тому цілком з доброї волі із побажанням процвітання бізнесу, але благаю вирішити проблему комах!

магазин- це тільки назва, ніякого обслуговування ,продавці брудні,брешуть, не знають де керівник,  риба порчена, зефір непридатний, більше туди не піду.Ще тільки в Європу.

Сьогодні стала свідком недопустимої поведінки охоронця магазину "Вопак" в м Івано-Франківську,який знаходиться на куті вулиць Незалежності та Лепкого.Охоронець виштовхував покупця з магазину,а виштовхавши його на сходи,наніс декілька ударів ногами!Думаєте цей чоловік щось вкрав в магазині? Зовсім ні!У ньюго просто порвався пакет,і на землю розсипалась картопля...Невже,за те,що людина випадково забруднила підлогу магазину,її можуть побити? Як виявилось,у магазині "Вопак" можливо все!

Сьогодні у м Івано-Франківську у магазині вопак що на вул. Незалежності 81. Мене виштовхнув із магазину охоронець за те, що я знайшов і вказав на прострочений продукт! За умовами акції мене повинні були б винагородити, а на томість принизили, обматюкали і погрожували. Цитую "ще раз тебе тут побачу, тебе винесуть звідси"! Інцидент стався 3 листопада приблизно о 12:00. Прошу вжити заходів, а саме, звільнити бидло-охоронця!

Нормально оцінюю. Ціни високуваті. Проте, є й дешеві товари. Буває, що працює одна каса. Але, після зауважень, ставили додаткових касирів. Охорона працює добре. Персонал ввічливий. Мені видається, що хтось давно хоче прибрати це приміщення до своїх ручок-липучок. Можу повідомити кому воно належить від початків первісного накопичення капіталу,  на зорі початків бандитської приватизації комунального - нашого із вами майна. Не важко й здогадатися. Так. Саме йому. Ви дуже проникливі. :)))

Усюди ти анатолю  Його бачиш, тіл про Нього думаєш, Його викриваєш, про Нього ти говориш вже десятки років-і що з того?

про кого?

місто Яворів Львівської обл, зміна охорони супермаркету 19,12,2015 поводяться хамски жінка охоронець!!!! не вибачилась за необгрунтовані підозри , на зауваження сказала що їм се по...ер пищіть куда хочете !!!!так тримати скоро кліентури поменшае!!!

 

вчора ходив туди. більш туди не піду. одним словом безлад там. як магазин 80х.

я не знаю як вопак, але на мою думку все краще поставлено в Сиротюка та Бадзюня Віталія, досвід не пропєш