Звернення ГО «УКРАЇНА + ПОЛЬЩА» до виборців Нововолинська

8 серпня членом територіальної громади нашого міста було подано адміністративний позов до Нововолинського міського суду на міського голову м. Нововолинська, члена (голову) міського виконавчого комітету, голову міської ради В. САПОЖНІКОВА, секретаря Нововолинської міської ради - першого заступника міського голови, члена міського виконавчого комітету А.СТОРОНСЬКОГО та Нововолинську міську раду.

У якому міститься вимога визнати незаконним і скасувати п. 3 рішення Нововолинської міської ради № 2\5 від 12.11. 2015 року у наступній редакції: «Затвердити першим заступником міського голови і членом виконкому секретаря міської ради СТОРОНСЬКОГО Андрія Мироновича. Об’єднати у штатному розписі посади секретаря міської ради і першого заступника міського голови в одну посаду перший заступник міського голови, секретар міської ради».

У позові йдеться про незаконне суміщення двох посад - «перший заступник міського голови, секретар міської ради» А.М. СТОРОНСЬКИМ. Що категорично заборонено Статтею 50, Розділу 5 (пункт 2) «Закону про місцеве самоврядування в Україні». Інформаційні запити про це порушення, членами ГО «УкрПоль», місцевому керівництву, прокуратурам всіх рівнів та іншим державним установам надсилає вже багато років. Правоохоронці на зарплаті, які мали б бути сторожовими псами Конституції України та законодавства України всі ці роки відбувалися відписками не реагуючи на нічим не прикрите беззаконня.

Нами накопичено немало паперових «творінь» високооплачуваних державних службовців від «закону, честі, гідності» на цю тему. Проте, жоден із них, жодного разу і ніколи, не потурбувався щодо публічного виявлення своїх справжніх - совісті, честі та гідності, які безумовно повинні бути у кожного чиновника на державній роботі, згідно «Кодексу поведінки держслужбовця». Проте, ці чесноти очевидно, як і присяга на вірність народу України, ніколи не були приорітетними у роботі місцевих співробітників правоохоронних органів.

Спостерігаючи за бездіяльністю міських органів прокуратури, СБУ і поліції та покривання ними місцевих посадових зловживань, міські керівники Нововолинська, вочевидь, давно почали відчувати свою безкарність скрізь і у всьому. Пишним цвітом у органах місцевого самоврядування розцвіли кумівство, свояцтво, використання службового становища у власних інтересах із ознаками неправомірної вигоди. Хабарники покриваються, тендери на виконання ремонтних шляхових та інших робіт раз-у-раз «виграють» друзі і свояки міського голови. Якість робіт, виконаних ними за бюджетні кошти, м’яко кажучи, бажає бути набагато кращою. Слугам і приятелям роздається, чи продається за пів-дарма, земля та комунальне майно громади.

До 25-річчя незалежності Української Держави Нововолинськ прийшов із тягарем безробіття, епідеміями СНІДУ, наркоманії та алкоголізму. Зі зруйнованою економікою, закритими та розваленими промисловими підприємствами і вугільними копальнями, втраченими тисячами робочих місць… До цих пір місцева влада у підконтрольних ЗМІ зомбує членів місцевої громади Нововолинська казочкою про вступ у Європу у якій вони, нібито, давно перебувають.

Всі ці роки виборці і місцеві депутати мовчки пристосовувались до методів керівництва Віктора Сапожнікова і його команди, а не навпаки. Результат нашого мовчання – навколо всіх нас. Нововолинськ – це суцільна контрабанда із Польщі і України у обидва боки. Це «кавовози», «м’ясники, «пральники» і тому подібне в один бік, і «цигарники», «алкогольники» тощо - в інший. Завдяки саме цьому, а не порожнім передвиборчим обіцянкам місцевої влади про створення робочих місць, будівництву промислових підприємств і вугільних копалень, фактично й виживають нововолинці.

Із року в рік, місцевою владою урочисто вшановуються тоталітарні цінності колишнього СРСР, пам’ять окупантів - вояків 90-го прикордонного загону ПВ НКВД СССР, яким споруджено помпезний скульптурний комплекс. На капітальний ремонт якого, не так і давно, міська влада витратила 600 000 грн. коштів платників податків. Вже в незалежницькі часи, у центрі міста, було збудовано стелу «захисникам 2-го Укріпрайону» НКВД.

Кожного року у Дні незалежності та міста, із дозволу міської влади, у громадському місці – парку культури і відпочинку влаштовуються грандіозні публічні пиятики із виїзною торгівлею алкогольними напоями та пивом. У присутності жінок та дітей лунає нецензурна лайка, рікою ллється горілка і відбуваються бійки між нетверезими громадянами. Не будуть винятком, як вбачається, і нинішні урочистості. Поліція, як і у минулі роки, ніяк не буде реагувати на порушення громадського порядку і спокою у Нововолинську.

В умовах фактичної війни із Росією місто захоплене кланами, організованими угрупуваннями і представниками «5 колони». На чолі котрих стоять колишні комуністи, «червоні» керівники профспілок, директори і колишні «гебісти». Конституція України і її законодавство у шахтарському Нововолинську не діють. Конституційні права громадян не виконуються, навіть у найпримітивнішому обсязі. Кримінальний кодекс, зокрема його частина 2, статті 368 – «Незаконне збагачення» не працює. У місті зі часів ІІ Майдану, практично, нічого не змінилося.

Громадська антикорупційна організація «Україна + Польща» закликає всіх небайдужих громадян дати відсіч колабораціоністам всіх мастей і відтінків та приєднатися до фактичної, не кухонно-дачної, боротьби із всеміською корупцією та організованою злочинністю у Нововолинську. Яка іржею роз’їдає майбутнє наших дітей та онуків.

«ЗВЕРНЕННЯ» підписали: А.Бідзюра, З.Колбун, М.Ужвій, І.Крищук, В.Ковальчук

Коментарі

Коментарі

7

 І шо???

  Всі симтоми останнього часу. І всім писакам.комуністам. підбурювачам. сіячам злоби і неправди до алтаря-на сповідь

 і комсомольцям старим!

Підтримую!!!!!!!

 за шо?

Коммунисты построили все что есть в городе !!!! А враги народа за четверть века!!! нечего , только разрушали  и уничтожали . И умилятся властью , которая сделала за последнии два года людей нищими и бесправными просто преступно .

Та цього старого Толіка долой нада,толку то з нього!!!

Сторінки